NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Ekshumacje smoleńskie,
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Paź 2016r. 09:16  
Cytuj

Na 14 Listopada b.r. zaplanowano ekshumację pary prezydenckiej na Wawelu. Tego dnia, wrota mrocznej krypty zostaną otwarte, i wydobyty zostanie z niej zapieczętowy sarkofag...

Wszyscy zadają sobie pytanie: co jest w środku ? I co może się wydostać...

Do końca 2016 roku, przeprowadzonych ma zostać wszystkie 87 zaplanowanych ekshumacji.

Co o tym myślicie ?


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2016r. 09:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Paź 2016r. 09:18  
Cytuj
Mysle ze powinienes tam byc i to nadzorowac. A noz znajdziesz jakies slady po rosyjskiej albo natowskiej amunicji, odlamki iskandera albo inne militarne fanty swiadczace o zamachu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Paź 2016r. 09:29  
Cytuj

Ja myślę, że będą szukać śladów trinitrotoluenu (TNT) - trotylu.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Paź 2016r. 16:04  
Cytuj
Kto pyta nie błądzi jeżeli słucha odpowiedzi.

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Paź 2016r. 18:21  
Cytuj

Ogólnie wiadomo tyle, że zwłoki zostaną poddane badaniom pod kątem obecności materiałów radioaktywnych (pozostałości po wybuchu jądrowym ?) oraz śladów chemicznych po działaniu konwencjonalnych materiałów wybuchowych.
Będzie też badanie DNA, czy to aby napewno Lech i Maria Kaczyńscy, czy może ktoś inny.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2016r. 18:30  
Cytuj
Powinni zacząć od badania tych, co chcą ekshumować.

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2016r. 18:34  
Cytuj
CYTAT (Nacht)

Na 14 Listopada b.r. zaplanowano ekshumację pary prezydenckiej na Wawelu. Tego dnia, wrota mrocznej krypty zostaną otwarte, i wydobyty zostanie z niej zapieczętowy sarkofag...

Wszyscy zadają sobie pytanie: co jest w środku ? I co może się wydostać...

Do końca 2016 roku, przeprowadzonych ma zostać wszystkie 87 zaplanowanych ekshumacji.

Co o tym myślicie ?




Dlaczego mrocznej? Po co te epitety? Chyba aby wykorzystać te ekshumacje dla własnej zabawy na forum.

CYTAT (Nacht)
Wszyscy zadają sobie pytanie: co jest w środku ? I co może się wydostać...


Wszyscy? Jacy wszyscy?


:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Paź 2016r. 21:10  
Cytuj

Moim zdaniem, PiS w swojej polityce zagranicznej - głównie rękoma Ministra Macierewicza - zmierza do wywołania kryzysu dyplomatycznego w relacjach polsko-rosyjskich.
Ostatecznie skończy się to wydaleniem Ambasadora Federacji Rosyjskiej z Polski, na co strona rosyjska odpowie wydaleniem Ambasadora RP.
Jako politolog, takiego właśnie jestem zdania.

Jednym z filarów polityki społecznej PiS-u, jest straszenie społeczeństwa wrogiem zewnętrznym, który lada moment może zaatakować. I owszem. Może. Tylko że Rosja pod kierownictwem obecnego Prezydenta Władimira Putina, poprostu nie ma takiego zamiaru. Co przyznał wczoraj sam Władimir Putin. Bo Rosja, obawia się tak naprawdę głównie Chin.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 740
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Paź 2016r. 01:27  
Cytuj
"Nie ma możliwości odstąpienia od ekshumacji". Prokuratura Krajowa wyjaśnia
• Prokuratura Krajowa opublikowała komunikat, w którym wyjaśnia, że przepisy "nie dopuszczają możliwości odstąpienia od ekshumacji
• "Zgodnie z art. 209 K.p.k., jeżeli zachodzi podejrzenie przestępnego spowodowania śmierci, przeprowadza się oględziny i otwarcie zwłok"


Kurna w jakim ja kraju żyję???? Pachnie nekrofilią!!! Kto, po co, dlaczego i dla jakich celów (politycznych) dopuszcza się w państwie prawa takich rzeczy???!!!??? Przecież TO JEST ZWYCZAJNE BEZCZESZCZENIE ZWŁOK!!!!!!!!!!!!!!!!

TOTALNA PARANOJA!!!!!! Ale może ja za głupi jestem, na wielką POLITYKĘ !!! HEHEHE!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2016r. 01:30  
Cytuj
Nacht może się tym zainteresować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 740
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Paź 2016r. 01:52  
Cytuj
CYTAT
Nacht może się tym zainteresować.

Nacht, jak to Nacht, ale Ty nie mogłeś się pozbyć przymusu komentarza umiechumiechumiech


Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2016r. 07:51  
Cytuj
Nie musiałem, ale poprawie się. Gdzie znalazłeś swojego awatara, interesująca grafika, może mają więcej? cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Paź 2016r. 07:52  
Cytuj

Właśnie na tym polega problem, że PiS nie tłumaczy obywatelom, po co i dlaczego. Tylko robi swoje. Ale ja ostrzegam, że ja za ten chory kraj później z karabinem w ręku walczyć nie będę napewno.

P.S. Pojawił się nawet pomysł, aby "dobre imię Rzeczpospolitej podlegało ustawowej ochronie". Zobaczycie, że jak PiS porządzi jeszcze z rok, to za napisanie "chory kraj" będzie można stracić komputer.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 24 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Paź 2016r. 09:06  
Cytuj
CYTAT („Nacht”)
Ale ja ostrzegam, że ja za ten chory kraj później z karabinem w ręku walczyć nie będę napewno.


Tomaszu, nikt od ciebie takiego poświęcenia nie wymaga. Nie sądzę, że byłby z ciebie wartościowy materiał na potencjalnego trupa i pożytek podczas walki, prawdopodobnie sam byś się unicestwił zanim byś czegoś się przedtem nauczył i dokonał.

CYTAT („Nacht”)
Zobaczycie, że jak PiS porządzi jeszcze z rok, to za napisanie "chory kraj" będzie można stracić komputer


Podoba mi sie Twój lament i szczucie ludzi na PiS.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Paź 2016r. 09:28  
Cytuj
Reiker.eu próbujesz przypodobać się lokalnej władzy by finansowali twoje medialne przedsięwzięcie. Myślisz, że ktoś wyda pieniądze na ten wiejący nudą portal? smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 24 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 31 Paź 2016r. 10:36  
Cytuj
CYTAT („Andrzejek”)
Reiker.eu próbujesz przypodobać się lokalnej władzy by finansowali twoje medialne przedsięwzięcie. Myślisz, że ktoś wyda pieniądze na ten wiejący nudą portal?


Nikomu nie próbuję się przypodobać, bo mi to do szczęścia nie jest potrzebne. Za to Ty przesadnie próbujesz się przypodobać innym. I skutek jest taki, że portal wieje nudą. Wielkie nadzieje pokładam w Tomku, przynajmniej chłopak coś próbuje zrobić i nikogo się nie czepia.:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Lis 2016r. 08:41  
Cytuj

Tymczasem do otwarcia krypty wawelskiej, pozostało już tylko 13 dni. Bez wątpienia prawicowe media, zrobią z tego niezły show.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 740
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Lis 2016r. 00:31  
Cytuj
CYTAT
Nie musiałem, ale poprawie się. Gdzie znalazłeś swojego awatara, interesująca grafika, może mają więcej? cool

Witam

Awatar to Don Kichote z grafiki Armii Tomasza Budzyńskiego, z którym jestem spokrewniony i pozwoliłem sobie na jego użycie umiechumiechumiech Przepiękny i ..... tak, jak ja walczył z wiatrakami hihihiihihiihih

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Lis 2016r. 10:22  
Cytuj

To już za 6 dni...

Wiadomo że przy otwieraniu krypty, będzie obecny egzorcysta.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 398
Dołączył: 17 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lis 2016r. 12:11  
Cytuj
Obrazek

mnie zastanawia czemu to bydło chce karać ludzi którzy nie chcą by ich bliskimi nie "grano w kości" ? Mało im kilkadziesiąt szt ? ?

"Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości”
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Lis 2016r. 17:25  
Cytuj

W sumie ehshumowane mają zostać 83 osoby, z czego 10 do końca 2016 roku, a reszta w przyszłym.

9 osób ekshumowano wcześniej, a 4 skremowano i ich ekshumacja nie ma sensu.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lis 2016r. 17:29  
Cytuj
Póki co wykopaliśmy z salonów nieudaczników, to dobra zmiana.

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lis 2016r. 17:35  
Cytuj
"najtrudniej z konsekwencjami demokracji jest się pogodzić obrońcom demokracji smiech2 "

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lis 2016r. 18:36  
Cytuj
Nie byłyby konieczne ekshumacje,gdyby ówczesny rząd nie zabronił otwierać trumien. Ciała były pomylone w kilku przypadkach.Nie rozumiem jak można winic dzis Pis za zaniedbania,niechlujstwo PO w 2010 roku ?!

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lis 2016r. 18:43  
Cytuj
Media lewackie potrafią przekręcić prawde.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »