NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 24 25 26 27 28 29 30 ... » »»
Apostazja z Kościoła, Kącik refleksji religijnej
Posty: 129
Dołączył: 8 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2017r. 18:32  
Cytuj
Dzień w ktorym KK pozbędzie sie ze swoich szeregów kretow takich jak Pieronek, Sowa, Charamsa, Zycimski itp. bedzie dniem zwycięstwa prawdy. Taki dzień nadziejdzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2017r. 18:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2017r. 18:44  
Cytuj
Tak czy owak to każdy będzie odpowiadał tylko za swoje własne grzechyumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Kwie 2017r. 19:23  
Cytuj
CYTAT
Dzień w ktorym KK pozbędzie sie ze swoich szeregów kretow takich jak Pieronek, Sowa, Charamsa, Zycimski itp. bedzie dniem zwycięstwa prawdy. Taki dzień nadziejdzie.
Wątpię czy ktokolwiek doczeka takiego dnia. Nawet papież nie może poradzić sobie z tym lobby homoseksualnym więc kto jak nie on tego dokona? Nikt. Dopóki są wyznawcy którzy na wzór hipokrytów kapłanów nadal finansują i praktykują w Kościele nic się nie zmieni.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 8 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2017r. 20:00  
Cytuj
O wiare Mimozy nie podejrzewany, ale nasza wiara czyni cuda, wiara lewactwa przynosi nichilizm i totalitaryzm. Agentura sie starzeje i odejdzie, a dzisiaj wszyscy widzą że to wężowe plemię i po słowach ich nowy narybek rozpoznają.

Spokojna twoja rozchochrana, ludzi dobrej woli jest więcej niż twoich.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Kwie 2017r. 06:11  
Cytuj
Nie myślę aby lobby pederastów szybko zniknęło z KK.Maja poparcie nie tylko w polskim KK ale i w Watykanie.Franciszek nie daje sobie z tym rady.A szkoda

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2017r. 10:33  
Cytuj
Każdy z nas ma swoje sumienie i swój rozum.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Kwie 2017r. 10:46  
Cytuj
CYTAT
Każdy z nas ma swoje sumienie i swój rozum.ok
I każdy niech się swoim sumieniem zajmuje. Pytam się dlaczego nie apelujesz do księży żeby najpierw belki ze swoich oczu wyjęli a potem drzazgi w oczach wiernych szukali?

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2017r. 14:04  
Cytuj
Ty jakoś zajmujesz się swoim sumieniem - tylko sumieniami księży.
Mało tego - w swoim tchórzostwie wieszasz na nich psy i obrażasz Boga na forum, ale im osobiście uwagi zwracać nie chcesz.

Nie chcesz nawet podyskutować z jakimś wartościowym kapłanem przez internet.

Ty nie chcesz zmian - Ty chcesz zemsty i zmieszania z błotem za papkę którą nakarmiły Cię media głównego ścieku - bo nie sądzę byś osobiście doświadczyła od księży niczego złego, - poza możne chciwością niektórych, bo to dość powszechny problem.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Kwie 2017r. 14:44  
Cytuj
CYTAT
Ty jakoś zajmujesz się swoim sumieniem - tylko sumieniami księży.
Mało tego - w swoim tchórzostwie wieszasz na nich psy i obrażasz Boga na forum, ale im osobiście uwagi zwracać nie chcesz.

Nie chcesz nawet podyskutować z jakimś wartościowym kapłanem przez internet.

Ty nie chcesz zmian - Ty chcesz zemsty i zmieszania z błotem za papkę którą nakarmiły Cię media głównego ścieku - bo nie sądzę byś osobiście doświadczyła od księży niczego złego, - poza możne chciwością niektórych, bo to dość powszechny problem.
To nie oszukuj tylko daj swój adres e - mail.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Kwie 2017r. 14:48  
Cytuj
Mirek - stajesz się strasznie agresywny jak czytasz co piszę i zaczynasz zdawać sobie sprawę że jakm czytasz kazanie to pewna kobieta krytycznie ocenia ten wywód. Jest takich jak ja coraz więcej - najwyższy czas żeby księża mieli tego świadomość.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Kwie 2017r. 16:17  
Cytuj
CYTAT
Każdy z nas ma swoje sumienie i swój rozum.ok
Mirek!u!!Niektórzy "pasterze"nie maja sumienia ani rozumu.,Rzeżbia i skubią swe owieczki bez opamiętania.Dobrym przykładem i przeciwwaga dla nich są Michalici z Zatorza i Kapucyni rozwadowscy,choc i tam od czasu do czasu jakiś pryszcz się pojawia.Liczyć na kary dla nich po śmierci to godzenie się z ich podłym postepowaniem.Takich należy piętnować za życia i wyrzucać z KK ze stanu kapłańskiego niezależnie od zasług.

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2017r. 18:02  
Cytuj
No i co ze nie mają? Nikt nie zna listy księży których złamała komuna, i co? Nikt nie zna listy hierarchów w Kurii Rzymskiej których tam zainstalowano, zdaje się ze nawet JPII miał własnego mola. No i co? Kto ma racje, mole?

Gdy Jezus konał na krzyżu dwóch łotrów było, jeden został zbawiony a drugi nie. Każdy może być zbawiony, ale nie każdy będzie. Pilnuj żebyś to była ty dyszlo-mimozo. Nic nie jest dane, to nagroda. Twoje starania to potępianie wszystkich, czyli umyślne krzywdzenie choćby jednego sprawiedliwego. A za to bez skruchy to piekło, jak powiedziano ci powyżej. W czym jesteście lepsi?

Uogólnianie jest miarą intencji owieczko w wilczej skórze. To dosłownie zajmie jeden dzień żeby cie wyprostować na tym forum, ale nikt nie chce się upaćkać szarpaniem z Krzysiem.

Wnoszę do wszystkich respondentów o zamilczenie i pozostawienie owieczki samej sobie gdyż nie słucha mądrzejszych. Mój apel będę ponawiał na początku każdej nowej strony albo gdy inny przypadkowy Samarytanin da się nabrać i wciągnąć w te nową zabawę ateistów.

PS.
basta

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Maja 2017r. 07:06  
Cytuj
CYTAT
No i co ze nie mają? Nikt nie zna listy księży których złamała komuna, i co? Nikt nie zna listy hierarchów w Kurii Rzymskiej których tam zainstalowano, zdaje się ze nawet JPII miał własnego mola. No i co? Kto ma racje, mole?

Gdy Jezus konał na krzyżu dwóch łotrów było, jeden został zbawiony a drugi nie. Każdy może być zbawiony, ale nie każdy będzie. Pilnuj żebyś to była ty dyszlo-mimozo. Nic nie jest dane, to nagroda. Twoje starania to potępianie wszystkich, czyli umyślne krzywdzenie choćby jednego sprawiedliwego. A za to bez skruchy to piekło, jak powiedziano ci powyżej. W czym jesteście lepsi?

Uogólnianie jest miarą intencji owieczko w wilczej skórze. To dosłownie zajmie jeden dzień żeby cie wyprostować na tym forum, ale nikt nie chce się upaćkać szarpaniem z Krzysiem.

Wnoszę do wszystkich respondentów o zamilczenie i pozostawienie owieczki samej sobie gdyż nie słucha mądrzejszych. Mój apel będę ponawiał na początku każdej nowej strony albo gdy inny przypadkowy Samarytanin da się nabrać i wciągnąć w te nową zabawę ateistów.

PS.
basta
Czytaj dobrodzieju ze zrozumieniem.,a nie wybiórczo,Twoje beczenie bezsilnego wykastrowanego baranka,pederastow i pedofili KK nie obroni.Nie jestem ateistą jak bredzisz w swoim bełkocie.Bronisz pedofili mieszjąc pojęcia i starając się ukryć winy KK poprzez gloryfikowanie zasług.Wielu kapłanów KK to ludzie z prawdziwego powołania,niestety sa też kapłani jak Dr.Jekyll i mr Hyde.Takich należy eliminować i basta!!!CZarne ma być czarne dobrodzieju a białe białe.Nie przemalowuj rzeczywistości w KK.KK jest wewnętrznie chory io na to Twój wrzask nic nie poradzi,modlę się za takich codziennie aby się opamiętali i bielmo spadło z ich oczu.

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2017r. 08:05  
Cytuj
Podaj nazwiska zatroskana owieczko, nawet 10. Jesteś naiwny że KK chce się podłożyć albo ze dobrowolnie chciał współpracować z marksistami. I nie potrafisz dobrodzieju i ten błazen Mimoza zrozumieć ze klecha to nie nazwisko. Donald ściga prawnie nawet za mema, ze jest chłopcem na posyłki Niemiec, a jest.

Ilość zboczeńców od czasów gdy LGBT+ stało się "najwartościowszą" grupą genderową jest zaiste skoncentrowana i pochowana po szafach kościelnych. To o te tłumy Palikot z Biedroniem cholera walczyli! Własnie sąd dobrodusznie wypuścił jednego zdaje się tydzień temu, i zdaje się ze u nas tez ktoś innemu bardzo pomagał, tez KK? Problem jak podejrzewasz jest gdzie indziej i ty go spłaszczasz niemożebnie. Widziałeś oburzonych współpracowników służb przed Sejmem, ci tez nie wiedzieli co czynią. Teraz sobie przypomnieli pionierską przeszłość gdy im wystawiono rachunek, tak jak już dawno to zrobiono w każdym innym kraju demoludow.
Nikt nie broni zboczeńców z powodu zboczenia, nikt tego nie toleruje dobrodzieju z wyjątkiem zboczeńców.

Wczoraj Franciszek na pytanie o wybory we Francji powiedział ze nie śledzi, ale naciskany o wiedzę o obu kandydatów powiedział ze słyszał ze jeden to z prawicy, a drugi to nie wie. Poskarżył się na Hollanda. Widzisz, ten którego Papiez nie "zna" mówi o sobie ze jest katolikiem, a drugi tzw. ultra-prawicowiec dostał pozyczke od Rosjan. Zrozumiałeś? Skandale z gejami w KK skończyły się jak nożem uciął wraz z rezygnacją Benedykta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Maja 2017r. 08:40  
Cytuj
Dobrodzieju!!Zaiste masz bielmo na swoich kaprawych oczkach.każesz mi podawać nazwiska kapłanów pedałujących w ukryciu?To wyrażnie obrona tych zboczków.Podam Ci parę a resztę poszukaj w prasie,TV,wokandach sadowych itp.Paetz.Irek,Sowa, i wielu innych.Proboszcz/były /Michalitów/dziecko /A ten co puszczał sobie muzyczke,gdy jego kochanka RODZIŁA W SASIEDNIM POKOJU BO NIE MÓGŁ SŁUCHAĆ JEJ JĘKÓW?.wYSTARCZY OBROŃCO ZBOCZEŃCÓW?ZASTANAWIA MNIE DLACZEGO TAK USILNIE WYBIELASZ GRZESZKI KK.I NIE PIERNICZ MI GÓRNOLOTNYCH FRAZESÓW BO TO TYLKO UTWIERDZA MNIE W PRZEKONANIU O DUŻEJ ILOSCI ZBOKÓW W KK.WZOREM PZPR TAK JAK SEKRETARZY KTORZY UMOCZYLI W SWOJEJ KOMÓRCE TYŁEK KK PRZENOSI SWOICH"PASTERZY"do innych parafii a nie usuwa ich z KK.A oni dalej deprawują swoje małe owieczki.Czy Ty też kupujesz treść kazań w internecie?

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2017r. 09:21  
Cytuj
Normalnie można by odnieść wrażenie, że większość księży to homoseksualiści i pedofile, za wyjątkiem tego co włączał muzyke, bo on hetero.
Horror jakiś.
Nawet nie zdawałem sobie z tego sprawy. Az jestem w szoku.
Taka to organizacja z tego KK.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2017r. 09:32  
Cytuj
....musiałem ok, żeby już nikt nie miał wątpliwości.



kropka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Maja 2017r. 12:45  
Cytuj
Dobrodzieju!!Kler w KK jest w większości uczciwy i z powołania ale nie chce,lub nie może się oczyścić z padliny.I o to mi chodzi cały czas!!MusiałemokCzy piętnowanie parszywych pasterzy to herezja?Wydaje mi się że wcielasz się Ty i rsta w rolę inkwizytora.Pachnie nmi stosemumiechPrzecinek

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2017r. 15:34  
Cytuj
cdn..., dyszel - -o co wy się kłócicie? :szok:

mimoza - je....łem. good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Maja 2017r. 18:11  
Cytuj
Ja się nie chce kłócić,ale on chce mi na siłę wcisnać ,że padlina w KK nie istnieje a qpa nie śmierdzi

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2017r. 18:15  
Cytuj
Dyszel. Problem pedofilii w KK istnieje, ale jest wyolbrzymiany.
O wiele więcej jest pedofilów śród "tęczowych" niż wśród księży.

Nie dajmy się zwariować.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2017r. 18:47  
Cytuj
CYTAT
Pytasz jaki mam dowód, że brał w tym udział Bóg?

MIŁOŚĆ jest moim dowodem na to umiech

popatrz na człowieka, kiedy powstaje nowy człowiek?
powstaje w wyniku miłości dwojga ludzi
co nauka mówi o duchowości człowieka?
a na pewno zgodzisz się ze mną, że każdy człowiek ją ma

pewnie mi odpowiesz, że to nie miłość tylko popęd umiech
ale zauważ, że człowiek jest istotą głęboko uduchowioną i sam seks bez miłości daje tylko przyjemność, a człowiek potrzebuje jeszcze miłości i dlatego w tej materii jest wiele nadużyć.

Nie znam nikogo kto by wierzył w gargamela czy smerfy, no może małe dzieci umiech
Obaj wiemy, że ta postać została wymyślona na potrzeby bajki dla dzieci, więc temat zamknięty. Nie ma nad czym dyskutować.
Bo nie możemy porównywać wiary katolickiej, która ma ponad 2 tysiące lat, a która jest na podbudowie wiary judaistycznej, znów kilku tysięcy lat, do takiego banału jakim jest wiara w tzw. gargamela.
Myślę, że z tym się zgodzisz ze mną.

Nie zgodzę się z Tobą, że naukowcy szukają prawdy. Niektórzy może tak, ale nie wszyscy. Zauważ, że obecnie wielu naukowców nie szuka prawdy, tylko pieniędzy. Zatrudniani są przez różne firmy, np. farmakologiczne by zarabiać pieniądze, a nie szukać prawdy.
Bo tak samo inny wykwalifikowany naukowiec na ten sam temat ma zupełnie inne zdanie, często wręcz przeciwne.
Wielu naukowców, doktorów czy profesorów mają zupełnie odmienne zdanie, a Ty któremu wierzysz?
Czy nie temu, którego teza bardziej Ci się podoba czy odpowiada?

Zauważ, że wiara nie wyklucza wielkiego wybuchu, czy też tego, że człowiek ewoluował i powstał od małpy.
Biblijny opis stworzenia świata jest pewną wizją, gdzie tamten dzień niekoniecznie musi odpowiadać naszym 24 godzinom, bo wtedy jak czytamy nie by dnia i nocy, itd.

Tu chodzi o to, że musi być Ktoś kto kierował tym wybuchem, czy tą ewolucją.
Dam Ci przykład
Odpowiedz mi na pytanie: czy bardziej złożony i skomplikowany jest komputer? czy człowiek?
Na pewno się ze mną zgodzisz, że bardziej skomplikowany jest człowiek niż komputer, bo to człowiek zaprojektował i wykonał komputer, natomiast ciało i duszę człowieka wciąż się poznaje i mamy co rusz nowe poznawanie człowieka.
Jeżeli teraz człowiek jest o wiele bardziej skomplikowany od komputera, to czy idąc Twoim tokiem rozumowania i Twoich naukowców może powstać wybuch, którego konsekwencją byłoby powstanie dobrze działającego komputera?
Czy naukowo jest to możliwe?
Zauważ podstawową sprzeczność ...






do rsta,

nie miałem czasu żeby odpisać na tego posta.

Mam pytanie dlaczego uważasz że bóg jest miłością? Co ma piernik do wiatraka? W mojej rodzinie jest pełno miłości, ale boga nie ma za grosz! Jak to wytłumaczysz?

Co do powstawania nowego życia, fakt że często powstaje w rodzinie kochającej się (tak właśnie urodził się mój syn). Niestety ale czasem są ciąże z gwałtów i to już nie ma nic wspólnego z miłością.

"co nauka mówi o duchowości człowieka?" - a co ma mówić o czymś czego nie ma? Rozum to takumiech.

Co do gargamela to takie porównanie. Chciałem Ci pokazać że pismo święte też mogło być zmyślone. Argument, że coś jest "stare" też jest słaby. Zobacz, Egipcjanie też mieli swoich bogów, ich "wiara" jest jeszcze starsza. W takim razie, czemu nie wierzysz w coś co ma większy staż?

"Nie zgodzę się z Tobą, że naukowcy szukają prawdy. Niektórzy może tak, ale nie wszyscy. Zauważ, że obecnie wielu naukowców nie szuka prawdy, tylko pieniędzy. Zatrudniani są przez różne firmy, np. farmakologiczne by zarabiać pieniądze, a nie szukać prawdy.
Bo tak samo inny wykwalifikowany naukowiec na ten sam temat ma zupełnie inne zdanie, często wręcz przeciwne.
Wielu naukowców, doktorów czy profesorów mają zupełnie odmienne zdanie, a Ty któremu wierzysz?
Czy nie temu, którego teza bardziej Ci się podoba czy odpowiada?"

Prawdą jest że jest pełno pseudo naukowców, jednak sporo już zostało dzięki naukowcom odkryte i można to też udowodnić, dzięki temu mamy jakiś punkt odniesienia (możemy zweryfikować). Pismo święte może być tym samym co gargamel umiech

"Zauważ, że wiara nie wyklucza wielkiego wybuchu, czy też tego, że człowiek ewoluował i powstał od małpy.
Biblijny opis stworzenia świata jest pewną wizją, gdzie tamten dzień niekoniecznie musi odpowiadać naszym 24 godzinom, bo wtedy jak czytamy nie by dnia i nocy, itd."

eeeee to w co Ty wierzysz? Pismo święte (dokładnie stary testament) mówi jak został stworzony nasz świat. Nie doczytałem tam teorii wielkiego wybuchu (jeśli jest proszę podać numer strony). Raz uważasz że pismo święte jest czymś nieomylnym, innym razem wizją?

"Tu chodzi o to, że musi być Ktoś kto kierował tym wybuchem, czy tą ewolucją." - brak dowodów.

"Odpowiedz mi na pytanie: czy bardziej złożony i skomplikowany jest komputer? czy człowiek?
Na pewno się ze mną zgodzisz, że bardziej skomplikowany jest człowiek niż komputer, bo to człowiek zaprojektował i wykonał komputer, natomiast ciało i duszę człowieka wciąż się poznaje i mamy co rusz nowe poznawanie człowieka.
Jeżeli teraz człowiek jest o wiele bardziej skomplikowany od komputera, to czy idąc Twoim tokiem rozumowania i Twoich naukowców może powstać wybuch, którego konsekwencją byłoby powstanie dobrze działającego komputera?
Czy naukowo jest to możliwe?"

A jesteś w stanie potwierdzić że jest to nie możliwe? To że nasza wiedza jest na chwilę obecną mała, nie oznacza, że luki trzeba wypełniać wiarą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Maja 2017r. 19:02  
Cytuj
CYTAT
Dyszel. Problem pedofilii w KK istnieje, ale jest wyolbrzymiany.
O wiele więcej jest pedofilów śród "tęczowych" niż wśród księży.

Nie dajmy się zwariować.
Nie czytasz tego co piszę dokładnie.PODKREŚLAM W SWOICH WYPOWIEDZIACH TO CO MÓWIESZ ,PODKREŚLAM ŻE WIĘCEJ JEST PORZĄDNYCH I Z POWOŁANIA KSIEŻY ,ZGADZAM SIE Z TOBĄ,ŻE WIECEJ PEDOFILII JEST W LAIKACIE ,ALE TEMATU NIE MOZNA PRZEMILCZEĆ.KSIADZ MA BYĆ PRZEJRZYSTY,BEZ TAJEMNIC PRZYWAR I ZBOCZEŃmA NAUCZAĆ,PRZYCIĄGAĆ MŁODZIEŻ I LUDZI DO WIARY A NIE ODSTRĘCZAĆ OD NIEJ.I TO JEST PROBLEM DRĄZĄCY KK.MŁO0DZIEŻ ODSUWA SIE OD PERWERSYJNYCH ZBOKÓW,KTORZY NISZCZA TO CO WYPRACOWALI UCZCIWI KSIEŻA.CHYBA MNIE W KOŃCU ZROZUMIAŁEŚ.ZBOCZEŃCY Z KK MAJA BYĆ WYWALANI NA TZW ZBITY RYJ.WTEDY KK BĘDZIE JAK W MODLITWIE WYZNANIA WIARY KOŚCIOŁEM ŚWIETYM.

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2017r. 19:03  
Cytuj
nikoxxxx...

Jak dyskutować z kimś, kto w geście lekceważenia pisze z premedytacją "Bóg" z małej litery?

Na starcie pokazujesz brak szacunku dla przekonań swojego rozmówcy.

Dyszel...

Tak - oczywiście. Niestety z konsekwentnym oczyszczaniem się środowiska osób duchownych jest.... jak jest. neutralny

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2017r. 19:32  
Cytuj
do mirek777,

niestety nie mogę poprawić swojego poprzedniego posta, ale następny post będzie "Bóg" z dużej umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 24 25 26 27 28 29 30 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »