NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 7 8 9 10 11 12 13 ... » »»
Apostazja z Kościoła, Kącik refleksji religijnej
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2017r. 10:52  
Cytuj
Skojarzenie na bardzo wysokim poziomie.
O księdza Popiełuszkę na pewno nie chodziło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2017r. 10:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2017r. 10:57  
Cytuj
deltuś - chcesz powiedzieć, że Jezusa zabili chrześcijanie? :szok:

Nie odpowiedziałeś na pytanie - mordujesz zwierzęta żeby je zjeść, czy też kupujesz już zamordowane przez kogoś? good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Kwie 2017r. 11:11  
Cytuj
CYTAT
@dyszel - Twój poziom to niestety mniej niż zero... Po prostu mi Ciebie żal... Bez odbiorusciana


miruś - tak mi się luźno skojarzyło, że chrześcijanie czasami muszą kogoś - coś zabić, aby kogoś czcić umiechumiechumiech
Chyba już jesteś po parówce skonsumowanej/?/u Jędrusia LichwiarzaumiechTyż miły czy dziobak??Odpowiedz

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 740
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2017r. 13:24  
Cytuj
Czołem Moi Drodzy parafianie!!!!!


Oto moje kazanie - odpowiem hurtem umiech

Miruś777 - ... bez mięska nie wyobrażam sobie życia... Nawet budowa naszej szczęki (kły) wskazuje, że jesteśmy mięsożercami.... Po prostu nie zabijam świni, bo Bóg się rodzi.... Z tradycją nie walcze - mam inne zdanie.... Chyba jeszcze mogę je mieć umiechumiechumiech

Odnośnie śmierci Chrystusa - Faryzeusze mówili - mocą księcia demonów, rozpędza demony....

dyszel - mówią, że głodnemu zawsze chleb na myśli....Chyba coś w tym jest.... Taki chleb Ci się marzy??? W końcu różne są zboczenia.....

Podsumowując - dyszel - do Ciebie słowa klasyka - Nie chce mi się z Tobą gadać.... bo i nie ma o czym. Także żegnam.... bez żalugood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2017r. 13:37  
Cytuj
deltuś - poczytaj co napisałeś wcześniej i zestaw to ze swoją "hurtową" odpowiedzią.zaklopotany

Miałem cię za bardziej zrównoważonego.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 740
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2017r. 14:17  
Cytuj
Miruś..... ależ ja jestem zrównoważony.... Poczytaj wypowiedzi dyszlasciana Nie będę z nim dyskutował, bo..... głową muru nie przebijesz


Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2017r. 14:45  
Cytuj
CYTAT
Jedno mnie ciekawi.Kto w waszym śmierdzącym związku jest miły a kto dziobak budzeranci?Anmdrzejek czy Ty?Wytaczacie się ze swoich rynsztoków na ulice gdzie głosicie swoje zboczone smierdzace qpą teorie a w sumie zżera lub zeżre Was AIDS.Atak na katolików to temat zastępczy aby odwrócić uwagę od pederastii,pedofilii,zoofilii,nekrofilii i ogólnie gender no i skutków uprawiania tego do czego człowiek nie został stworzony.Jesteście nadgniłą gałazka drzewa ludzkości!My bijemy świnie a Ty i Twoi zboczeni kolesie koniochlasty biją konia permanentnieumiechRazem z Andrzejkiem lichwiarzem śmierdziciwe na kilometr q.pą



Fajnie dyszel podsumowałeś te szumowiny smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Kwie 2017r. 18:15  
Cytuj
CYTAT
Czołem Moi Drodzy parafianie!!!!!


Oto moje kazanie - odpowiem hurtem umiech

Miruś777 - ... bez mięska nie wyobrażam sobie życia... Nawet budowa naszej szczęki (kły) wskazuje, że jesteśmy mięsożercami.... Po prostu nie zabijam świni, bo Bóg się rodzi.... Z tradycją nie walcze - mam inne zdanie.... Chyba jeszcze mogę je mieć umiechumiechumiech

Odnośnie śmierci Chrystusa - Faryzeusze mówili - mocą księcia demonów, rozpędza demony....

dyszel - mówią, że głodnemu zawsze chleb na myśli....Chyba coś w tym jest.... Taki chleb Ci się marzy??? W końcu różne są zboczenia.....

Podsumowując - dyszel - do Ciebie słowa klasyka - Nie chce mi się z Tobą gadać.... bo i nie ma o czym. Także żegnam.... bez żalugood
Czołem mój niedrogi patafianie!!Jak widać,słychać i czuć byłeś już u Andrzejka bo i humorek dobry i kiszka pełnasmiech2 a jeśli chodzi Ci o pederastię,to tłukłbym wAS JEDNEGO PO DRUGIM!!!zboczeńcy SEXUALNI TO JAK SIE POPULARNIE MÓWI SZUMOWINA,KLOAKA LUB DEGENERACI.OHYDA~!

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2017r. 19:24  
Cytuj
deltuś - czytam twoje i myślę, że zaczyna cię zaślepiać "niechęć" do osób wierzących.

Co piszą inni.... - no cóż piszą to co uważają. Nie pochwalam obrzucania się błotem na forum, .... czy ty przypadkiem swoimi wycieczkami o zabijaniu nie miałeś na celu obrazić chrześcijan?chytry

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 740
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2017r. 20:30  
Cytuj
dyszel - gdyby głupota była lżejsza od powietrza, to latałbyś, jak balonikgood

Co do Andrzejka - chyba mnie z kimś mylisz, bo nie mam z nim nic wspólnego.....

Co do pedałów - o ile siedzą zamknięci w sypialni, to mi nie przeszkadzają.... Obnoszenie się z tym publicznie, to przegięcie i jestem stanowczo przeciw....

Pedofili należy wieszać za jajca!!!! i nie ma przeproś....

Ty i paru innych tutaj jesteście lustrzanym odbiciem niejakiego banana - przeginacie tylko w drugą stronę na maksa... Obrzydliwe jest wasze obnoszenie się z wiarą..... Totalnie nic nie rozumiecie z nauki głoszonej w Piśmie Świętym....

No cóż - na szyi krzyżyk w kieszeni amunicja,
na wieki wieków to jest wasza tradycja!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2017r. 22:20  
Cytuj
@delta, za mocno manipulujesz.

Rozważmy następujący incydent,,,

Gdybym ja, albo ktokolwiek napisała (w takiej formie jak zrobiła to rybka zwana Jędruś), ze wszyscy sympatycy PO mają coś z penisa, to czy wszyscy nie-sympatycy zasłużyliby na połajankę czy tylko osoba piszącego?


Pomijając Wielki Tydzień oczywiście, i znane "niskie" intencje prowokatora.

Posypanie głowy popiołem Jędrusia jest zadane na pokutę.


Obrazek


Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 740
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2017r. 22:36  
Cytuj
Art - świata nie widzicie poza po-pisem.... Nie można jednych krytykować (obojętnie których), a drugich ganić, bo i jednym i drugim czasem coś wyjdziegood Może niechcący, ale pozytywy mozna znaleźć u wszystkich..... Oba ugrupowania natomiast zachłannie walczą o władzę i wpływy.... A dobro Polski jest gdzieś na samym końcu. Postawienie się przez PiS polityce zachodu odnośnie imigrantów to największy pozytyw ich rządów.... 500 plus dołóżmy do tego, chociaż ja do szczegółowych warunków przyznawania świadczenia nie jestem przekonany..... A reszta???? Prywata, kolesiostwo, walka o władzę dla samej władzy, czyli to samo, co było za PO....Tony misiewiczów od najniższych, lokalnych szczebli, do samej góry.... Dlatego podpisuję się pod słowami Pawła Kukiza - walczą tylko o władzę, a nie o lepszą Polskę.... Polska stoi partiokracją!!!Przykre, ale prawdziwe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2017r. 23:31  
Cytuj
Art2deco Wy naprawdę nie zrozumieliście przenośni z tego obrazka z tą babcią co Andrzej wkleił? Można tej przenośni nie zrozumieć?

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2017r. 00:00  
Cytuj
O czym ty piszesz Delta. Przeczytaj tytuł wątku, a potem wpis Andrzejka.

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 740
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2017r. 05:41  
Cytuj

Art - o który wpis chodzi, bo nie śledzę wątku, aż tak dokładnie i nie wiem, o co taki głośny krzyk??? Czy to ta staruszka mówiaca, że religię raczej każdy powinien mieć w sobie, a nie paradować i obnosić się z nią publicznie tak w Was uderzyła??? W tym znaleźliście podteksty, a może o czymś nie wiem??? Za ostre to porównanie - mogło zestawienie z penisem kogoś zbulwersować, ale o wiele gorsze rzeczy o mnie tu wypisuje dyszel i jakoś nikomu to nie przeszkadza, bo robi to w imię obrony wiary i stoi po waszej stronie.... Taka podwójna moralność z prawej strony....

To chyba miała być taka nowoczesna wersja starego polskiego przysłowia:

Modli się pod figurą, a diabła ma za skórą.....

PS Co się stało z Nachtem - zero nowych wątków i wpisów.....
Czyżby dobra zmiana????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Kwie 2017r. 06:27  
Cytuj
CYTAT
deltuś - czytam twoje i myślę, że zaczyna cię zaślepiać "niechęć" do osób wierzących.

Co piszą inni.... - no cóż piszą to co uważają. Nie pochwalam obrzucania się błotem na forum, .... czy ty przypadkiem swoimi wycieczkami o zabijaniu nie miałeś na celu obrazić chrześcijan?chytry
Katolik to nie koniecznie chrześcijanin. Wręcz przeciwnie - ktoś kto tylko na języku posiada wiarę a czynami pokazuje że jest ostatnim łotrem nie może nazywać się chrześcijaninem. Niestety wyznawcy KK najczęściej właśnie tacy są - nawet mało powiedziane - kapłani tacy są. Rozbuchane samce które nie znają ani skromności ani poszanowania innej osoby nie nauczą swoich baranów nic ponad to do czego sami są zdolni.Zresztą brak szacunku jaki wylewają na kobiety w swoich wywodach psychologiczno - katolickich eliminuje ich zupełnie z grona chrześcijan. Nikt kto stawia siebie ponad innymi ludźmi chrześcijaninem nie jest godzien się nazywać. Kapłani KK to marionetki chorej ideologii jaką wypracował Kościół od wieków. Zresztą wszystkie religie i ich kapłani mają jeden cel - zniewolić kobiety bo to one są filarem istnienia religii- KAŻDEJ! Bez kobiet Kościół nie ma prawa bytu na ziemi a żeby się o tym przekonać należy sobie tylko wyobrazić co by było gdyby to nie matki, babki nie goniły reszty rodziny do praktykowania w KK. Po miesiącu kapłani umieraliby z głodu bez dotacji państwowej.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2017r. 07:05  
Cytuj
:szok::szok:

Nikt nie skrytykował Dyszla. taki język miłości polskiego pisowskiego katolika ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2017r. 07:09  
Cytuj
Przywara "lichwiarz" nie wzięła się z kosmosu. Sam sobie na nią zapracowałeś Andrzejku wciskając ludziom pożyczki gotówkowe na bardzo wysoki procent.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2017r. 07:14  
Cytuj
CYTAT
Przywara "lichwiarz" nie wzięła się z kosmosu. Sam sobie na nią zapracowałeś Andrzejku wciskając ludziom pożyczki gotówkowe na bardzo wysoki procent.


Czyli spokojnie można nazwać cię plotkarzem i dewotem ;-)


Magdaleno stawiasz wiarę i partię na równi? To jest choroba. No ale ty zawsze z wiatrem ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2017r. 07:18  
Cytuj
mimoza - WSZYSCY tacy są? :szok:

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2017r. 08:10  
Cytuj
Bezimienna, podpowiedz im obrazkową przenośnią żeby się. Ja napisałem i nie zrozumiał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Kwie 2017r. 09:16  
Cytuj
Moderowano przez: magpie

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Proszę powrócić do tematu

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Kwie 2017r. 09:49  
Cytuj
CYTAT
dyszel - gdyby głupota była lżejsza od powietrza, to latałbyś, jak balonikgood

Co do Andrzejka - chyba mnie z kimś mylisz, bo nie mam z nim nic wspólnego.....

Co do pedałów - o ile siedzą zamknięci w sypialni, to mi nie przeszkadzają.... Obnoszenie się z tym publicznie, to przegięcie i jestem stanowczo przeciw....

Pedofili należy wieszać za jajca!!!! i nie ma przeproś....

Ty i paru innych tutaj jesteście lustrzanym odbiciem niejakiego banana - przeginacie tylko w drugą stronę na maksa... Obrzydliwe jest wasze obnoszenie się z wiarą..... Totalnie nic nie rozumiecie z nauki głoszonej w Piśmie Świętym....

No cóż - na szyi krzyżyk w kieszeni amunicja,
na wieki wieków to jest wasza tradycja!!!
Delta!!Gdyby głupota miała skrzydła to latałbyś wysoko nad Wasza paradą na golasa@!!!Jak aniołek Biedronia!!NIgdy nie wyrzekaj się swej tożsamości.Jesteś tym czym jesteś i żaden skrzek tego nie zatrze. No cóż.Na szyi krawat-w kieszeni prezerwatywa,całuj Andrzejka bo Ciebie wzywa!!

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Kwie 2017r. 10:09  
Cytuj
CYTAT
Moderowano przez: magpie

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Proszę powrócić do tematu
Proszę o równe traktowanie wpisów,które mnie też obrażają.

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2017r. 11:09  
Cytuj
deltuś - czemu zacząłeś obrażać chrześcijaństwo?
Hmmm?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 7 8 9 10 11 12 13 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »