NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Krzesło obrotowe,
Posty: 21
Dołączył: 18 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2016r. 13:12  
Cytuj
Cześć umiech ,

Po kilku ładnych latach zepsuło mi się krzesło obrotowe w biurze. Spędzałem na nim po 8-12 godzin dziennie.

Chciałem kupić takie samo, ale nie pamiętałem nazwy, modelu ani gdzie je kupiłem kiedyś.

Mam na ten cel około 1200 zł. Fajnie gdyby udało się kupić skórzane, lub materiałowe, ale wytrzymałe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2016r. 13:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2016r. 14:31  
Cytuj
CYTAT
Cześć umiech ,

Po kilku ładnych latach zepsuło mi się krzesło obrotowe w biurze. Spędzałem na nim po 8-12 godzin dziennie.

Chciałem kupić takie samo, ale nie pamiętałem nazwy, modelu ani gdzie je kupiłem kiedyś.

Mam na ten cel około 1200 zł. Fajnie gdyby udało się kupić skórzane, lub materiałowe, ale wytrzymałe.


mnie nie przekonało żadne krzesło obrotowe dostępne na naszym stalowowolskim rynku i skończyło się na krześle obrotowym z IKEA, model Markus, ceny w zależności od wykończenia od 500zł (takie posiadam). Gwiazda jest wykonana z odlewu aluminium, jako monolit. Używam już z miesiąc czasu, na pewno jest wygodne, znajomi używają kilka lat i nic złego z krzesłami się nie dzieje.
Noi 12 lat gwarancji w przypadku IKEA nie jest rzucane na wiatr, nikt takiej gwarancji w Stalowej nie chciał mi dać, w dodatku trzeba zachować na 12 lat dowód zakupu (nawet przy f-vat może to być problemem) a w głupiej Ikei zakładasz konto i pamiętają o wszystkich Twoich zakupach ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 13 Gru 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2016r. 18:54  
Cytuj
Polecam to krzesło kupiłem niedawno w ikei bardzo wygodne i 10 lat gwarancji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 16 Paź 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lis 2016r. 06:54  
Cytuj
omijaj halmar bo cenowo nie wyrobiszumiech popatrz w ikei i zamow w ikeomaniiumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »