NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Więcej kościołów, więcej pedofilów...,
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2009r. 12:46  
Cytuj
Ok, fajnie, że chcesz zaprowadzać porządek. Ale trzeba też uwzględniać argumenty innych osób. No i na pewne zmiany jest trochę za późno, na zbyt wiele administracja pozwalała i dlatego teraz zmiana musi przebiegać trochę wolniej umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2009r. 12:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2009r. 13:34  
Cytuj
zakończe dyskusje bo nie proawdzi ona do niczego.
aaa i będe robił to co uważam za stosowne.
Zmiany, one będą czy to się podoba czy też nie;) ot to dla *naszego dobra.


*naszego - użytkowników

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2009r. 13:37  
Cytuj
Ok, fajnie – tylko komu do cholery jest potrzebne to nowe porządkowanie mlotek Zdecydowanie najistotniejszym walorem tego forum była dotychczas jego względna swoboda, a tu q..a pewnego dnia...
w jakim celu kopiujcie i podajecie linki do innych stron?
albo
w jakim celu założyłeś wątek? co on ma wnosić?

Czy naprawdę tak tęsknicie za stanem - kiedy ktoś za gębę trzymaco
No tak, ale pewnie zupełnie inaczej świat wygląda z pozycji kapochytry

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2009r. 14:01  
Cytuj
Jak nic nie wnosi?
Ktoś skąda Ci życzenia, jest dla Ciebie życzliwy, w jakimś stopniu myśli o Tobie, dotyczy wątek nas wszystkich.

Nie czuje się jak Pan forum - tylko wiem, że tak będzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2009r. 14:32  
Cytuj
CYTAT
Zmiany, one będą czy to się podoba czy też nie;) ot to dla *naszego dobra.



Uwierz mi, że tak nie będzie. No chyba, że chcesz pogrążyć portal. Taką postawą nie ulepszysz portalu. Był już jeden co też myślał, że będzie jak on chce i w końcu administracja z nim porozmawiała i znormalniał. Czemu występujesz przeciwko wszystkim?
Aha i nie uogólniaj, bo w tym przypadku "naszego" nie równa się "użytkowników".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2009r. 14:43  
Cytuj
zgadzam sie z Tobą echelon jakakolwiek próba wdrażania niby porządku na forum skończy się fiaskiem. właśnie miałem pisac dokładnie to co tyumiech

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2009r. 14:56  
Cytuj
Jager jak kiedyś będzie okazja to ci poleję good.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~northern petrol
ff
Wysłany: 10 Kwie 2009r. 17:35  
Cytuj
CYTAT

Nie czuje się jak Pan forum - tylko wiem, że tak będzie.


@inv(x)
Proponuje odebrac Obiektywnemu prawa moderatora z nastepujacych powodow:
1. idiotyczne pytania dotyczace linkow do innych stron - widac ze nie ma pojecia o netykiecie, a o usenecie to mu sie nawet nie snilo i probuje zmieniac zwyczaje, ktore dzialaja bez zarzutu od lat;
2. z definicji MODERATOR nie moze byc strona w dyskusji, ma tylko zapewnic porzadek, Obiektywny sie do tego nie nadaje;
3. zacytowane przeze mnie jego ostatnie zdanie daje troche do myslenia.

 
 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2009r. 18:22  
Cytuj
Posty w w/w temacie nie wnoszą nic treściwego do tematu.
To moja uwaga dotyczy tematu rozpoczętego.cool
Sugestia - Wymoderujcie lub usuncie temat.ok
Odchodząc od tematu utwierdzam się w przekonaniu że dziwne towarzystwo tu przesiaduje sami moderatozy.smiech2
Pozdrawiam...

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2009r. 19:44  
Cytuj
wracając do tematu po zajmującej lekturze zapisu kłótni moderatorów i Moderatorów, która na pewno nie przysporzy czytelników tego forum....

xxxl:
CYTAT
czy to nie szczucie ? (czsami)?


Tu możesz mieć rację.placze
Oskarżenia o pedofilię są bardzo groźną i skuteczną bronią przeciw wszelkim autorytetom jakimi są rodzice, księża, nauczyciele... Oskarżeni o akty nadużyć seksualnych są bezsilni wobec często bezpodstawnych oskarżeń, którym dawana jest bezkrytyczna wiara.
Po co ktoś to może robić?
Ano, najprawdopodobniej ataki na liderów społeczności skutkuje rozbiciem więzi społecznych i umożliwia władzy wprowadzenie swoich jedynie słusznych rozwiązań.
Oskarżenie o pedofilię dzisiaj jest bardzo skuteczną bronią, a przykładem jej stosowania jest chociażby wykorzystywanie jej w sądzie w sprawach rozwodowych, w sprawach z nielubianym sąsiadem lub współpracownikiem. Podczas procesów rozwodowych matki uczyły dzieci jak szkalować ojców, a ci nawet uniewinnieni nie mieli szans spotykać się później z dziećmi.
Na oskarżonych o pedofilię pozostają nieusuwalne plamy.
Z drugiej strony dziwię się, że unia juropejska zgadza się na adopcję dzieci przez pedałów, którzy wcale nie są bardziej święci od pedofilówsciana

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2009r. 20:33  
Cytuj
CYTAT
z definicji MODERATOR nie moze byc strona w dyskusji, ma tylko zapewnic porzadek, Obiektywny sie do tego nie nadaje;


Odchodząc nieco od tematu, to moim zdaniem moderator może być stroną w dyskusji na jakiś temat pod warunkiem, że nie wykorzystuje swojej uprzywilejowanej pozycji do zbijania argumentów adwersarzy (np. poprzez usuwanie treści postów tylko dlatego, że się z nimi nie zgadza). W końcu jeśli ma coś ciekawego do powiedzenie to czemu miałby tego nie powiedzieć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2009r. 21:30  
Cytuj
CYTAT
wracając do tematu po zajmującej lekturze zapisu kłótni moderatorów i Moderatorów, która na pewno nie przysporzy czytelników tego forum....

xxxl:
czy to nie szczucie ? (czasami)?

Tu możesz mieć rację.placze
Oskarżenia o pedofilię są bardzo groźną i skuteczną bronią przeciw wszelkim autorytetom jakimi są rodzice, księża, nauczyciele... Oskarżeni o akty nadużyć seksualnych są bezsilni wobec często bezpodstawnych oskarżeń, którym dawana jest bezkrytyczna wiara.
Po co ktoś to może robić?
Ano, najprawdopodobniej ataki na liderów społeczności skutkuje rozbiciem więzi społecznych i umożliwia władzy wprowadzenie swoich jedynie słusznych rozwiązań.
Oskarżenie o pedofilię dzisiaj jest bardzo skuteczną bronią, a przykładem jej stosowania jest chociażby wykorzystywanie jej w sądzie w sprawach rozwodowych, w sprawach z nielubianym sąsiadem lub współpracownikiem. Podczas procesów rozwodowych matki uczyły dzieci jak szkalować ojców, a ci nawet uniewinnieni nie mieli szans spotykać się później z dziećmi.
Na oskarżonych o pedofilię pozostają nieusuwalne plamy.
Z drugiej strony dziwię się, że unia juropejska zgadza się na adopcję dzieci przez pedałów, którzy wcale nie są bardziej święci od pedofilówsciana


Chcę jeszcze dodać, że podobnym poważnym oskarżeniem nie dającym żadnych szans w rozgrywkach na arenie politycznej jest oskarżenie ofiary o antysemityzm. Ale w przypadku księży byłoby to co najmniej śmieszne zaklopotany tak mi się przynajmniej wydaje. Wyciąga się więc broń większego kalibru uśmiech

Ale to jest tylko moje zdanie nie wiem

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~MIESZKANIEC...
ff
Wysłany: 11 Kwie 2009r. 22:17  
Cytuj
goodna krzyżu jest napis " klapsydra", czy aby na pewno nie potraficie wywrzeć głosu by nie likwidować lasku na młodyniu??? wizyta księdza na posiedzeniu rady miasta to sprawa bardzo dobra, bo dlaczego np. nie było przedstawiciela UM w celu poprawy wizerunku miasta...bo jak wygląda miasto po sobotnim targu.... powinno być wytyczone dla każdego sprzedającego 10 m2 i niech sprzata po sobie...bo dosyc, że sprzedaje bez podatku to jeszcze zostawija jak świnie po śniadaniu swoje miejsce pobytu...i tego nikt nie widzi...ale przejezdzając przez miasto pociągiem z przemyśla do warszamy, poi szesnastej to widzą zapier***dolone śmieciami pół miasta, bo co jest inaczej.... . Mamy takie pustkowia jak nadsanie, wybrukować kilka miejsc i niech by***dło tam handluje, a nie w centrum. tO co pozostawiaja po sobie, to tragedia i tego nikt nie widzi....pozdrawiam...

 
 
 
 
~~~~Stanisław
ff
Wysłany: 13 Kwie 2009r. 19:13  
Cytuj
To ja wkleiłem ten art. i co widzę - ani jednego merytorycznego komentarza! Panowie admini, mody i co tam jeszcze, sami powinniście się usunąć bo wszystkie wasze posty to offtopic wykrzyknik
Więc powiem uprzejmie: wypier....ć albo komentujecie na temat!

 
 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2009r. 23:03  
Cytuj
CYTAT
To ja wkleiłem ten art. i co widzę - ani jednego merytorycznego komentarza!

Dostałeś co najmniej dwa komentarze na temat, mój i xxxl-a, powinno ci wystarczyć.
zaklopotany

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »