NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Szansa w Stalowej,
Posty: 70
Dołączył: 9 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2017r. 15:21  
Cytuj
Jakie macie opinie o rehabilitacji dzieci w Szansie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2017r. 15:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 13 Paź 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2017r. 09:09  
Cytuj
Witam zależy na kogo trafisz ale polecam profesjonalne podejście i wiedza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 15 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2017r. 13:36  
Cytuj
Polecam panią Irenke

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 9 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2017r. 14:58  
Cytuj
Byliśmy juz 3 razy z synkiem, ćwiczy go pani Edyta ale syn strasznie płacze, wyrywa się, ona ma kiepskie podejście do dzieci. Nie mogę patrzeć jak on płacze ale mam nadzieję że mu pomoże. Dlatego pytam czy są tam dobrzy rehabilitanci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 12 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2017r. 16:52  
Cytuj
Masażystka blondynka też ma beznadziejne podejście do dzieci. Zero kontaktu z dzieckiem. Maluch płacze, a ona nic, słowem się nie odezwie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2017r. 20:48  
Cytuj
My trafilismy na pania chyba Ele N8e pamietam jak sie nazywa Taka kolo 40 moze wiecej taka grubsza Pani z ciemnymi wlosami No mowie wam ta osoba to ma podejscie Ja sie od niej uczylam tak mozna do dziecka mowic skoro ono ani be ani me...Przeurocza Pani Ciagle mowila do malego Mnie tam nawet nie zauwazala Od marca do wrzesnia w kazdy poniedzialek sie widywalismy i na ten okres maly plakal tylko raz ale to chyba od dziecka zalezy Ale ja bylam mega zadowolona

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 11 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Sty 2017r. 23:46  
Cytuj
Wiec musze wypowiedziec sie tej sprawie...oczywiscie Ośrodek Szansa jest jedynym w Stalowej Woli specjalizujacy sie w rehabilitacji dzieci ale tez bardzo proesjonalny...My rowniez rehabilitujemy tam Synka i jestemy bardzo zadowoleni ;) Moze dlatego ze...Mamy jednego z najlepszych Rehabilitantow jaki mogłby sie nam trafic...Pan Mariusz jest jednym z najlepszych ;) godny polecenia i zaufania...Ćwiczy z naszym Synkiem juz dłuzszy czas i jestesmy pełni podziwu do tego jakie mamy postepy... efekty były widoczne juz po pierwszych spotkaniach...nie wiem jak inni rehabilitanci...ale dla nas Pan Mariusz był strzałem w dziesiatke...rzetelny,profesjonalny z podejcie do dzieci... i za to Dziekujemy :* ;) Po reszta Panie ktore tam pracuj sa fantastycznie sympatyczne i wszystko mozna z nimi załatwic :* ;) Jeszcze wspomne o Panu Darku...niesamowity człowiek...nic dodac nic ujac...Ja postawiła bym na 5+ dla Szansy;) Bardzo miłe i profesjonane podejscie ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 15 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2017r. 16:27  
Cytuj
Mam parowanie pan Mariusz miał zastępstwo u naszej pociechy-nie zrobił dla mnie większego wrażenia.Mialam wrażenie że tylko robi krzywdę wszystko robił na siłę
Sto razy wolę panią Irenie(blondynka w koku po 40) ma podejście do dziecka jak trzeba to wszystko wytlumaczy, pokaże jak nosić i trzymać dziecko .
Gorąco polecam Szansę naprawdę pomagają dzieciom

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Sty 2017r. 18:42  
Cytuj
CYTAT
My trafilismy na pania chyba Ele N8e pamietam jak sie nazywa Taka kolo 40 moze wiecej taka grubsza Pani z ciemnymi wlosami No mowie wam ta osoba to ma podejscie Ja sie od niej uczylam tak mozna do dziecka mowic skoro ono ani be ani me...Przeurocza Pani Ciagle mowila do malego Mnie tam nawet nie zauwazala Od marca do wrzesnia w kazdy poniedzialek sie widywalismy i na ten okres maly plakal tylko raz ale to chyba od dziecka zalezy Ale ja bylam mega zadowolona


To Pani Renatka

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »