NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Uwaga na Gazpoltech SC, Wykorzystywanie staryszch mieszkancow
~~Pawel
ff
Wysłany: 14 Kwie 2009r. 18:51  
Cytuj
Witam,
chciałbym poinformować mieszkańców Stalowej Woli, którzy posiadają dziadków i babcie. Do stalowej ostatnio wkroczyli przedstawiciele firmy Gazpoltech SC z Gdańska. Zjawiają się u starszych osób i "proponują" zamontowanie czujników gazu bądź wymiany podgrzewaczy wody strasząc takie osoby ze to ze nie wybuchli do tej pory to tylko cud używając swoich aktualnych urządzeń.

W całej sprawie jest jeden szkopuł. Sprzedajś i montują piecyki w cenie 1 698 namawiając ludzi do kupna w systemie ratalnym. Piecyki które kosztują 700! zł.

Jeśli komuś z Was przydarzyła się taka przygoda pamiętając ze do 10 dni od podpisania umowy możecie odstąpić od zawarcia umowy bez podania przyczyn.

Ostrzeżcie swoich znajomych.

Pozdrawiam Paweł

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2009r. 18:51  
Cytuj

 
 
 
 
~~harnaś
ff
Wysłany: 1 Maja 2009r. 08:46  
Cytuj
Głupoty piszesz ten koszt jest łącznym kosztem postaram sie ci to wyliczyć , robota 150zł , dojazd 20 zł , akcesoria niezbędne do montażu tj rura odprowadzaąca spaliny 30 zł elastyczne podłączenie gazowe ze śrubunkiem 80 zł zawór z mufą redukcją nyplem 50 zł do tego jeszcze przewody wodne filtr mosięzny do wody i robi nam sie ładna sumka zdziwiony:szok: pewnie ale najpierw sie zastanów co piszesz bo to są głupoty takich piecyków nie ma po 700 zł pewnie przeliczasz na starą walute dołącze jeszcze że klijęci siedzą sobie w domku nie robią nic a ponat połowa z nich w podziękowaniu daje napiwki :-) Zachęcam do korzystania z usług tej firmy ponieważ cechuje ich wysoka kultura i uczciwość wiele słyszymy o złodziejach i oszustach ale nie w tej firmie tacy ludzie nie mają u nas miejsca . jedno masz racje 10 dni jest na rezygnacje wiec jak ktoś myśli podobnie niech zrezygnuje pozdrawiamwykrzyknik

 
 
 
 
~~adam
ff
Wysłany: 1 Maja 2009r. 09:24  
Cytuj
czesc pawelek,piszesz takie glupoty ze az zal cos takiego czytac.Mieszkam w stalowej i jestem instalatorem od 15 lat,daj mi namiary na te piecyki gazowe za 700 zl bo ja jakos w tej cenie nie moge kupic.Jesli stac cie na komputer i internet to trzeba bylo dziadkom zainstalowac i klopot z glowy.Co do harnasia masz racje,wszystko by chcieli za darmo.Pawelku pozdrawiam i nie pisz glupot...Uzywane i po regeneracij za ta cene sprzedaje.zaklopotany

 
 
 
 
~~Pawel
ff
Wysłany: 4 Maja 2009r. 23:15  
Cytuj
CYTAT
[...]jestem instalatorem od 15 lat,daj mi namiary na te piecyki gazowe za 700 zl bo ja jakos w tej cenie nie moge kupic.[...]

Prosze bardzo takie same piecyki jak zamnontowali chodza na allegro w tej cenie w ktorej podalem: http://allegro.pl/search.php?string=euroterm&buy=0&new=0&pay=0&vat_inv=0&personal_rec=0&search_type=1&location_radio=1&selected_country=1&distance=2&category_radio=1&order=t&st=gtext&listing_sel=2&listing_interval=7

Pewnie moglbym jakas zlosilowac na koniec walnac, wkoncu tez jestem "anonimowy". Nie bede zaglebial sie w ceny rurek i innych czesci. Stwieradzam fakty, czuje sie oszukany przez ta firme. Stosowanie socjotechnik i straszenie osob starszych jest karygodne.

 
 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 10 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2013r. 17:03  
Cytuj
witam-moi rodzice też zostali naciągnięci przez DOMOKRĄŻCÓW z Gazpoltech z gdańska teraz pod nazwa STIG S.C.tez z Gdańska.
telefony nieaktywne.za usługę nie wystawili faktóry-tylko umowa zlecenie bez numeru.umowa na kwotę 1698 PLN.nadmieniam iż w 2002 roku zakupiłem termę Junkersa-full wypas za 1050PLN a za montaz z filtami ,mufami ,przewodami elestycznymi gazowymi i wodnymi,śrubunkami przewodem kominowym, oraz odbiorem gwarancyjnym zapłaciłem 250PLN /odbiór gwaranc.100PLN/.moja ciocia w ubiegłym roku-2012 zamontowała podgrzewacz Termeta za niecałe 900PLN nie pamiętam modelu a za montarz przez gazowników ze spółdzielni mieszkaniowej niecałe 300 PLN.ludzie nie dajcie zarabiać DOMOKRĄŻCOM Z TYCH FIRM -GAZ POLTECH LUB STIG S.C. OBIE Z GDAŃSKAICH PRODUKTY NIE MAJĄ GWARANCJI- ONI NIE WYSTAWIAJĄ FAKTUR, ZMIENIAJA NAZWY I TELEFONY.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 10 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2013r. 17:13  
Cytuj
PANOWIE ~~adam i ~~harnaś toi nieuczciwi instalatorzy, będa niedługo namierzeni przez Urząd Skarbowy .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »