NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 8 9 10 11 12 13 14 ... » »»
Apostazja z Kościoła, Kącik refleksji religijnej
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2017r. 13:20  
Cytuj
CYTAT
deltuś - czemu zacząłeś obrażać chrześcijaństwo?
Hmmm?


Teraz to taka moda w lewackim środowisku, więc delta może chce być na topie .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2017r. 13:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 740
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2017r. 14:19  
Cytuj
Miruś, w którym momencie obraziłem Twoje uczucia??? Chrześcijaństwa nigdy nie obrażam, ani nigdy nie miałem takich intencji.... Ludzi, którzy mienią się katolikami i w każdym zdaniu obrażają, poniżają lub oczerniają inne osoby - mogę urazić, jeśli są tak bardzo wrażliwi (raczej nie powinni być, bo ich język to rynsztok - tu przykład "Chyba już jesteś po parówce skonsumowanej/?/u Jędrusia LichwiarzaumiechTyż miły czy dziobak??")
To taka łagodniejsza wypowiedź tego osobnika, który uważa się za katolika.... To jest to samo, co z kibicami. Bandyci stadionowi psują opinię zwykłych kibiców, a tacy "katolicy" psują opinię ludzi wierzących..... Na szczęście nie jest ich wielu na tym forum umiech

Pozdrawiam serdecznie i życzę Wesołych Świąt

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2017r. 14:32  
Cytuj
CYTAT
PS Zabiliście już świnię, bo Bóg zmartwychwstanie?????


CYTAT

miruś - tak mi się luźno skojarzyło, że chrześcijanie czasami muszą kogoś - coś zabić, aby kogoś czcić umiechumiechumiech


Masz tu deltuś dwa twoje cytaty.

Gdzie napisałem, że obraziłeś MOJE uczucia?:szok:

O tym, jak rozmawiają z tobą inni, dyskutuj z nimi.
Usprawiedliwiasz się?

Nie wierzysz w Boga? Jak tylko zacznie ci się gorzej w życiu dziać (czego ci absolutnie nie życzę), to przypomnisz sobie jak się składa ręce do modlitwy.

Nie ty jeden.

A do "katolików" - hejt internetowy jest grzechem ciężkim.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 740
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2017r. 14:56  
Cytuj
I to Cię obraża..... Mój kumpel też wczoraj zabił świnię na święta umiechumiechumiech No cóż taka tradycja, z którą ja się nie identyfikuję.... Nie ma w tym zdaniu nic obraźliwego, ani kłamliwego.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2017r. 16:37  
Cytuj
To znaczy że sam nie rozumiesz co piszesz.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Kwie 2017r. 16:44  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
PS Zabiliście już świnię, bo Bóg zmartwychwstanie?????


CYTAT

miruś - tak mi się luźno skojarzyło, że chrześcijanie czasami muszą kogoś - coś zabić, aby kogoś czcić umiechumiechumiech


Masz tu deltuś dwa twoje cytaty.

Gdzie napisałem, że obraziłeś MOJE uczucia?:szok:

O tym, jak rozmawiają z tobą inni, dyskutuj z nimi.
Usprawiedliwiasz się?

Nie wierzysz w Boga? Jak tylko zacznie ci się gorzej w życiu dziać (czego ci absolutnie nie życzę), to przypomnisz sobie jak się składa ręce do modlitwy.

Nie ty jeden.

A do "katolików" - hejt internetowy jest grzechem ciężkim.
A w jakim to wersecie Biblii jest napisane, że hejt internetowy jest ciężkim grzechem? MOŹE TO 11 Przykazania według Ewangelii św. MIRKA777?

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2017r. 16:50  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Kwie 2017r. 17:03  
Cytuj
CYTAT
:szok::szok:

Nikt nie skrytykował Dyszla. taki język miłości polskiego pisowskiego katolika ;-)
Ty lichweiarz jesteś takim małym wiejskim donosicielem jak kundelek,który nie ugryzie ale obszczeka.Masz krewnych wśród otocze
nia Bolka?

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Kwie 2017r. 17:08  
Cytuj
[cytat]@delta, za mocno manipulujesz.

/i]

Gdybym ja, albo ktokolwiek napisała (w takiej formie jak zrobiła to rybka zwana Jędruś), ze wszyscy sympatycy PO mają coś z penisa, to czy wszyscy nie-sympatycy zasłużyliby na połajankę czy tylko osoba piszącego?


Pomijając Wielki Tydzień oczywiście, i znane "niskie" intencje prowokatora.

Posypanie głowy popiołem Jędrusia jest zadane na pokutę.

Ja bym im posypał piaskiem odbytnice a penisy popiołem!Ale by mieli po spotkaniu zajebisty odlot!!

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2017r. 17:13  
Cytuj

Patriotyczna odzież marki
„Red is Bad”
nie spodobała się „Newsweekowi”.



„Nowa kampania Red is Bad jest naprawdę bad” – po polsku napisały regresy w odniesieniu do nowej kolekcji RiB „Goodbye Mr. Marx”. Tygodnikowi nie spodobał się przekaz zaprezentowany w kampanii reklamującej odzież – malowania popiersia Karola Marksa na czerwono, czy mielenie jego książek.

Obrazek



Zarząd ZLP powtórnie się zdenerwował na brak popularności swoich poglądów i solennie obiecał zorganizowanie ogólnopolskiego strajku przedszkolaków przeciwko obrażaniu uczuć postępowych. Red is Bad rozpala ich zmysły do czerwoności a firma stała się solą w oku niejednego aktywisty międzynarodówki Sorosa, który dobrze płaci ale jeszcze bardziej wymaga. Chciano już kiedyś ocenzurować patriotyczne koszulki w szkołach jako zagrożenie życia i zdrowia dla wysoko-ciśnieniowców, ale bezskutecznie bo za późno.


Na łamach „Głosu nauczycielskiego” ukazał się artykuł, w którym psycholog dyżurny doradza pedagogom; nawołuje Was do materialistycznego odreagowywania na popularną wśród młodzieży patriotyczną „odzież kibolską”. Dla podniesienia poziomu samoakceptacji i demokracji, proponuje starszemu ciału pedagogicznemu prenumeratę Urbanowskiego NIE a młodszemu ciału codzienne odwiedziny polskojęzycznego portalu onet. Testowa grupa ciał jest monitorowana, o duszy nie wspominano.


Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2017r. 17:13  
Cytuj
zdublowało

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2017r. 17:20  
Cytuj
Dyszel - odpuść proszę. Trochę nie przystoi.

(zabawne, że kilka lat temu, Andrzejek lub el.BANan chcąc mnie obrazić nazwał mnie.... "dyszlem" good
Ironia losu?

Art - wielu dostaje białej gorączki na hasła: "Red is Bad", czy "odzież patriotyczna". Ten trend wśród młodzieży, przyczynił się do przegranej PO-PSL...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2017r. 17:32  
Cytuj
Nie wierze w przypadki, el.reinkarnacja?

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Kwie 2017r. 17:53  
Cytuj
CYTAT
Dyszel - odpuść proszę. Trochę nie przystoi.

(zabawne, że kilka lat temu, Andrzejek lub el.BANan chcąc mnie obrazić nazwał mnie.... "dyszlem" good
Ironia losu?

Art - wielu dostaje białej gorączki na hasła: "Red is Bad", czy "odzież patriotyczna". Ten trend wśród młodzieży, przyczynił się do przegranej PO-PSL...
Zboczeńcom nie należy odpuszczać ale zrobie to dla Ciebiesmiech2

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2017r. 18:48  
Cytuj
Trzeba gonić tą wynaturzoną i zdegenerowaną hołotę pederastów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Kwie 2017r. 15:34  
Cytuj
CYTAT
Czołem Moi Drodzy parafianie!!!!!


Oto moje kazanie - odpowiem hurtem umiech

Miruś777 - ... bez mięska nie wyobrażam sobie życia... Nawet budowa naszej szczęki (kły) wskazuje, że jesteśmy mięsożercami.... Po prostu nie zabijam świni, bo Bóg się rodzi.... Z tradycją nie walcze - mam inne zdanie.... Chyba jeszcze mogę je mieć umiechumiechumiech

Odnośnie śmierci Chrystusa - Faryzeusze mówili - mocą księcia demonów, rozpędza demony....

dyszel - mówią, że głodnemu zawsze chleb na myśli....Chyba coś w tym jest.... Taki chleb Ci się marzy??? W końcu różne są zboczenia.....

Podsumowując - dyszel - do Ciebie słowa klasyka - Nie chce mi się z Tobą gadać.... bo i nie ma o czym. Także żegnam.... bez żalugood
Deltuś!!Hose auf!!In 10 sek fertig!!

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 740
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2017r. 21:47  
Cytuj
Dyszel tak po chrześcijańsku - Wesołych Świąt i mokrego dyngusa życzę umiechumiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Kwie 2017r. 07:11  
Cytuj
CYTAT
Dyszel tak po chrześcijańsku - Wesołych Świąt i mokrego dyngusa życzę umiechumiechumiech
Dziękuję i wzajemnie życzę Zdrowych i wesołych Świąt.Zaskoczyłeś mnie tym,ze jesteś jednak chrześcijaninemsmiech2

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2017r. 07:59  
Cytuj
Życzę Wam, by w te Święta, w Waszych sercach zmartwychwstał Jezus Chrystus.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2017r. 11:37  
Cytuj
CYTAT
Dyszel tak po chrześcijańsku - Wesołych Świąt i mokrego dyngusa życzę umiechumiechumiech


"Wasz prorok powiedział, że kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem...... U niektórych z Was kamieni kupa...

PS Zabiliście już świnię, bo Bóg zmartwychwstanie?????"



Tak po chrześcijańsku czyli według naszego zwyczaju nam życzysz?

To nie powiedział nasz prorok tylko ewentualnie wasz prorok, bo dla nas to jest Jezus Syn Boży.

My wam również życzymy Wesołych Świąt.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Kwie 2017r. 11:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Dyszel tak po chrześcijańsku - Wesołych Świąt i mokrego dyngusa życzę umiechumiechumiech


"Wasz prorok powiedział, że kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem...... U niektórych z Was kamieni kupa...

PS Zabiliście już świnię, bo Bóg zmartwychwstanie?????"



Tak po chrześcijańsku czyli według naszego zwyczaju nam życzysz?

To nie powiedział nasz prorok tylko ewentualnie wasz prorok, bo dla nas to jest Jezus Syn Boży.

My wam również życzymy Wesołych Świąt.
Deltus to chyba Jehowita,Baptysta lub jakiś inny prorok.

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 985
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2017r. 15:34  
Cytuj
Macie wolna wolne chcecie to odchodzcie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2017r. 17:40  
Cytuj
Witam,

znalazłem ciekawy film, o tym jak są finansowane kościoły. Zwrócić proszę uwagę na 9 minute tego filmu. Jest co nieco o naszym mieście:

https://www.youtu(...)rE2OCw7k

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2017r. 18:46  
Cytuj

Wielkotygodniowe nauczanie błądzących


Obrazek


- Jest mi wstyd, że ktoś taki jest ministrem spraw wewnętrznych i administracji - mówił w poniedziałek o Mariuszu Błaszczaku {ks.} Kazimierz Sowa powołujący się na doniesienia "Gazety Wyborczej".
Gazeta Sorosa - "My Wstydu nie Znamy", powołała się na doniesienia anonimowego blogera ze Stalowej Woli który zaczerpnął z poniedziałkowych przemyśleń wojującego ateizmu {prof} Magdy Środy nieludzko zmaltretowanej całotygodniowym słuchaniem o Bogu, zamiast o regresie i walce o demokrację. Pani {Prof} ustanowiła z całą tego doniosłością, ze Bóg zapanował wszędzie. I tak oto emocje stały się ciałem wszechstronnie naukowym.

Obrazek




W świąteczną narracje medialnego detoksu nad religijną recydywą Polaków włączył się również dyżurny socjolog, religioznawca TVN-u, TokFM-u, Super Eli i Polityki {Prof} Zbigniew Mikołejko.
Socjolog naucza swoich słuchaczy głównie o Polakach, którzy go nie słuchają. Tych ostatnich charakteryzuje nowocześnie czyli grupowo: pobożnych starszych pań, małorolnych z Podkarpacia i Chicago, kiboli, drobnomieszczan z byle jaką edukacją; ludzi przegranych na różne sposoby, choćby tylko w wyobrażeniach własnych, patriotów i bohaterów. Pozostali go słuchają ze strachu przed wyrokiem Policji Świadomości, że potrafią myśleć inaczej ale kochać normalnie.

Obrazek



https://twitter.com/sjastrzebowski/status/853962076036976640?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fwiadomosci.wp.pl%2Fksiadz-sowa-wstydze-sie-ze-blaszczak-jest-szefem-mswia-6112963155601025a

Witam,

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2017r. 08:53  
Cytuj
Pewnie ich nieźle denerwują ci świętujący ludzie jak Polska długa i szeroka.
Te tłumy odświętnie ubranych uśmiechniętych ludzi ciągnących do kościołów to musiał być dla nich koszmar.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 8 9 10 11 12 13 14 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »