NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 26 27 28 29 30 31 32 ... » »»
Apostazja z Kościoła, Kącik refleksji religijnej
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Maja 2017r. 21:50  
Cytuj
CYTAT
Jak zwykle seria wpisów nie odnoszących się do niczego konkretnego, poza Twoimi wyimaginowanymi opowieściami, plotkami i uprzedzeniami.

Nie Adaś Szostak, - a Adam Szustak.

Widać że nie zaglądałaś.

"Dyskutujesz" nie wychodząc poza bezpieczne pole własnych "przekonań".... więc właściwie dyskutujesz sama ze sobą. Lub raczej wylewasz własną nienawiść w nieustającym potoku bzdur.

Właściwie to piszesz w kółko to samo.

Ktoś Cię straszy piekłem, próbuje Tobą sterować?
Co Ty? Oglądasz filmy średniowieczne klasy "c"?:szok:
Wiesz Miruś jaki ty masz problem? Otaczają cię mało inteligentne kobiety i uważasz że my wszystkie takie jesteśmy. Źegnam.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2017r. 21:50  
Cytuj

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Maja 2017r. 21:50  
Cytuj
CYTAT
Jak zwykle seria wpisów nie odnoszących się do niczego konkretnego, poza Twoimi wyimaginowanymi opowieściami, plotkami i uprzedzeniami.

Nie Adaś Szostak, - a Adam Szustak.

Widać że nie zaglądałaś.

"Dyskutujesz" nie wychodząc poza bezpieczne pole własnych "przekonań".... więc właściwie dyskutujesz sama ze sobą. Lub raczej wylewasz własną nienawiść w nieustającym potoku bzdur.

Właściwie to piszesz w kółko to samo.

Ktoś Cię straszy piekłem, próbuje Tobą sterować?
Co Ty? Oglądasz filmy średniowieczne klasy "c"?:szok:
Wiesz Miruś jaki ty masz problem? Otaczają cię mało inteligentne kobiety i uważasz że my wszystkie takie jesteśmy. Źegnam.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Maja 2017r. 01:07  
Cytuj

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Maja 2017r. 09:15  
Cytuj
CYTAT
Acedię to posiada każdy ksiądz. Smutni ludzie którzy nawet mając możliwość bycia bliżej Boga jak świecki człowiek całe życie żyją w niepewności a ich dusze nie potrafią się śmiać.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Maja 2017r. 09:46  
Cytuj
Nie wszyscy się śmieją ale są i tacy którzy bezinteresownie z uśmiechem pomagają ludziom.Mniej jest takich którzy szkodzą KK swoimi grzeszkami,ale z racji tego cały KK jest przez pryzmat zboczeńców oceniany.Nie staram się ich bronic bo nienawidzę oszukiwania i wykorzystywania ludzi,dwulicowości więc zakłamania.Podkreślam z całą stanowczoscia/do cdn i rsta/że po tym jak KK skutecznie i jawnie oczyści się z padliny wówczas jego obraz ulegnie zmianie nawet w oczach ateistów.Oratorium Michalitów na Zatorzu i Klasztor Kapucynów sa przykładem dobrej pracy KK z młodzieżą.

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Maja 2017r. 10:30  
Cytuj
CYTAT
Nie wszyscy się śmieją ale są i tacy którzy bezinteresownie z uśmiechem pomagają ludziom.Mniej jest takich którzy szkodzą KK swoimi grzeszkami,ale z racji tego cały KK jest przez pryzmat zboczeńców oceniany.Nie staram się ich bronic bo nienawidzę oszukiwania i wykorzystywania ludzi,dwulicowości więc zakłamania.Podkreślam z całą stanowczoscia/do cdn i rsta/że po tym jak KK skutecznie i jawnie oczyści się z padliny wówczas jego obraz ulegnie zmianie nawet w oczach ateistów.Oratorium Michalitów na Zatorzu i Klasztor Kapucynów sa przykładem dobrej pracy KK z młodzieżą.
To prawda moja znajoma należy do parafii kapucynów w Rozwadowie. Im jeszcze się chce coś robić dla ludzi. Oratorium to finansuje państwo więc musi się coś dziać. Wszyscy pracownicy tego schroniska dla młodzieży są na etatach państwowych więc wykazywać muszą jakieś działania.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Maja 2017r. 10:43  
Cytuj
Dyszel - nie będę się z tobą licytować gdzie i ilu uczciwych kapłanów jest ale jestem przekonana o tym że w większości księża to lenie patentowane. Nie zrobi to nic jak nie ma z tego zysku. Zresztą uważam że jak człowiek ma problem to powinien szukać pomocy w świeckich organizacjach charytatywnych a nie ryzykować podłą obsługę przez karierowicza w sutannie który niejednokrotnie więcej zaszkodzi jak pomoże. Do pomagania innym trzeba mieć nie tylko chęć ale i umiejętności, które wymagają pewnej delikatności której nie ssie się z mlekim matki. To mozolna praca psychologiczna a brakim wiedzy na ten temat może doprowadzić do wielkiego rozczarowania osoby która potrzebuje wsparcia. Jest tyle róźnych skomplikowanych zagadnień życia i wplątanych w nich osób ile ludzi na ziemi. Każda ta sprawa musi być indywidualnie rozpatrzona a księża za mało kompetentni żeby brnąc np.w uzależnienie ludzi wobec innych ludzi. Są sprawy międzyludzkie które nawet psychologowie nie potrafią rozstrzygnąć a tu taki chłystek po seminarium się za to chce brać.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Maja 2017r. 11:11  
Cytuj
Dyszel - gdzie ty widziałeś uśmiechniętego księdza????? Ja nie widziałam nigdy.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Maja 2017r. 14:38  
Cytuj
CYTAT
Dyszel - gdzie ty widziałeś uśmiechniętego księdza????? Ja nie widziałam nigdy.
Jak to?Przecież na tym forum!!!Cdn si9 ę uśmiecha i rsta!!Nie masz racji mimoza szufladkując cały kler KK do jednej kategorii.Tak jak w społeczeństwie laikatu sa i tam lenie,pieczeniarze i zboczeńcy,ale tych co normalnie chcą czynic posługę jest dużo więcej.pierwsze słyszę,że opratorium ZMichalitów jest państwowo utrzymywane.Gdyby tak było,to nie wołaliby o przekazywanie 1% swojego podatku.Masz rację,że po seminarium wielu młodych księży nie majac doświadczenia życiowego nie jest w stanie pomagać ludziom w skomplikowanych przypadkach życiowych i nie powinni się za takowe brać,bo sama znajomość Pisma Świetegoi jego cytowanie nie świadczy o dojrzałości do rozwiązania problemu.Ja w młodości mieszkałem blisko Zakonu Pallotynów.Mieli kilka ha do obróbki,hodowali trzodę,ptactwo i sami się utrzymywali,a Proboszcz w cywilnych łachach chodził w pole z motyka czy innym narzędziem.Żyli wspomagani przez Zakon Pallotynów z Włoch i z tego co sami wyhodowali.Żyli moim zdaniem przykładnie i byli dobrymi księżmi.Są księża i księża więc nie ogólniaj że wszystko co w KK to dno moralne.

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Maja 2017r. 16:00  
Cytuj
No to przecież napisałam że jeszcze zakonnikom się chce być blisko ludzi. Ja patrzę i widzę co robią księża z parafii. Potrafią tylko zagonić głupie mohery na naradę, nakazać co ma być zrobione a potem umywają rączki od wszystkiego. Ma być zrobione i basta! Pochodzi taki wkoło pracujacych z brewiarzem w dłoni i to jest cała jego rola w dziele dla wspólnoty. Z tyłka im rączki wyrosły czy co? Sutanna to nie ubiór do roboty przy pracach w kościele, ale taki święty na pokaz jej nie zdejmie i nie ubierze się jak chłop bo on jest nadswiętym a może i nadnadświętym? A robić się nic nie chce tym opasom to udają nadpobożnych. Jakbym wzięła jakiej pały jakbym pogoniła takich nierobów..........

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Maja 2017r. 16:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Dyszel - gdzie ty widziałeś uśmiechniętego księdza????? Ja nie widziałam nigdy.
Jak to?Przecież na tym forum!!!Cdn si9 ę uśmiecha i rsta!!Nie masz racji mimoza szufladkując cały kler KK do jednej kategorii.Tak jak w społeczeństwie laikatu sa i tam lenie,pieczeniarze i zboczeńcy,ale tych co normalnie chcą czynic posługę jest dużo więcej.pierwsze słyszę,że opratorium ZMichalitów jest państwowo utrzymywane.Gdyby tak było,to nie wołaliby o przekazywanie 1% swojego podatku.Masz rację,że po seminarium wielu młodych księży nie majac doświadczenia życiowego nie jest w stanie pomagać ludziom w skomplikowanych przypadkach życiowych i nie powinni się za takowe brać,bo sama znajomość Pisma Świetegoi jego cytowanie nie świadczy o dojrzałości do rozwiązania problemu.Ja w młodości mieszkałem blisko Zakonu Pallotynów.Mieli kilka ha do obróbki,hodowali trzodę,ptactwo i sami się utrzymywali,a Proboszcz w cywilnych łachach chodził w pole z motyka czy innym narzędziem.Żyli wspomagani przez Zakon Pallotynów z Włoch i z tego co sami wyhodowali.Żyli moim zdaniem przykładnie i byli dobrymi księżmi.Są księża i księża więc nie ogólniaj że wszystko co w KK to dno moralne.
Oni się śmieją tak szczerze jak Hitler po podpisaniu aktu zgonu Źyda.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Maja 2017r. 16:04  
Cytuj
Akurat mam znajomych którzy pracowali wiele lat temu w tym oratorium - mieli etaty jakby pracowali w poradni wychowawczej. Napewno nie zatrudniał ich Kościół.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Maja 2017r. 16:21  
Cytuj
Oratorium nie jest i nie było państwowe.Chyba Cie ktoś w błąd wprowadził ptaszyno.A Ci dwaj o ktorych piszesz że mają uśmiech Hitlera jednak się śmieją dobrodzieje cdn i rstaumiech

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Maja 2017r. 16:22  
Cytuj
Mimoza, juz wybrałaś?
Duzio masz znajomych, jakieś faszysty?

https://www.youtube.com/watch?v=a72QsE0QLHw

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Maja 2017r. 18:29  
Cytuj
CYTAT
Mimoza, juz wybrałaś?
Duzio masz znajomych, jakieś faszysty?

https://www.youtube.com/watch?v=a72QsE0QLHw
Same katoliki i to takie modlące się w pierwszym rzędzie ławek w kościele. Czyli hipokryci jak kapłani naszego świentego kościcioła kat...owskiego. Czasem tak vywa źe uczniowie przerastają mistrza. Nic tylko gratulować naszym kapłanom doboru swojego el0ektoratu. Kto mądry, przemilczy tą znajomość, kto zadziora, uźyje jako argument w walce o " dobro KK"

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2017r. 18:39  
Cytuj
CYTAT
Wiesz Miruś jaki ty masz problem? Otaczają cię mało inteligentne kobiety i uważasz że my wszystkie takie jesteśmy. Źegnam.


Zdziwiłabyś się mimozo piekłem straszona. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 740
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Maja 2017r. 22:22  
Cytuj
Wy tak na poważnie????? Cały, dłuuuuuuuuugi weekend??????????????????????? Czarni mają przerąbane..... w końcu im ktoś pod sukienki zagląda umiechumiechumiech Może to i dobrze??????!!!!! Najwyższy czas good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Maja 2017r. 00:34  
Cytuj
Posprzątane Delta, znowu się spóźniłeś z dobrą zmianą umiech

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Maja 2017r. 10:06  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Mimoza, juz wybrałaś?
Duzio masz znajomych, jakieś faszysty?

https://www.youtube.com/watch?v=a72QsE0QLHw
Same katoliki i to takie modlące się w pierwszym rzędzie ławek w kościele. Czyli hipokryci jak kapłani naszego świentego kościcioła kat...owskiego. Czasem tak vywa źe uczniowie przerastają mistrza. Nic tylko gratulować naszym kapłanom doboru swojego el0ektoratu. Kto mądry, przemilczy tą znajomość, kto zadziora, uźyje jako argument w walce o " dobro KK"
Musze stwierdzić ze kaplan sobie elektoratu nie wybiera,bo sama nazwa elektorat mowi sama za siebie.Mimoza bijesz palka na slepo i wokoło.Ciebie musial jakiś zboczeniec w sukience kiedys skrzywdzić i stad ta nienawiść.Wspolczuje Ci, ale nie mogę się pogodzić z wrzuceniem do jednego wora całego katolickiego elektoratu razem ze zboczkami KK

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 14:23  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
[cytat]Mimoza, juz wybrałaś?
Duzio masz znajomych, jakieś faszysty?

https://www.youtube.com/watch?v=a72QsE0QLHw
Same katoliki i to takie modlące się w pierwszym rzędzie ławek w kościele. Czyli hipokryci jak kapłani naszego świentego kościcioła kat...owskiego. Czasem tak vywa źe uczniowie przerastają mistrza. Nic tylko gratulować naszym kapłanom doboru swojego el0ektoratu. Kto mądry, przemilczy tą znajomość, kto zadziora, uźyje jako argument w walce o " dobro KK"
Musze stwierdzić ze kaplan sobie elektoratu nie wybiera,bo sama nazwa elektorat mowi sama za siebie.Mimoza bijesz palka na slepo i wokoło.Ciebie musial jakiś zboczeniec w sukience kiedys skrzywdzić i stad ta nienawiść.Wspolczuje Ci, ale nie mogę się pogodzić z wrzuceniem do jednego wora całego katolickiego elektoratu razem ze zboczkami KK[/cytat To prawda każdy ksiądz dostaje elektorat z przydziału.nie wiemnie wiemnie wiemgood

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 14:41  
Cytuj
Ty jesteś wyjątkowo "trudnym" przydziałem dla ewentualnego księdza - najpierw musiałby się przebić przez naleciałości bzdur, plotek i niczym nie uzasadnionej nienawiści.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 14:54  
Cytuj
CYTAT
Ty jesteś wyjątkowo "trudnym" przydziałem dla ewentualnego księdza - najpierw musiałby się przebić przez naleciałości bzdur, plotek i niczym nie uzasadnionej nienawiści.
Dla każdego porządnego księdza taka grzesznica jak ja to skarb! Wyobrażasz sobie Miruś jak byłbyś bezrobotny bez takich jak ja?

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 14:56  
Cytuj
CYTAT
Ty jesteś wyjątkowo "trudnym" przydziałem dla ewentualnego księdza - najpierw musiałby się przebić przez naleciałości bzdur, plotek i niczym nie uzasadnionej nienawiści.
Dla każdego porządnego księdza taka grzesznica jak ja to skarb! Wyobrażasz sobie Miruś jak byłbyś bezrobotny bez takich jak ja?

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 14:56  
Cytuj
CYTAT
Ty jesteś wyjątkowo "trudnym" przydziałem dla ewentualnego księdza - najpierw musiałby się przebić przez naleciałości bzdur, plotek i niczym nie uzasadnionej nienawiści.
Dla każdego porządnego księdza taka grzesznica jak ja to skarb! Wyobrażasz sobie Miruś jak byłbyś bezrobotny bez takich jak ja?

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 14:58  
Cytuj
CYTAT
Ty jesteś wyjątkowo "trudnym" przydziałem dla ewentualnego księdza - najpierw musiałby się przebić przez naleciałości bzdur, plotek i niczym nie uzasadnionej nienawiści.
A co do plotek......to przecież księża się nimi posługują dzięki KGB z różańcem w dłoni.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 26 27 28 29 30 31 32 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »