NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie kupię zdrowe posiłki na cały dzień,
Posty: 228
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2016r. 21:52  
Cytuj
Hej czy w Stalowej jest jakiś bar-restauracja w którym można zamówić 5 Fit posiłków dziennie lub cały miesiąc z codzienną dostawą do domu???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2016r. 21:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2016r. 22:59  
Cytuj
CYTAT
Hej czy w Stalowej jest jakiś bar-restauracja w którym można zamówić 5 Fit posiłków dziennie lub cały miesiąc z codzienną dostawą do domu???


Jedyne o czym słyszałem to http://zielonypuzzel.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 230
Dołączył: 7 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2016r. 02:10  
Cytuj
CYTAT
Hej czy w Stalowej jest jakiś bar-restauracja w którym można zamówić 5 Fit posiłków dziennie lub cały miesiąc z codzienną dostawą do domu???

I to jest nisza, której nikt w Stw nie wiem dlaczego nie chce zapełnić.
Jeden lokal, gdzie można zamówić, zdrowe, dietetyczne jedzenie na pewno da sobie radę na rynku.
Nie kolejny kebab czy pizzeria.
Wiadomo że zajawka na treningi większości przejdzie po 2msc, ale rotacja ludzi jest tak spora że taki lokal być powinien i już.
Jeść przypalone filety z kurczaka w barach mlecznych czy syf w mcD czy innym KFC to nie jest rozsądne podejście.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 5 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2016r. 14:48  
Cytuj
Spółdzielnia socjalna "Sami sobie" ma w swojej ofercie catering dietetyczny (dieta wegańska, wegetariańska, fit, specjalna). http://www.samisobie.com.pl/ Osobiście nie korzystałam i nie znam żadnej opini.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 230
Dołączył: 7 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2016r. 22:07  
Cytuj
Próbowałem pakiety zielonypuzel ale mi nie podeszły.
Jeść jakąś papkę warzywną, ugotowanego bez przypraw kurczaka - to nie dla mnie. Uważam że nie ogarniają przypraw i jedzenie nie jest smaczne.
Nie zamierzam być kulturystą, dlatego nie szukam wyliczonej diety.
Szukam np zdrowych obiadów czy śniadań, jak nie mam czasu lub chęci sobie takie przygotować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2016r. 07:50  
Cytuj
Ja uważam ze powinien ktoś w końcu otworzyć taki bar lub restauracje na pewno chętni by się znaleźli. Ktoś kto pracuje ma dom i rodzinę ciężko mu przygotować rano 5 posiłków na cały dzień oprócz tego jeszcze coś innego rodzinie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 27 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2016r. 08:45  
Cytuj
CYTAT
Ja uważam ze powinien ktoś w końcu otworzyć taki bar lub restauracje na pewno chętni by się znaleźli. Ktoś kto pracuje ma dom i rodzinę ciężko mu przygotować rano 5 posiłków na cały dzień oprócz tego jeszcze coś innego rodzinie.


Jak ktoś ma dom i rodzinę i ciężko mu przygotować 5 posiłków to na pewno nie ma czasu jeszcze jeździć do baru dlatego i Spółdzielnia "Sami sobie" ze Stalowej Woli jak i "Zielony Puzzel" z Tarnobrzega dowożą do zapracowanych ludzi co dzień posiłki, całe 5 posiłków na cały dzień od 5 rano żeby zapracowana mama czy tata rano zdążyli zjeść śniadanie przed pracą.

Do rerere---> ja też zamawiałam z zielonego puzzla i mi jedzenie bardzo smakowało, mają tak różnorodne diety do wyboru, że każdy coś dla siebie znajdzie; poza tym możesz na zleceniu u nich napisać czego nie lubisz albo nie możesz zjeść i tego nie ma w posiłkach, określasz ile kalorii ma mieć dieta i z tego co pamiętam są u nich odchudzające i mega kaloryczne dla panów "na masę". Wszystko to kwestia ceny która jest bardzo duża i dla niektórych zaporowa ale coś za coś, chcesz mieć zakupy i stanie przy garach z wagą i kalkulatorem z głowy to płać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 71
Dołączył: 7 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2016r. 10:34  
Cytuj
U Goli gotują zdrowe posiłki, takze fit dla swoich pacjentów i mają też mozliwosc zamówienia sobie u nich takich 5 dziennie dań. Co lepsze mają na prawdę dużo takich zamówień. Nie wiem tylko czy dowożą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »