NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 5 »
a co tam w społem,
~~elha8
ff
Wysłany: 21 Kwie 2009r. 08:05  
Cytuj
co co się dzieje w spolem .ponoc maja kolosalne długi.wazne

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2009r. 08:05  
Cytuj

 
 
 
 
~~typ g
ff
Wysłany: 21 Kwie 2009r. 10:20  
Cytuj
prawda remontuja za bankowe czy nie wiedzą ze jest kryzys przecierz ktoś upomni sie o swoje a szczego spłacą jak mają drozyzne w sklepach i zero ruchu.oj niewruze im dobrzemlotek

 
 
 
 
~~kucyk
ff
Wysłany: 21 Kwie 2009r. 12:49  
Cytuj
wybiorą nową rade nadzorczą to może zaprowadza lad i porzadek.ukruca te szemrane konszachty.Zycze im pogody duchaboks

 
 
 
 
~~norma
ff
Wysłany: 21 Kwie 2009r. 20:00  
Cytuj
Zobaczcie sobie jak się obsługuje w spolem w justynie na poniatowskiego. jedna ekspedientka na mięsnym trzy oparte o ladę.

 
 
 
 
~~ania
ff
Wysłany: 21 Kwie 2009r. 21:44  
Cytuj
jaka placa taka praca za takie pieniadze to moga podpierac lady hihi

 
 
 
 
~~fog
ff
Wysłany: 22 Kwie 2009r. 05:55  
Cytuj
dobrze ze jest konkurencja. choc społem pewnie o tym jeszcze nie wie..

 
 
 
 
~~pop
ff
Wysłany: 22 Kwie 2009r. 09:34  
Cytuj
gdyby mieli uczciwe ceny toby mogli konkurowacc z tesco a panie ekspedientki miały by miej czasu.niudolny ten prezesik czy co :mlotekmlotekmlotek

 
 
 
 
~~Zuzia
ff
Wysłany: 22 Kwie 2009r. 14:28  
Cytuj
CYTAT
Zobaczcie sobie jak się obsługuje w spolem w justynie na poniatowskiego. jedna ekspedientka na mięsnym trzy oparte o ladę.


Jak Ci się nudzi to sama popracuj a będziesz miała mniej czasu na głupie pisanie.POZDRAWIAM umiech

 
 
 
 
~~lusia
ff
Wysłany: 22 Kwie 2009r. 17:55  
Cytuj
za taką kaskę to panie w pss powinny spać na ladach d... do góry zaklopotany Zuziu

 
 
 
 
~~lusia
ff
Wysłany: 22 Kwie 2009r. 18:00  
Cytuj
jak się nie ma pojęcia o harówie w handlu
to niech się nie wymiata . boks

 
 
 
 
~~Mietek
ff
Wysłany: 23 Kwie 2009r. 08:06  
Cytuj
Ależ głupoty piszecie, nie macie pojęcia jak jest w Społem a wymyślacie gruszki na wierzbie. Lepiej się pouczcie, co niektórzy, ortografii zamiast marnować czas na bzdury.
Pracownicy w Społem (min. ekspedientki )zarabiają dużo więcej niż w jakimkolwiek innym markecie, nie są wyzyskiwaną siłą roboczą jak w innych sklepach, związki zawodowe tegoż Społem by na to nie pozwoliły a, że ceny są wyższe ?? No cóż Tesco czy Lidl czy też inny Super-Hiper Markety nie płacą podatków, są zwolnieni, a Społem niestety płaci i to duże pieniądze i te pieniądze zostają w Stalowej Woli ale oczywiście kogo to obchodzi. Towar tych Super-Hiper też pozostawia wiele do życzenia, a w Społemowskich przynajmniej jest dobrej jakości. No obsługa mogłaby być milsza.
Nie myślcie, ze piszę to, bo tam pracuję, absolutnie nie, ale znam realia handlu w Stalowej Woli. A napisałem bo wkurza mnie jak ktoś się wypowiada nie mając zielonego pojęcia, jaki ma ktoś w tym cel??

 
 
 
 
~~Społemowska
ff
Wysłany: 23 Kwie 2009r. 09:16  
Cytuj
Zarabiają wiecej niż inni??!!? Chłopie, co ty piszesz????

 
 
 
 
~~monkeymafia82
ff
Wysłany: 23 Kwie 2009r. 09:17  
Cytuj
CYTAT

Ależ głupoty piszecie, nie macie pojęcia jak jest w Społem a wymyślacie gruszki na wierzbie. Lepiej się pouczcie, co niektórzy, ortografii zamiast marnować czas na bzdury.
Pracownicy w Społem (min. ekspedientki )zarabiają dużo więcej niż w jakimkolwiek innym markecie, nie są wyzyskiwaną siłą roboczą jak w innych sklepach, związki zawodowe tegoż Społem by na to nie pozwoliły a, że ceny są wyższe ?? No cóż Tesco czy Lidl czy też inny Super-Hiper Markety nie płacą podatków, są zwolnieni, a Społem niestety płaci i to duże pieniądze i te pieniądze zostają w Stalowej Woli ale oczywiście kogo to obchodzi. Towar tych Super-Hiper też pozostawia wiele do życzenia, a w Społemowskich przynajmniej jest dobrej jakości. No obsługa mogłaby być milsza.
Nie myślcie, ze piszę to, bo tam pracuję, absolutnie nie, ale znam realia handlu w Stalowej Woli. A napisałem bo wkurza mnie jak ktoś się wypowiada nie mając zielonego pojęcia, jaki ma ktoś w tym cel??


Masz racje jesli chodi o ceny w tesco staram sie tam nie chodzic ale czasem chodze .... dajmy na to ceny akumulatorow np CENTRA plus 74Ah kosztuje 499 a u mnie w sklepie 320 i jak to mowic o niskich cenach umiech albo plyn do spryskiwaczy tez nie nalezy do tanich ale w spolem tez nie kupuje bo kupuje tam gdzie mam blisko czyli stokorotka pozdraiam

 
 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2009r. 09:56  
Cytuj
Z tym płynem racja.
Ostatnio kupiłem na promocji po 2,59 za 5 litrów - koło konca marca robili wyprzedaż.
przeciez u konkurencji napewno jest taniej

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~grazioooo
ff
Wysłany: 23 Kwie 2009r. 15:17  
Cytuj
[cytat]
Ależ głupoty piszecie, nie macie pojęcia jak jest w Społem a wymyślacie gruszki na wierzbie. Lepiej się pouczcie, co niektórzy, ortografii zamiast marnować czas na bzdury.
Pracownicy w Społem (min. ekspedientki )zarabiają dużo więcej niż w jakimkolwiek innym markecie, nie są wyzyskiwaną siłą roboczą jak w innych sklepach, związki zawodowe tegoż Społem by na to nie pozwoliły a, że ceny są wyższe ?? No cóż Tesco czy Lidl czy też inny Super-Hiper Markety nie płacą podatków, są zwolnieni, a Społem niestety płaci i to duże pieniądze i te pieniądze zostają w Stalowej Woli ale oczywiście kogo to obchodzi. Towar tych Super-Hiper też pozostawia wiele do życzenia, a w Społemowskich przynajmniej jest dobrej jakości. No obsługa mogłaby być milsza.
Nie myślcie, ze piszę to, bo tam pracuję, absolutnie nie, ale znam realia handlu w Stalowej Woli. A napisałem bo wkurza mnie jak ktoś się wypowiada nie mając zielonego pojęcia, jaki ma ktoś w tym cel??[/cytat

Jeżeli nie pracujesz w społem to co się wypowiadasz o zarobkach, skąd możesz wiedzieć, powiem tylko że masz rację jeżeli chodzi o pracowników umysłowych, szokujące dla mnie jest to że osoba która poświęciła Społem całe życie, np. 20 lat pracy zarabia mniej niż ekspedientka na okresie próbnym w Tesco.

 
 
 
 
~~Reni
ff
Wysłany: 23 Kwie 2009r. 21:45  
Cytuj
Ludzie nieporownujcie Spolem do Tesco .A zarobki sa naprawde marne do tego maja odpowiedzialnossc materialna .Co do cen to maja towary dobrych firm a nie jakies tani badziew .Tam pracuja naprawde fajne dziewczyny i lubie robic zakupy bo sluza pomoca anie jak w Tesco sztywne robokopy bo procedury zsabraniaja im byc normalnym czlowiekiem ;powtarzaja jak papuga jedna regulke ....A wogole to moloch ....ok:Spolem jest okok

 
 
 
 
~~kkkkkk
ff
Wysłany: 24 Kwie 2009r. 15:11  
Cytuj
CYTAT
Ludzie nieporownujcie Spolem do Tesco .A zarobki sa naprawde marne do tego maja odpowiedzialnossc materialna .Co do cen to maja towary dobrych firm a nie jakies tani badziew .Tam pracuja naprawde fajne dziewczyny i lubie robic zakupy bo sluza pomoca anie jak w Tesco sztywne robokopy bo procedury zsabraniaja im byc normalnym czlowiekiem ;powtarzaja jak papuga jedna regulke ....A wogole to moloch ....ok:Spolem jest okok

 
 
 
 
~~adas
ff
Wysłany: 24 Kwie 2009r. 19:41  
Cytuj
ja taz lubie dziewczyny ze spolemgoodgood

 
 
 
 
~~MARIOLA
ff
Wysłany: 25 Kwie 2009r. 12:21  
Cytuj
CYTAT
ja taz lubie dziewczyny ze spolemgoodgood

 
 
 
 
~~lizus
ff
Wysłany: 27 Kwie 2009r. 19:02  
Cytuj
17 odetchnie pełną piersią pana M.w radzie już nie będzie.NIECH ŻYJE DEMOKRACJAgoodgood

 
 
 
 
~~ciekawska
ff
Wysłany: 27 Kwie 2009r. 20:01  
Cytuj
CYTAT
17 odetchnie pełną piersią pana M.w radzie już nie będzie.NIECH ŻYJE DEMOKRACJAgoodgood
--- A kto to jest ten pan M.z rady

 
 
 
 
~~MAJKA
ff
Wysłany: 28 Kwie 2009r. 06:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
17 odetchnie pełną piersią pana M.w radzie już nie będzie.NIECH ŻYJE DEMOKRACJAgoodgood
--- A kto to jest ten pan M.z rady

WTAJEMNICZENI WIEDZĄ

 
 
 
 
~~Zuzia
ff
Wysłany: 28 Kwie 2009r. 13:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
17 odetchnie pełną piersią pana M.w radzie już nie będzie.NIECH ŻYJE DEMOKRACJAgoodgood
--- A kto to jest ten pan M.z rady

WTAJEMNICZENI WIEDZĄ
-MAJKA podaj może tylko imię to i ja się wtajemniczę

 
 
 
 
~~MARIOLA
ff
Wysłany: 28 Kwie 2009r. 13:53  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
17 odetchnie pełną piersią pana M.w radzie już nie będzie.NIECH ŻYJE DEMOKRACJAgoodgood
--- A kto to jest ten pan M.z rady

WTAJEMNICZENI WIEDZĄ
-MAJKA podaj może tylko imię to i ja się wtajemniczę

 
 
 
 
~~MARIOLA
ff
Wysłany: 28 Kwie 2009r. 13:57  
Cytuj
PAN M WRESZCIE NIE BĘDZIE WYRAŻAŁ SWOICH ACHÓW I OCHÓW WOBEC NIE KTÓTYCH KIEROWNICZEK A DRUGIMI GARDZIŁ.DLA NIEGO JEDNI BYLI CACY A DRUDZY B.TO TAK SIĘ WSZYSTKO KOŃCZY A 17 MIAŁA WYJĄTKOWO PRZESRANE

 
 
 
 
1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »