NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
a co tam w społem,
Posty: 5
Dołączył: 29 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2009r. 19:28  
Cytuj
wczoraj odbyło się zebranie obwodowe w Lasowiance. Prezes społem PSS nie udzielił mandatu dwóm długoletnim członkiniom spółdzielni , pozbawił je prawa głosu i wyrzucił z sali obrad.Zachwał sie jak ... , a taki przystojny...:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2009r. 19:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 29 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2009r. 20:39  
Cytuj
ŁAMIE STATUT SPÓŁDZIELNI .CZY JEST AZ TAKI PROSTY BY NIE ZDAWAC SOBIE Z TEGO SPRAWY.OJ PACHNIE MI S...M TEL DO PREZESA ZWIAZKU REWIZYJNEGO W WARSZAWIE O 22 440 82 00 .PROSZE PROSIC PANA RYBICKIEGO ZALECI DALSZY TOK POSTĘPOWANIA.chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 29 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2009r. 20:49  
Cytuj
mlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2009r. 11:06  
Cytuj
A CO TAM SIĘ DZIEJE ?

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 12 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2009r. 17:53  
Cytuj
Panie nie zostały wyrzucone. Wyszły same po tym jak poinformowano je, że nie będą mieć prawa do głosowania. Niestety wybory nie miały nic wspólnego z demokracją, a podobno spółdzielnia to własność wszystkich członków. Wszyscy obecni przedstawiciele już przed wyborami wiedzieli, że nimi zostaną. Oby ci, co głosowali zgodnie z wręczonymi przed wyborami kartkami nie żałowali tego, że są marionetkami w rękach kilku osób. Polak mądry po szkodzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 29 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2009r. 11:48  
Cytuj
masz racje obecni radni są bezradni.ALE UKŁADNI.obecnie PSS stracil płynnosc finansową ale 'JUSTYNA' jest remontowana pelną parą choc budynek jest społ.mieszkaniowej .nowa rada wezmie wszystko na siebie jak zdąrzy.nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 25 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2009r. 13:00  
Cytuj
prezes społem osiąga doskonale wyniki w swojej hurtowni spółdzielczą zas ogranica i doluje to sprawa bezprecedensowa w kraju i spółdzielczośći obudzcie się członkowie spółdzielni wybory nie były demokratyczne przedstawicieli przyniesiono na kartkach które wręczała najstarsza członkini rady to wstyd dla tej pani i rady

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 12 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2009r. 20:41  
Cytuj
Masz racje Sanna jeśli chodzi o to rozdawanie kartek a podobno (tak słyszałem) wtórowała jej pani z organizacyjnego, która tez była na kartce i weszła na przedstawiciela. W przyszłej radzie nie będzie nikogo spoza układu. Najbardziej kontrowersyjną postacią tej rady jest pani kierowniczka Justyny. Wiele dziwnych rzeczy się mówi na jej temat w mieście i nie tylko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 26 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2009r. 11:07  
Cytuj
kiedyś chodzilem do Społem na zakupy...ale gdy zorientowałem sie ze w innych sklepach moge za te same zakupy zaplacić 20% mniej mój sentyment do tej firmy szybko pękł jak bańka mydlana.Mało mnie intersuje w sumie co tam w społem, ale z tego co tu wyczytalem to niezly macie burdelik tam na Dmowskiego bodajze 10.Szkoda tylko dlugoletnich pracowników...Bez pozdrowień ..Rodowity stalowowolanin.

Stalowa Wola narodu polskiego....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 26 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2009r. 19:56  
Cytuj
No tak tego można było się spodziewać, najpierw było oczernianie ludzi przed zebraniami obwodowymi /bo były wybory na delegatów/,a teraz jest przed walnym.
Jeśli chodzi o te "kartki" to przecież nikt nikogo do niczego nie zmusza, głosowanie jest tajne i każdy decyduje sam na kogo oddaje głos.
Prawda jest taka, że nie każdemu udało się wejść na delegata , to teraz jest akcja pisania kolejnych głupot i opluwania ludzi, bo idą kolejne wybory. To jest już naprawdę żenujące i płytkie. Widać , że na nic więcej co niektórych już nie stać jak tylko być .... nie dokończę kim , bo mam więcej kultury niż ty.
Powiem tyle, że jest mi ciebie żal /zdegustowany/ zajmnij się swoim życiem, swoimi sprawami i konkretną pracą
pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 27 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2009r. 15:28  
Cytuj
masz rację poziomka w kwestii OPINIInt.TWOJEJ OSOBY natomiast co do wyborów jesteś w błedzie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 29 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2009r. 16:33  
Cytuj
pozioma....głosowanie było moze tajne ale sklepy mialy rozkaz na kogo maja glosowac ..bo jak nie to się jeszcze zdarzy szefostwo policzyc z oportunistami.mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 29 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2009r. 19:00  
Cytuj
A co tam w piekarni? W radiu słychać było ze poszukjują kierownika piekarni-czyzby chodziło o społem?co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 27 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2009r. 19:37  
Cytuj
poziomka dzięki tym kartkom załapałaś się do delegatów!!!! air kiss

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 27 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2009r. 20:00  
Cytuj
CYTAT
A co tam w piekarni? W radiu słychać było ze poszukjują kierownika piekarni-czyzby chodziło o społem?co


nie ma takiej opcji żeby kierownika zmienili!!!!!!!!!!!
on ma dożywocie - z piekarni gorzelnie zrobiscianascianasciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 27 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2009r. 20:07  
Cytuj
poziomka

całuscałuscałuscałuscałuscałuscałuscałuscałusgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 29 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2009r. 20:20  
Cytuj
jezykprosze oddaj mi się na kucyka .plisssssspoziomeczko.air kissair kissair kissair kissair kissair kissair kissair kissair kissair kissair kiss

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 27 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2009r. 20:34  
Cytuj
jak to jest na kucyka???????
jezykzarumieniony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 29 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2009r. 20:35  
Cytuj
poziomeczko w sobote na otwarcie będe brał cie w auciea_kiss:air kissair kissair kissair kissair kissair kissair kissair kissair kissair kiss

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 27 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2009r. 08:32  
Cytuj
te uwagi nt.poziomki są bardzo niestosowne nie róbcie śmietnika z forum jeżeli rozmawiamy to zachowajmy poziom tej dyskusji w społem ludzie mają dosyć prawdziwych problemów i pomóżmy im rzeczową dyskusją.Jeżeli chodzi o panie ze sklepów społem to pracują nie gorzej od tych z tesco cz prywatnych sklepów to samo dotyczy piekarzy w społem ale jeżeli funduje się piekarni kierownika który znał chleb z półki sklepowej to czyto rokuje dobrze dla piekarni ? równia pochyla w piekarni nie jest winą piekarzy,ryba psuje się od głowy,pomagajmy ludziom ze społem ale im nie dokuczajmy ci co budowali społem mają najniższe emerytury w mieśćie i zamiast dywidendy wręcza im się kartki na zebraniach bo władza musi trwać chociaż nie splamiła się pracą w społem gdy ci ludzie za marne pensje ją budowali,chwała szeregowym pracownikom społem mam nadzieję ze i wy będziecie mieć jeszcze swoje 5 minut
pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 26 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2009r. 18:49  
Cytuj
Jak najbardziej zgadzam się z Tobą wierny.
Wchodząc na stalowemiasto i czytając o Społem dziwi mnie jak w jednej firmie mogą pracować ludzie tak zawistni, zazdrośni i bez szacunku dla siebie i innych oraz dla zarządu.
Tak naprawdę trudno jest ich nazwać spółdzielcami choć pracyują w tej firmie i na pewno nie chodzi im tu o dobro spółdzielni. Dobrze , że w mojej pracy są normalni ludzie.

SPOŁEM znaczy RAZEM wazne

Pozdrawiam kucyka muszę ci powiedzieć, że jesteś w wielkim błędzie i baardzo byś się rozczarował, ale marz sobie dalej good kucyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Maja 2009r. 15:30  
Cytuj
Nowe oblicze Justyny ---- http://www.stalo(...)id=14676

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 27 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2009r. 12:55  
Cytuj
czy ktoś w społem liczy jeszcze pieniądze? zarząd zaczął urzędowanie od podwyższenia sobie pensji a teraz wydaje ogromne kwoty na pikniki i robienie sobie reklamy.Modernizacja skleów tak ale podkątem podwyższenia ich rentownośći a nie fotografowania zarządu,nawet gdyby ludzie w społem mieli po cztery ręce to nie wyrobią na wzrost administracji i rozrzutność zarządu,kiedy ktoś powie dość pomnażaniu strat spółdzielni i tak już ogromnych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 29 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2009r. 15:40  
Cytuj
Jesteś w błędzie Wierny .Z tego co się orjętuję przewaga stawek w społem to 1230 zł brutto pozdrawiam uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 29 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2009r. 19:18  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A co tam w piekarni? W radiu słychać było ze poszukjują kierownika piekarni-czyzby chodziło o społem?co


nie ma takiej opcji żeby kierownika zmienili!!!!!!!!!!!
on ma dożywocie - z piekarni gorzelnie zrobiscianascianasciana



Coś w tym jest Amant . Dowiedziałem się, że tego kierownika wywalili z polmosu za niegospodarność . teraz rozkłada piekarnie . Ponoć jest gamoniowaty gość , i ma coś z konia... mlotek uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »