NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Czy są przeglądy budynków?,
~~BbHhPp
ff
Wysłany: 15 Kwie 2009r. 10:12  
Cytuj
Jak wygląa sprawa bezpieczeństwa stalowowolskich budynków. Czy nie grozi im pożar, zawalenie, czy przestrzegane są w nich wszelkie zasady bezpieczeństwa? Czy każdego roku magistrat dokonuje obowiązkowych przeglądów? Temu trzeba się przyjrzeć, panie prezydencie. Czy z tych obowiązków się pan wywiązuje. Tym się proszę zająć, a nie szukać tematów zastępczych i bezsensownych zajęć. Krzyżowi oddaje się cześć, przed krzyżem się pada na kolana, panie prezydencie. Niech pan czym prędzej zabierze się lepiej za sprawdzenie bezpieczeństwa budynków.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2009r. 10:12  
Cytuj

 
 
 
 
~~kryzys
ff
Wysłany: 15 Kwie 2009r. 11:09  
Cytuj
CYTAT
Jak wygląa sprawa bezpieczeństwa stalowowolskich budynków. Czy nie grozi im pożar, zawalenie, czy przestrzegane są w nich wszelkie zasady bezpieczeństwa? Czy każdego roku magistrat dokonuje obowiązkowych przeglądów? Temu trzeba się przyjrzeć, panie prezydencie. Czy z tych obowiązków się pan wywiązuje. Tym się proszę zająć, a nie szukać tematów zastępczych i bezsensownych zajęć. Krzyżowi oddaje się cześć, przed krzyżem się pada na kolana, panie prezydencie. Niech pan czym prędzej zabierze się lepiej za sprawdzenie bezpieczeństwa budynków.

To zarządca budynku odpowiedzialny jest za przeprowadzenie tzw. majowego, rocznego przeglądu stanu konstrukcji budynku w oparciu o wytyczne Powiatowego Inspektora nadzoru Budowlanego. I to PINB powinien zająć się tym do czego jest powołany anie Prezydent!mlotek

 
 
 
 
:-)
:-)
:-)
Posty: 24
Dołączył: 6 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2009r. 11:11  
Cytuj
CYTAT
Jak wygląa sprawa bezpieczeństwa stalowowolskich budynków. Czy nie grozi im pożar, zawalenie, czy przestrzegane są w nich wszelkie zasady bezpieczeństwa? Czy każdego roku magistrat dokonuje obowiązkowych przeglądów? Temu trzeba się przyjrzeć, panie prezydencie. Czy z tych obowiązków się pan wywiązuje. Tym się proszę zająć, a nie szukać tematów zastępczych i bezsensownych zajęć. Krzyżowi oddaje się cześć, przed krzyżem się pada na kolana, panie prezydencie. Niech pan czym prędzej zabierze się lepiej za sprawdzenie bezpieczeństwa budynków.

A co prezydent ma biegac po budynkach i sprawdzac czy czujniki sa sprawne albo drogi pozarowe nie sa pozastawiane meblami? Sa od tego administratorzy budynkow na ktorych ciazy obowiazek zlecenia przegladu technicznego.
A krzyz to temat zastepczy dla kleru bo widze, ze nudza sie za bardzo. Dziega pojechal do Kamienia i juz nieszczescie. Jest to kara boska za zajmowanie sie rzeczami nieodpowiednimi dla ksiedzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~obywatel
ff
Wysłany: 15 Kwie 2009r. 12:26  
Cytuj
A pro po przeglądu budynków.U nas musi dojść do tragedii aby służby za to odpowiedzialne doszły do wniosku ,że trzeba coś przeglądnąć.Pamiętacie sprawę zawalenia się hali targów-potem była ogólnopolska akcja i strącano sopelki i odśnieżano dachy wszędzie i tak dzieje się tym razem.Wystarczy przyglądnąć się naszemu "Perszingowi" aby zrozumieć problem.Teraz w mieście chuchają na zimne, organizują sztaby kryzysowe a jak dojdzie do tragedii to nie ma winnych, odpowiedzialnych za budynek,zarządców, sprzątaczek, nikogo.Tylko kasiora się liczy, dokąd płacą to i zarząd budynków nie robi wielkiego halo.My jak nie będziemy mieć żadnych tragedii to czepiamy się szczegółów,szukamy dziury w całym , wszystkim patrzymy na ręce, a jak nas przyciśnie to wtedy jesteśmy solidarni ze wszystkimi.

 
 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2009r. 12:47  
Cytuj
Lucek, przestań już siać zamęt na tym forum.. i zaloguj się pod swoim nickiem a nie piszesz jako 50 mohers babies umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Futur
ff
Wysłany: 15 Kwie 2009r. 17:08  
Cytuj
CYTAT
Lucek, przestań już siać zamęt na tym forum.. i zaloguj się pod swoim nickiem a nie piszesz jako 50 mohers babies umiech


Oto wypowiedź Edzia, który jest przyszłością tej strony intrnetowej. Jaka to będzie przyszłość?

 
 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 23 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2009r. 17:42  
Cytuj
a co z hydrantami na klatkach schodowych,czesto są zamurowane bo lokator zrobil sobie większy przedpokoj. skandal kompromitacja spoldzielni mieszkanowych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 15 Kwie 2009r. 17:47  
Cytuj

 
 
 
 
~~Willla
ff
Wysłany: 16 Kwie 2009r. 07:24  
Cytuj
CYTAT


Błąd ktosia. Wątek dotyczy tego, czy miejscy zarządcy wywiązują się z obowiązku corocznej kontroli budynków i ich stanu. To, co będzie robił nadzór budowlany, to zupełnie inna sprawa.

 
 
 
 
Posty: 314
Dołączył: 15 Marz 2009r.
Skąd: Stahlwille
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2009r. 11:09  
Cytuj
CYTAT
Krzyżowi oddaje się cześć, przed krzyżem się pada na kolana, panie prezydencie. Niech pan czym prędzej zabierze się lepiej za sprawdzenie bezpieczeństwa budynków.


Jakoś nie mam zaufania do Prezydenta w tym temacie.
Wolałbym jednak żeby przegląd wentylacji robił mi kominiarz, instalacji elektrycznej - elektryk, a gazowej - gazownik.
Mam wrażenie, że historyk na tym się nie zna.
Ale mogę się mylić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Zaffi
ff
Wysłany: 17 Kwie 2009r. 06:10  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Krzyżowi oddaje się cześć, przed krzyżem się pada na kolana, panie prezydencie. Niech pan czym prędzej zabierze się lepiej za sprawdzenie bezpieczeństwa budynków.


Jakoś nie mam zaufania do Prezydenta w tym temacie.
Wolałbym jednak żeby przegląd wentylacji robił mi kominiarz, instalacji elektrycznej - elektryk, a gazowej - gazownik.
Mam wrażenie, że historyk na tym się nie zna.
Ale mogę się mylić.



Brak zaufania dowodzi konieczności przeprowadzenia referendum odwołującego.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »