NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 15 16 17 18 19 20 21 ... » »»
Apostazja z Kościoła, Kącik refleksji religijnej
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Kwie 2017r. 17:03  
Cytuj
To wszystko z życia wzięte wypowiedzi ubarwione moją bujną wyobraźnią. air kiss

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2017r. 17:03  
Cytuj

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Kwie 2017r. 17:08  
Cytuj
Bóg dał ludziom wolną wolę "eksperrtko"mimoza,a LUDZIE KORZYSTAJAC Z TEGO SĄ I TACY I TACY.Miał prawo nie przewidzieć co ludzie będą robić będąc wolnymi.Możesz sobie wierzyć w co chcesz lub w ogóle w nic nie wierzyć i egzystować jak zwierzę.Bez nadziei,bez wiary,przejść przez życie.A o lekarstwa dla chorych których jak piszesz Bóg nie przewidział to się nie martw.Ludzie sami tworza choroby nie zachowując higieny osobistej i sexualnej.Bóg Ci nie zrzuci z nieba antidotum na AIDS,czy inną dżumę ludzkości.Dał nam rozum po to,abyśmy sobie sami radzili z przeciwnościami.Powtórzę to jeszcze raz:TY NIE JESTEŚ ATEISTKA TYLKO ZWYCZAJNY BEZBOŻNIK

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Kwie 2017r. 17:13  
Cytuj
aaaaaaaauhahahauahahaha......bezbożnica...........................nie mogę pisać tak się śmieję. Napiszę potem bo jestem w szoku i nie dojdę do siebie aż się nawrócę.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Kwie 2017r. 17:25  
Cytuj
CYTAT
aaaaaaaauhahahauahahaha......bezbożnica...........................nie mogę pisać tak się śmieję. Napiszę potem bo jestem w szoku i nie dojdę do siebie aż się nawrócę.
Zachowaj
spokój abyś z emocji nie zanieczyściła swoich barchanowych dessoussmiech2

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2017r. 17:31  
Cytuj
CYTAT

I oto przykład na to jak traktowane są kobiety w KK przez pasterzy. Wystarczy tylko z nimi się nie zgodzić czy mieć inne zdanie na jakiś temat a od razu budzi się w nich agresja. Nie zobaczy mnie nikt w kościele do czasu zmiany tych starych, zapyziałych, betonowych nauczycieli "boskich".


Z Franciszkiem się zgadzasz. O agresji nie będę pisała żeby nie zranić twoich uczuć antyreligijnych.

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Kwie 2017r. 18:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
aaaaaaaauhahahauahahaha......bezbożnica...........................nie mogę pisać tak się śmieję. Napiszę potem bo jestem w szoku i nie dojdę do siebie aż się nawrócę.
Zachowaj
spokój abyś z emocji nie zanieczyściła swoich barchanowych dessoussmiech2
Jak nie przestaniesz tych desouss :-) na głowie nosić to kaźde twoje kazanie jest skazane na poraźkę. Popraw się pasterzu i pamiętaj nie desouss na główkę a birecik. Z parafialnym pozdrowieniem - mimoza

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2017r. 18:25  
Cytuj
Nie zgadzam się z rsta, gdy mowi, że całe zło pochodzi od człowieka.
To takie średnowieczne podejście skąd tylko krok do stwierdzenia, że wszystkie nieszczęścia i cierpienia jakie nas spotykają są karą za nasze grzechy.
To bardzo dobrze działało w średniowieczu. W dzisiejszych czasach nikogo tak się nie nawróci.
Diabeł się na pewno teraz bardzo cieszy, bo został dziś wybielony na tym forum od swoich niecnych postępkówumiech.

Wmówienie ludziom, że sa źli to już tylko krok do jego zwycięstwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Kwie 2017r. 18:44  
Cytuj
CYTAT
Nie zgadzam się z rsta, gdy mowi, że całe zło pochodzi od człowieka.
To takie średnowieczne podejście skąd tylko krok do stwierdzenia, że wszystkie nieszczęścia i cierpienia jakie nas spotykają są karą za nasze grzechy.
To bardzo dobrze działało w średniowieczu. W dzisiejszych czasach nikogo tak się nie nawróci.
Diabeł się na pewno teraz bardzo cieszy, bo został dziś wybielony na tym forum od swoich niecnych postępkówumiech.

Wmówienie ludziom, że sa źli to już tylko krok do jego zwycięstwa.
Bo rsta chciał dosadniej napisać - wszelkie zło to od baby pochodzi......podpowiemy mu moźe treść niedzielnego kazania? To moze tak : Drodzy parafianie, odpitolę wam dzisiaj kazanie, ano wicie bracia i umiłowane siostry, źe nima nic gorszygo na świecie jak baba. Niby toto z ziebra Adamowygo stworzone a takie ładne - aź dziw bierze! A źe tak się stało z tą urodą baby to nic innygo jak działalnośc szatana na ziemi. Amen.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2017r. 19:00  
Cytuj
Ludzie mogą czynić zło, to kwestia wolnego wyboru. Wybór zła nie czyni go dobrem, wybór mniejszego zła nie czyni go mniejszym dobrem. Przyjmijcie przynajmniej punkt odniesienia, co czyni zło. Skąd jest, już wam podpowiedziałam.

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2017r. 19:30  
Cytuj
Strzeżmy się, aby nie grzeszyć pychą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2017r. 19:34  
Cytuj
Co czyni zło?

Jak informuje dziennik „Super Express” policja w Toruniu podjęła interwencję w jednym ze sklepów. Podobno klient miał ukraść świecę zapachową. Okazało się, że klient ma na nazwisko Wałęsa, imię jego to Sławomir i jest synem byłego prezydenta. Broni się, że niczego nie ukradł.

- To nieprawda. Miałem ją w kieszeni, bo kupiłem ją dwa dni wcześniej - broni się Sławomir Wałęsa (45 l.) w rozmowie z "Super Expressem".

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2017r. 19:59  
Cytuj
CYTAT
Nie zgadzam się z rsta, gdy mowi, że całe zło pochodzi od człowieka.
To takie średnowieczne podejście skąd tylko krok do stwierdzenia, że wszystkie nieszczęścia i cierpienia jakie nas spotykają są karą za nasze grzechy.
To bardzo dobrze działało w średniowieczu. W dzisiejszych czasach nikogo tak się nie nawróci.
Diabeł się na pewno teraz bardzo cieszy, bo został dziś wybielony na tym forum od swoich niecnych postępkówumiech.

Wmówienie ludziom, że sa źli to już tylko krok do jego zwycięstwa.


przekręcasz moje słowa i wyrywasz z kontekstu,

szatan nie czyni zła, tylko kusi do złego, ale ostatecznie zło popełnia człowiek,

nikogo nie wybielam, piszę jak jest

ludzie nie są źli, ludzie popełniają złe czyny

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Kwie 2017r. 20:05  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
aaaaaaaauhahahauahahaha......bezbożnica...........................nie mogę pisać tak się śmieję. Napiszę potem bo jestem w szoku i nie dojdę do siebie aż się nawrócę.
Zachowaj
spokój abyś z emocji nie zanieczyściła swoich barchanowych dessoussmiech2
Jak nie przestaniesz tych desouss :-) na głowie nosić to kaźde twoje kazanie jest skazane na poraźkę. Popraw się pasterzu i pamiętaj nie desouss na główkę a birecik. Z parafialnym pozdrowieniem - mimoza
Radzę jednak ponownie sprawdzić swoje barchany i nosić dłuższą spódniczkę bo widać Twe kokosy.A to nie kobiece atrybutyumiechSkąd takowe u Ciebie?Mienisz się przecież kobietą?A może babochłop?Mnie proponujesz birecik?Sama nosisz jarmułkę?Chyba desusy masz nosić na sempiternie,a może na głowie nosisz po pijaku?Z pozdrowienie dla nygusa Amenno Odpowiedz mi dlaczego nosisz barchanowe desusy?Czy przypadkiem nie za pokutę?umiech

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Kwie 2017r. 20:12  
Cytuj
Dyszel coś ty za bardzo interesujesz się co ja w majtkach noszę - prawie jak mój proboszcz.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2017r. 20:39  
Cytuj
CYTAT
Bóg dał ludziom wolną wolę "eksperrtko"mimoza,a LUDZIE KORZYSTAJAC Z TEGO SĄ I TACY I TACY.Miał prawo nie przewidzieć co ludzie będą robić będąc wolnymi.Możesz sobie wierzyć w co chcesz lub w ogóle w nic nie wierzyć i egzystować jak zwierzę.Bez nadziei,bez wiary,przejść przez życie.A o lekarstwa dla chorych których jak piszesz Bóg nie przewidział to się nie martw.Ludzie sami tworza choroby nie zachowując higieny osobistej i sexualnej.Bóg Ci nie zrzuci z nieba antidotum na AIDS,czy inną dżumę ludzkości.Dał nam rozum po to,abyśmy sobie sami radzili z przeciwnościami.Powtórzę to jeszcze raz:TY NIE JESTEŚ ATEISTKA TYLKO ZWYCZAJNY BEZBOŻNIK


«A Ja wam powiadam: Każdy, kto się gniewa na swego brata, podlega sądowi. A kto by rzekł swemu bratu: Raka, podlega Wysokiej Radzie. A kto by mu rzekł: "Bezbożniku", podlega karze piekła ognistego»
Ewangelia wg św. Mateusza, 5, 22:

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Kwie 2017r. 20:48  
Cytuj
smiech2A rzeczy należy nazywać po imieniu.Czarne ma być nazywane czarne a białe białe./Zasady dyszla/ Bezbożnik nie wejdzie do królestwa niebieskiego bowiem jest bezbożnikiem /Prawdy dyszla/ Szambo nie będzie nigdy perfumerią a bezbożnik wierzącym Amen Obłuda i dwulicowość ma być karanasmiech2

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Kwie 2017r. 20:56  
Cytuj
ok
CYTAT
Dyszel coś ty za bardzo interesujesz się co ja w majtkach noszę - prawie jak mój proboszcz.
Czyżby barchanowe stringi?Jest coś takiego?Proboszcza pozdrawiam i życzę sukcesów w wyganianiu szatana z barchanówok

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 05:58  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie zgadzam się z rsta, gdy mowi, że całe zło pochodzi od człowieka.
To takie średnowieczne podejście skąd tylko krok do stwierdzenia, że wszystkie nieszczęścia i cierpienia jakie nas spotykają są karą za nasze grzechy.
To bardzo dobrze działało w średniowieczu. W dzisiejszych czasach nikogo tak się nie nawróci.
Diabeł się na pewno teraz bardzo cieszy, bo został dziś wybielony na tym forum od swoich niecnych postępkówumiech.

Wmówienie ludziom, że sa źli to już tylko krok do jego zwycięstwa.
Bo rsta chciał dosadniej napisać - wszelkie zło to od baby pochodzi......podpowiemy mu moźe treść niedzielnego kazania? To moze tak : Drodzy parafianie, odpitolę wam dzisiaj kazanie, ano wicie bracia i umiłowane siostry, źe nima nic gorszygo na świecie jak baba. Niby toto z ziebra Adamowygo stworzone a takie ładne - aź dziw bierze! A źe tak się stało z tą urodą baby to nic innygo jak działalnośc szatana na ziemi. Amen.
Pamietaj,że Bóg najpierw stworzył Adama,póżniej zwierzęta a na końcu zaczął lepić kobietę,.A gdy się odwrócił podbiegł pies i urwał kawałek z tej postaci kobiecej.Gdy Pan to ujrzał,złapał psa,wyrwał mu kawałek żebra i ulepil z niego kobietę.Tak oto powstała kobieta.Z psiego żebra
Oto kazanie dyszla na dzień dzisiejszy

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 06:27  
Cytuj
Kx.proboszczu Dyszlu nie podejrzewałam cię źe będziesz potrafił integrować się z bezboźnicami. Dobrą drogę obrałeś pasterzu bo nic tak do grzesznic nie trafia jak dobry źart.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 06:32  
Cytuj
CYTAT
ok
CYTAT
Dyszel coś ty za bardzo interesujesz się co ja w majtkach noszę - prawie jak mój proboszcz.
Czyżby barchanowe stringi?Jest coś takiego?Proboszcza pozdrawiam i życzę sukcesów w wyganianiu szatana z barchanówok
Dyszelku ja śpie nago. Potrafisz sobie to wyobrazić ?air kiss Tylko nie wyobraźaj sobie tego jak układasz kazanie bo zamiast owiec w stajni ostaniesz samych lucyperów.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 06:42  
Cytuj
NAGOŚĆ KOBIECA NIE PRZERAŻA MNIE ANI NIE PODNIECA.Zaliczeń miałem niezliczona ilośc.Żadnego dziecka pod moim blokiem nie krzyczę ani nie bije bo nie wiem czy to przypadkiem nie mojesmiech2Było-minęło Panta rei

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 07:18  
Cytuj
CYTAT
... wsadź sobie w butki żebyś wyższy był bez czapki biskupiej i żeby ci birecik wystarczył do emerytury czego ja mimoza ci życzę z parafialnym pozdrowieniem.


mimoza chce szacunku - a sama obraża..... mlotek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 07:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
... wsadź sobie w butki żebyś wyższy był bez czapki biskupiej i żeby ci birecik wystarczył do emerytury czego ja mimoza ci życzę z parafialnym pozdrowieniem.


mimoza chce szacunku - a sama obraża..... mlotek
Żartu od braku szacunku nie potrafisz odróżnić? To spadaj Miruś na portal dla moherów.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 07:21  
Cytuj
CYTAT
NAGOŚĆ KOBIECA NIE PRZERAŻA MNIE ANI NIE PODNIECA.Zaliczeń miałem niezliczona ilośc.Żadnego dziecka pod moim blokiem nie krzyczę ani nie bije bo nie wiem czy to przypadkiem nie mojesmiech2Było-minęło Panta rei
Następny gaj w sutannie? To że nie wiesz ile masz dzieci to ja wiem bo ile parafii zaliczyłeś tyle wpadek ale że cię nie podnieca nagość kobieca a masz dzieci to już sprawa do szerokiego omówienia. Jakeś te dzieci płodził jak cię baba nie podniecała naga? Przez dziurkę w prześcieradle?

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 07:23  
Cytuj
[/cytat] Żartu od braku szacunku nie potrafisz odróżnić? To spadaj Miruś na portal dla moherów.[/cytat]

Twoje poczucie humoru jest bardzo wybiórcze.
A pyskówki żałosne.

To wszystko pokazuje jedno o tobie - masz problem i frustracje wylewasz na forum. Godne politowania.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 15 16 17 18 19 20 21 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »