NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Perfumy z Douglas - ceny,
Posty: 280
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2017r. 11:25  
Cytuj
Czy ktoś potrafi wytłumaczyć skąd taka ogromna różnica w cenach perfum w Douglas a np na Iperfumy ? Przykładowo w Douglas cena perfumy - 230 zł ; identyczna na Iperfumy - 115 zł, Czy ta w Douglas to oryginał a na Iperfumy podróbka? -piszą że mają oryginały, wiadomo że w sklepie w Vivo mają kosmiczne czynsze, i wysokie koszta ale taka różnica to przegięcie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2017r. 11:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 6 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2017r. 17:10  
Cytuj
Jeśli chcesz zgłębić temat dlaczego w Douglasach i Sephorach jest dużo drożej niż w perfumeriach internetowych, oraz to KTÓRE perfumerie internetowe są wiarygodne i gdzie śmiało możesz kupować oryginalne perfumy, to polecam ten wątek na portalu Wizaz.pl :
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=690381
Może i długi, ale wszystkiego się dowiesz umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 9 Kwie 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2017r. 18:28  
Cytuj
Owszem, perfumy w Douglasie są droższe, ale sprawa wygląda tak:

Przez wakacje na studiach pracowałam w jednej takiej perfumerii internetowej (nie chcę wymieniać nazwy). Co prawda, do moich obowiązków należało odszukiwanie produktów i pakowanie, ale dowiedziałam się kilku rzeczy od innych pracowników.

Do perfumerii internetowych przynajmniej w tej w której pracowałam dostawaliśmy towar ze sklepów takich jak właśnie Douglas, Sephora czy nawet Empik. Były to perfumy, które zalegały na półkach w powyższych sklepach od 6 miesięcy w górę. Wiadomo, że takie zapachy z czasem tracą na jakości. Są bardziej płytkie i alkoholowe czasami nawet żółkną.

Stąd ta różnica w cenie. ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 6 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2017r. 21:09  
Cytuj
CYTAT
Były to perfumy, które zalegały na półkach w powyższych sklepach od 6 miesięcy w górę. Wiadomo, że takie zapachy z czasem tracą na jakości. Są bardziej płytkie i alkoholowe czasami nawet żółkną.

Stąd ta różnica w cenie. ok


Pozwolę się z Tobą nie zgodzić, bo porządne perfumerie internetowe, nawet jeśli trafi się u nich bubel w postaci przeterminowanej, czy źle pachnącej, lub o zmienionym kolorze perfumy to uznają reklamacje, co w w/w przeze mnie wątku było wielokrotnie poruszane.
Powiem więcej - niektórzy klienci wręcz poszukują starszych wersji produktów sprzed tzw. reformulacji.
W kilku perfumeriach internetowych nie ma problemu z uzyskaniem kodu produktu, po którym można łatwo sprawdzić w internecie datę produkcji - sama niejednokrotnie z tej opcji korzystałam.
A tak z ciekawości zapytam.... w której perfumerii internetowej pracowałaś? Jeśli możesz, to wyślij mi odpowiedź na PW. Zależy mi na odpowiedzi, bo ja korzystam tyko i wyłącznie z internetowych zakupów perfumeryjnych i mam kilka swoich ulubionych sklepów... umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 22 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2017r. 08:02  
Cytuj
CYTAT
Czy ktoś potrafi wytłumaczyć skąd taka ogromna różnica w cenach perfum w Douglas a np na Iperfumy ? Przykładowo w Douglas cena perfumy - 230 zł ; identyczna na Iperfumy - 115 zł, Czy ta w Douglas to oryginał a na Iperfumy podróbka? -piszą że mają oryginały, wiadomo że w sklepie w Vivo mają kosmiczne czynsze, i wysokie koszta ale taka różnica to przegięcie.


cena perfum... nie perfumy. Perfumy występują tylko liczbie mnogiej. Fakt, że w naszym mieście wszyscy kupują sobie "perfumę" ale to jest po prostu błąd.
Ja kupiłem sobie perfumy w Douglas'ie i wiem, że przepłaciłem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2017r. 09:25  
Cytuj
Stąd moje pytanie jeżeli w Douglas sprzedają te same perfumy co na Iperfumy to po co przepłacać po kilka kilkaset zł w Douglas ?
Z tymi zapachami po terminie też trudno uwierzyć, bo podejrzewam że obrót na Iperfumy mają spory i trudno uwierzyć że handlują tylko tymi przy terminie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2017r. 09:26  
Cytuj
pewno podróbki good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 253
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2017r. 10:07  
Cytuj
CYTAT
Czy ktoś potrafi wytłumaczyć skąd taka ogromna różnica w cenach perfum w Douglas a np na Iperfumy ? Przykładowo w Douglas cena perfumy - 230 zł ; identyczna na Iperfumy - 115 zł, Czy ta w Douglas to oryginał a na Iperfumy podróbka? -piszą że mają oryginały, wiadomo że w sklepie w Vivo mają kosmiczne czynsze, i wysokie koszta ale taka różnica to przegięcie.


To nie są żadne podróbki, wystarczy wyjechać za granice żeby sie przekonać że tylko w Polsce ceny wód toaletowych i perfumowanych są kosmiczne i przesadzone. Zreszta mozna to powiedzieć o wszytskich kosmetykach np. cień który kupiłam w USA osobiście w sklepie z firmy Loreal za 2 dolary u nas kosztował 79 złotych. Gdzie tu logika? Jesli ktoś chce kupować kosmetyki w :renomowanych perfumeriach" droga wolna ale wiem ze mam dokładnie to samo za połowe ceny i tej samej jakosci na necie. Zreszta mam znajomą która ma perfumerie i wiem po ile ona kupuje a po ile sprzedaje takie rzeczy. Uwierzcie mi że tto sprzedawcy winduja ceny. Ja sama kupuje w dwóch perfumeriach internetowych od lat i nigdy nie zdazyło mi sie cos żółtego, po termibnie itp. Zapach jest ten sam - tylko w perfumerii Sephora lub Douglas płacisz za marke sklepu w którym kupujesz - za nic więcej. Ja osobiście polecam https://www.perfu(...)produkty oraz http://www.e-gla(...)-3.html.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2017r. 10:29  
Cytuj
CYTAT
Czy ktoś potrafi wytłumaczyć skąd taka ogromna różnica w cenach perfum w Douglas a np na Iperfumy ?


Powodów jest wiele:

- dostępność: produkty dostępne od ręki
- obsługa: *teoretycznie* nie wiem jak jest w Vivo masz w cenie usługę doradztwa wykwalifikowany personelu
- pakowanie na prezent w cenie
- możliwość przetestowania produktu przed zakupem
- programy lojalnościowe

itd...

Jeżeli ktoś ma swój zapach od lat wtedy faktycznie warto zamówić produkt przez internet w niższej cenie.

Natomiast jeżeli chce się popróbować nowych zapachów i uzyskać pomoc w doborze produktu - kupuje się produkt drożej i w tej cenie mamy te dodatkowe usługi wliczone.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 19 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 00:06  
Cytuj
Douglas ma naprawdę niezły narzut.Prosty przykład: chciałam kupić perfumy Armani code. W Douglasie flakon 50 ml można było kupić za 379 zł. W Hebe pojemność 75 ml była za 349 zł...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 3 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2018r. 10:15  
Cytuj
Porównajcie stronę polska oraz hiszpańską, ten sam sklep.

https://www.dougl(...)YWlsIn0=

https://dougl(...)toilette

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2018r. 12:09  
Cytuj
na setce jakieś półtorej stówki taniej w hiszpanii, ciekawe po ile tam mają w internetowych perfumeriach smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »