NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Zawody strzeleckie, Broń sportowa
~~AK 47
ff
Wysłany: 11 Kwie 2009r. 22:49  
Cytuj
Witam !!!
Poszukuje chętnych na zawody strzeleckie z broni Kbks ( 3 osobowe drużyny) zawody odbyły by się w pierwszej połowie maja w Stalowej Woli. Chętnych amatorów i doświadczonych proszę o pozostawienie kontaktu mail w komentarzach do postu a my wyślemy szczegółowe informacje. Przewidziane są nagrody umiech

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2009r. 22:49  
Cytuj

 
 
 
 
~~oh yea
ff
Wysłany: 11 Kwie 2009r. 23:42  
Cytuj
Żeby brać udział w czymś takim trzeba mieć jaja twarde jak kamienie, a tu tylko jehowici i pedały, narzekający na krzyże w lasku, bałagan po sobotnim handlu, na RNI powodujący nieustanne zagrożenie w naszym miasteczku. Można ruszyć dupy sprzed tvn-u i odżyć chociaż na chwilę pośród przyrody z bronią w ręku... ok

 
 
 
 
~~dalton
ff
Wysłany: 12 Kwie 2009r. 07:52  
Cytuj
Taaa twarde jaja -widać że tylko KBKs widzałeś - jak będzie można postrzelać z kałacha , lub pk no to piszę się pierwszy, ewentualnie może być mosin lub mauser. Ale pomysł ciekawy , kto nigdy z broni palnej nie strzelał będzie przynajmniej miał ciekawe przeżycie . Jaki jest koszt przystąpienia do zawodów ?Gdzie to będzie w LOK ? Do kogo się zgłosić ? Pozdr.

 
 
 
 
~~pank
ff
Wysłany: 12 Kwie 2009r. 08:43  
Cytuj
Akms nie wchodzi w rachubę. strzelnica w loku nia ma atestu na taką broń pistolet lub kbks.

 
 
 
 
~~wojskowy
ff
Wysłany: 12 Kwie 2009r. 12:12  
Cytuj
CYTAT
Akms nie wchodzi w rachubę. strzelnica w loku nia ma atestu na taką broń pistolet lub kbks.


HAHAHA troszkę przestarzałe informację umiech

A jakie to zawody????????????

 
 
 
 
~~maxiu
ff
Wysłany: 12 Kwie 2009r. 12:19  
Cytuj
goodkbks ładna hała smiech2 niema to jak kałach umiech a kto nie strzelal z broni hmmmm mogl to przezyc jakby nie uciekal kiedys przed wku smiech2smiech2smiech2 w wojsku dopiero przezycia byly -rzucanie granatem częste strzelania te przezycia zostaja na cale zycie umiech wole sobie z pchełek postrzelac niz z kbks smiech2

 
 
 
 
~~.338 LM
ff
Wysłany: 12 Kwie 2009r. 16:13  
Cytuj
Ta, ja w wojsku nigdy nie byłem, a strzelałem z takiego sprzętu, o jakim w WP to mogą sobie na necie poczytać. I nie, że się chwalę, to tylko tak żeby "wiarusy" nie kozaczyły, że kałach to 8 cud świata.

 
 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2009r. 16:37  
Cytuj
Małe pytanko:
- czy drużyna bedzie wybrana losowo czy istnieje możliwość zgłoszenia własnej ekipy?

- czy organizatorzy dostarczają karabinek i amunicję czy można mieć swoją?

- jakie konkurencje wchodzą w grę i jak z punktacją?

- tarcza 25m , 50m, na leżąco czy inna, z podpórką czy bez?

- najważniejsze - opłata wpisowa?

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~~~~~
ff
Wysłany: 12 Kwie 2009r. 16:53  
Cytuj
CYTAT
goodkbks ładna hała smiech2 niema to jak kałach umiech a kto nie strzelal z broni hmmmm mogl to przezyc jakby nie uciekal kiedys przed wku smiech2smiech2smiech2 w wojsku dopiero przezycia byly -rzucanie granatem częste strzelania te przezycia zostaja na cale zycie umiech wole sobie z pchełek postrzelac niz z kbks smiech2


Czeste strzelania, chyba sperma do gazet. Czlowieku komu taka ciemnote chcesz wcisnac, jak sie poborowy zalapal na pare strzelan w ciagu sluzby to jest cud, a nie czeste strzelanie.

 
 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2009r. 17:06  
Cytuj
Tylko krypto pedauki podniecają się strzelaniem do papierowych tarcz jezyk
Prawdziwy muchacho bierze sztucer i idzie do lasu umiech zapewnić swej rodzinie mięsiwo na świąteczny stół good

Howgh potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2009r. 17:24  
Cytuj
tak ...tak...mięsiwo śmierdzące wiatrem - zając,dzik ....fuj...nie każdy to musi lubieć.... no a jak takie mięsiwa znajdą się na stole - wcale dziwny nie będzie dla mnie fakt ,że co drugi głodny chodzi... ale mi byt.....za taki to ja dziękuję - wolę chleb...nawet z wodą i cukrem niż takie specjały... a tarcze nie muszą być papierowe...ale widzę ,że w temacie jesteś co do kbksówgood

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
~~quba
ff
Wysłany: 12 Kwie 2009r. 17:25  
Cytuj
na loku tez maja KbkaAK ja jestem za pisze się na takie zawody a jest mozliwosc rozszerzenia zawodów o bron krotka 9mm i AK ?? mamy drużynę 3 osobowa proszę o więcej informacji na tubik_(at)_interia.pl

 
 
 
 
~~brat
ff
Wysłany: 12 Kwie 2009r. 20:59  
Cytuj
proszę o bliższe konkretne informacje ? Co jak i kiedy ?

 
 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 8 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2009r. 07:52  
Cytuj
CYTAT
Tylko krypto pedauki podniecają się strzelaniem do papierowych tarcz jezyk
Prawdziwy muchacho bierze sztucer i idzie do lasu umiech zapewnić swej rodzinie mięsiwo na świąteczny stół good

Howgh potluczony
Kolego K -bix ze sztucerem na zwierzątka ? I pewno jeszcze tylko na ambonce byś siedzał bo tam najbezpieczniej . Jak chcesz być męski to na dzika weż broń białą ( pikę , toporek lub noż ) i wtedy pokaż co potrafisz . Pozdr.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2009r. 11:18  
Cytuj
ja kiedyś upolowalem jelenia boks FIATEM 126ppotluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2009r. 23:09  
Cytuj
CYTAT
Kolego K -bix ze sztucerem na zwierzątka ? I pewno jeszcze tylko na ambonce byś siedzał bo tam najbezpieczniej . Jak chcesz być męski to na dzika weż broń białą ( pikę , toporek lub noż ) i wtedy pokaż co potrafisz . Pozdr.


Jak ze śwagrem wypijem litrę good to cały ten szpas o którym piszesz nie jest nam potrzebny uśmiech
Atakujemy lochy z małymi gołymi rencyma potluczony

Niestety mam lęk wysokości zarumieniony więc na normalnym polowaniu w czasie gdy koledzy siedzą na ambonie umiech ja ze swym sztucerem czatuję w okopie smiech2

BTW. Ludzie troszkę luzu ok nie bierzcie wszystkiego tak na poważnie jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2009r. 09:14  
Cytuj
Jesteś zainteresowany(a) strzelaniem PAINTBALL?? wystarczy się tylko ze mną skontaktować 662 90 40 30 ustalić termin i robimy strzelanke umiech zapewniamy Marker (12szt) gaz maskę mundur oraz 100 kulek z możliwością dokupienia. Cena strzelania do ustalenia umiechumiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 9 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2009r. 14:23  
Cytuj
CYTAT
Tylko krypto pedauki podniecają się strzelaniem do papierowych tarcz jezyk
Prawdziwy muchacho bierze sztucer i idzie do lasu umiech zapewnić swej rodzinie mięsiwo na świąteczny stół good

Howgh potluczony


I co ? zapewniłeś. Pewnie z tessco.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 9 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2009r. 09:11  
Cytuj
jakie są przewidziane nagrody?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »