NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Zaskorniki na twarzy/Mydelko Aleppo,
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2016r. 23:00  
Cytuj
Od jakiegos czasu zmagam sie z plaga zaskornikow na twarzy Nigdy nie mialam wiekszych problemow z cera (kilka krostek na okres i tyle) Jednak od roku jest jakas masakra Mam 32 lata i myslalam ze moim jedynym problemem teraz to beda siwe wlosy i zmarszczki a tu takie cos... Na poczatku myslalam ze to hormony po ciazy ale cora ma juz 2 lata i dalej to trwa. Czytam wlasnie o jakims cudzie natury jakim jest mydelko Aleppo Pomoglo komus? Czy lepiej od razu do kosmetyczki na zabieg (jaki?)czy lepiej dermatolog???

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2016r. 23:00  
Cytuj

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 371
Dołączył: 24 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lis 2016r. 08:26  
Cytuj
Ja proponuje dermatologa, bo kosmetyczka zrobi Ci zabieg bez problemu,ale czy Ci nie zrobi gorzej? niech Cie zobaczy specjalista i on oceni...ja też miałam podobny problem i cale szczęście, że się udałam do dermatologa najpier ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 4 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2016r. 09:22  
Cytuj
Żone również po 30-tce nagle w okolicy brody i zuchwy + nos jak nastolatkę wysadziło zmianami i używała 60% mydełka z Aleppo. Wyczytała recenzje o jego cudownych właściwościach itp, ale poza jeszcze większym wysuszeniem skóry nie zauważyła żadnych zmian na korzyść. Tak, że w jej przypadku nie pomogło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 22
Dołączył: 14 Kwie 2010r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lis 2016r. 14:26  
Cytuj
Wszystkiemu winien jest kolagen, którego produkcja spada przy byle okazji, dojrzewasz, chorujesz, przekwitasz, a już na pewno gdy skończysz 25-26 lat.
Dlaczego, bo szaleje gospodarka z hormonami i produkcja kolagenu spada.
Pomyśl, bo wówczas gdy:
dojrzewasz - zaczyna się trądzik,
szybciej rośniesz, jesteś w ciąży - rozstępy
kończysz 26 lat - zaczynają się zmarszczki

Właściwa produkcja własnego kolagenu:
- Wygładza skórę
- Rozjaśnia przebarwienia
- Odżywia i ujędrnia
- Minimalizuje widoczne zmarszczki mimiczne
- Zwiększa napięcie skóry

Na szczęście mieszkamy w Polsce i są na to wszystko rozwiązania.

Nie będę pisał, że znajoma poleciła, że znam kogoś kto to ma, serio i bez ściemy - sam pracuję dla firmy, polskiej firmy, jedynej na świecie, która pozyskuje kolagen identyczny jak ludzki, sam używam i wiem co mówię.

Jeśli ktoś chciałby zmniejszyć bliznę, oparzenie, rozstępy, zmarszczki zapraszam do kontaktu, jeśli nie macie Państwo z tym problemu to się cieszę.

Wiem że to forum i ludzie piszą i wdają sie w dziwne dyskusje, proszę jednak nie pisać jakichś złośliwości, jak coś poprostu zignorujcie ten wpis.

Pozdrawiam
piotr_c_(at)_o2.pl

PS. ten dziwny znaczek _(at)_ - to małpa tylko tak pokazuje post

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »