NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
a co tam w społem,
Posty: 16
Dołączył: 29 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2009r. 20:12  
Cytuj
jeden z polmosu,jeden z bacpolu,jeden z mzk,jeden z impela,wszyscy odeszli z smrodem z poprzednich firm ładny desant ma PSS.co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2009r. 20:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 27 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2009r. 20:23  
Cytuj
Dowiedziałeś sie prawdy. Ten facet krecił lody w polmosie. Za to go wywalili. Nie zdążyli mu doreczyc dyscyplinarki, bo zwiał na chorobowe, i długo chorował. Moze kiedyś napisze o nim coś wiecej [nie jest taki gamoń].Tam pracuje taka pani i też jest kierownikiem (była moja koleżanka) to dopiero jest gamoń. Zajmuje się handlem a wcale sie na tym nie zna . Stosuje ezbeckie metody w stosunku do pracowników. Zastrasza ludzi i robi z nich donosicieli. Potrafi świetnie ryć pod koleżankami i kolegami i prawdopodobnie juz sie o tym wszyscy przekonali. W firnie w której razem pracowalismy narobila przekretów i wyleciala z hukiem. Nie radziła sobie ze sprzadarzą, wychodził termin waznosci produktu( były to mrożonki). Na jej polecenia zmienialismy daty ważności, i nie raz mi dupa zmarzła w chłodni.Ona to dopiero ma coś, ale z rycerzasciana

pozdrawiam Zuzkaok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 9 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2009r. 22:07  
Cytuj
ALE EKIPA W DUPE JEŻAplaczeplaczeplaczeplacze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 27 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2009r. 13:06  
Cytuj
ALE TRAFIŁEŚ /SOBEK /okokok POZDRAWIAMgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 10 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2009r. 15:28  
Cytuj
jeżeli prawdą jest to co piszecie o społem/prezes prowadzi konkurencyjną działalność,łamie prawo wyborcze,zatrudnia nieudaczników,spółdzielnia pogłębia straty/to ja pytam czy tam jest rada nadzorcza? jeżeli tak to co robi? majątek spółdzielni nie jest własnościa zarządu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 10 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2009r. 20:01  
Cytuj
Pozdrawiam wszystkich na forum a szczególnie pracowników Społem PSS , oraz członków spółdzielni. Część informacji umieszczonych w postach jest prawdą.Poniewaz 19 sa wybory do rady nadzorczej na ten temat wypowiem sie po wyborach. Dzisiaj odbyla sie pierwsza rozprawa w sadzie pracy , pracownik pozwał Społem PSS( dotycząca uchylenia kary nagany).Wiecej na ten temat napisze po zapoznania sie z dokumentami sparawy. Prezes zarządu wytoczył wojne związkowi NSZZ "Solidarność"-'80.Ta sprawa trafi do prokuratury w piątek.Tę sprawe tez przedstawie na forum .:szok:


Pozdrawiam związkowcówok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 10 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2009r. 08:35  
Cytuj
pozdrawiam cię ROBERCIE,myślę że znalezlibyście wielu sprzymierzeńców do walki z łamaniem prawa i niszczeniem dorobku społem,ktoś musi dać hasło zebrać podpisy i powtórzyć wybory na przedstawicieli,czy do rady też już skład jest ustalony,z rozmowy z pracownikami wynika że przew.musi wejść tylko ze swoimi kumplami którzy nigdy nie splamili się pracą w spółdzielni na dłużej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 29 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2009r. 12:50  
Cytuj
CYTAT
jeżeli prawdą jest to co piszecie o społem/prezes prowadzi konkurencyjną działalność,łamie prawo wyborcze,zatrudnia nieudaczników,spółdzielnia pogłębia straty/to ja pytam czy tam jest rada nadzorcza? jeżeli tak to co robi? majątek spółdzielni nie jest własnościa zarządu


zadam pytanie;czy [ przypadkiem ]wartość kredytów nie przerosła wartości PSS .bo jeśli tak to jest to działaniem karalnym ,ale na usprawiedliwienie pana prezesa jest istotny fakt ze za błędne decyzje RADA NADZORCZA ODPOWIADA SWOIM MAJĄTKIEM.więc jest nadzieja ze w nowej radzie będą bardzo majętne osoby ,stara rada też beknie .dlaczego nie wypłacają dywidendy ;bo kasy członków PSS JUŻ NIE MA.TOWARY SA KUPOWANE ZA KREDYTY KRÓTKOTERMINOWE Z BS .WASZE WYPŁATY ....SAMI SOBIE ODPOWIEDZCIE :wazne

SKLEP 18 PSS JUŻ MA HIPOTEKĘ ZASTAWIONĄ W BS
A ROZBUDOWA SŁONECZKA 3000000 TEZ TRZEBA KREDYT I HIPOTEKĘ .
DZIWNYM TRAFEM NAJDROŻSZE TERENY IDĄ POD ZASTAW DO BS.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 9 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2009r. 20:30  
Cytuj
[cytat]Jak najbardziej zgadzam się z Tobą wierny.
Wchodząc na stalowemiasto i czytając o Społem dziwi mnie jak w jednej firmie mogą pracować ludzie tak zawistni, zazdrośni i bez szacunku dla siebie i innych oraz dla zarządu.
Tak naprawdę trudno jest ich nazwać spółdzielcami choć pracyują w tej firmie i na pewno nie chodzi im tu o dobro spółdzielni. Dobrze , że w mojej pracy są normalni ludzie.

SPOŁEM znaczy RAZEM wazne

poziomka zapominasz chyba ze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, jeśli jest tobie dobrze to nie znaczy ze inni mają też dobrze .a widzę ze źle się dzieje w PSS .
ZAWISTNY ,ZAZDROSNY I BEZ SZACUNKU DLA SIEBIE I INNYCH ;pan k
ierowniczyna eks Polmos.chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 12 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2009r. 11:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
jeżeli prawdą jest to co piszecie o społem/prezes prowadzi konkurencyjną działalność,łamie prawo wyborcze,zatrudnia nieudaczników,spółdzielnia pogłębia straty/to ja pytam czy tam jest rada nadzorcza? jeżeli tak to co robi? majątek spółdzielni nie jest własnościa zarządu


zadam pytanie;czy [ przypadkiem ]wartość kredytów nie przerosła wartości PSS .bo jeśli tak to jest to działaniem karalnym ,ale na usprawiedliwienie pana prezesa jest istotny fakt ze za błędne decyzje RADA NADZORCZA ODPOWIADA SWOIM MAJĄTKIEM.więc jest nadzieja ze w nowej radzie będą bardzo majętne osoby ,stara rada też beknie .dlaczego nie wypłacają dywidendy ;bo kasy członków PSS JUŻ NIE MA.TOWARY SA KUPOWANE ZA KREDYTY KRÓTKOTERMINOWE Z BS .WASZE WYPŁATY ....SAMI SOBIE ODPOWIEDZCIE :wazne

SKLEP 18 PSS JUŻ MA HIPOTEKĘ ZASTAWIONĄ W BS
A ROZBUDOWA SŁONECZKA 3000000 TEZ TRZEBA KREDYT I HIPOTEKĘ .
DZIWNYM TRAFEM NAJDROŻSZE TERENY IDĄ POD ZASTAW DO BS.


I wszystko jest okmlotek, Spółdzielczy pożyczy Spółdzielcom w imię to niby wspólnego interesu, to że bierze hipotekę to nic nadzwyczajnego, w końcu to najtańsze zabezpieczenie dające iluzoryczne przekonanie bankowi że jest dobrze zabezpieczonyzaklopotany. Jak w razie czego PSS padnie to spółdzielczy zrobi odpis na 3 mln (albo i więcej)i też gitara, w końcu BS komu ma się tłumaczyć boks spółdzielom, że chciał pomóc?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 13 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2009r. 19:05  
Cytuj

Z tego co tu piszecie wynika, że ZPC od jakiegoś już czasu przechodzi swoje problemy (choć tak naprawdę to tam chyba nigdy nie było dobrze)i ja nie rozumiem jaki cel jet wypisywania tego na forum, bo przecież w ten sposób sobie na pewno nie pomożecie. Macie przecież swoje związki nie piszę , że również delegatów, zarząd i wkrótce nową radę, bo już się ich krytykuje, ale zamiast może wypisywać rożne rzeczy na forum zróbcie coś aby było lepiej! jeżeli głosy te tutaj nie są pojedynczymi głosami niezadowolonych tylko większości pracowników (choć z tego co wiem to jest rożnie). Myślę, że nie ma sytuacji bez wyjścia, a prawda leży pośrodku i można dojść do konsensusu, trzeba tylko chcieć
Nie rozumiem jeszcze jednego skąd takie stwierdzenia, że PSS miałby paść- bo wziął kredyt? to wcale nie oznacza katastrofy!. Każdy z nas gdy decyduje się zaciągnąć kredyt musi dać zastaw. W ten sposób działają również inne firmy. Społem nie jest jedynym przedsiębiorstwem które korzysta z kredytu (korzystało i korzystać będzie to nie zbrodnia). To chyba dobrze, że inwestuje powiększa swój majątek, odnawia placówki, kupuje nowy sprzęt, a tym samym zyskuje w oczach klientów. Spółdzielnia ma swój potencjał - w postaci swoich pracowników i członków i dlatego nie jest fajnie,że takie rzeczy są wypisywane na forach. I rzeczywiście czy tu co niektórym naprawdę chodzi o dobro Spółdzielni i ich członków? bo problemy powinno załatwiać się w inny sposób. Konkurencja nie śpi, a wypisywanie takich rzeczy (anonimowo) nam z pewnością nie sprzyja i chluby nie przynosi
OSTATNIO SPÓŁDZIELNIA BYŁA PODDANA BADANIOM BIEGŁEGO REWIDENTA protokół można przeczytać (jest w biurze dla każdego członka spół.i pracownika) jak również sprawozdanie finansowe za 2008r.


oczywiście, że można nie robić NICwazne TYLKO GDZIE BYŚMY BYLI TERAZ
pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 29 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2009r. 00:11  
Cytuj
chcesz coś zrobić ,idź do prezesa to szybko ci pokaże gdzie jest twoje miejsce.z kredytów można korzystać ale w granicach rozsądku .robienie planów rozbudowy nim zasięgnie się opinii nadzoru budowlanego to nie marnotrawienie [kaprys],dołowanie ZPC poprzez nieudolne zarządzanie prezes był informowany o tym,hurtownia 2 pełne lata była sztucznie trzymana bo miała 2 członków RN ,strach ruszać mogą....odwoŁAC
a teraz z innej bajki jak pracownik zbierał podpisy pod petycja by pracownicy całego PSS [Wielkanoc]dostali kasę zamiast paczek z hurtowni zony prezesa to co dostał pracownik przeniesienie do mycia koszy od prezesa.chcesz o związkach w PSS ;solidarność ;związki biurowe,pani E... która podpisała się pod zwolnieniami w PSS na RN MA BABA TUPET a pani z OPZZ jak się dowiedziała to potrafiła o godz 20 ganiać po piekarni i tłumaczyć się ze ona nic nie wiedziała ze maja być zwolnienia i przyszła wybrać nowego przew OPZZ .tak wyglądają demokratyczne wybory w pss plus rozdawanie kartek na wyborach .wiesz co można wyczytać z bilansu za 2008 wielki minus . Może lepiej było

przyłożyć się do gospodarzenia a nie fruwać w obłokach .co


:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 12 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2009r. 12:09  
Cytuj
do CzłonkaSpółdzielnii.

Oczywiście, że korzystanie z kredytów nie jest grzechem, a czasami nawet jest wskazane np. przy projektach inwestycyjnych po to aby nie utracić płynności finansowej. W wypadku takiej firmy jak PSS także korzystanie z kredytów obrotowych (w granicach rozsądku oczywiście) jest jak najbardziej uzasadnione. Nie mniej jednak zwiększanie kapitału obcego krótkoterminowego jest raczej nie wskazane wówczas gdy faktycznie nie mamy odczynienia z rozwojem działalności gospodarczej (a w tym przypadku to nie mamy na pewno), zaciąganie kolejnego kredytu krótkoterminowego traktowanego jako tzw. "kroplówki" do podtrzymania bieżącego funkcjonowania niestety nie dobrze wróży tej firmie.
Jak już napisałem na początku kredyt nie jest zły o ile jest sensownie wydatkowany. Natomiast jeżeli firmie zaczyna brakować płynności to w wypadku Społem może by warto by było się zastanowić nad leasingiem zwrotnym którejś nieruchomości ... swoją drogą po co ja to piszę przecież to i tak "czarna magia" dla niektórych w PSS decydentów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 9 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2009r. 16:05  
Cytuj
milinko po prostu napisz wprost równia pochyła .mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 29 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2009r. 18:37  
Cytuj
sciana scianascianascianascianascianasciana:scia
"nie wpóścili go drzwiami -
szuka se okna" - Przewodniczący Rady Pan M.cool
scianascianascianascianascianascianasciana:scian

członkowie spółdzielni nie wybrali go na delegata - ponieważ mają go dość!!!!!!
a on wyszukał sobie okienko (zmiana w statucie) - prosi i skamle o powołanie przez delegatów 19.06.2009!!!!!!

czy znajdzie się odważny delegat, który złozy wniosek o powołanie NIECHCIANEGO!!!!!cool

czy taki delegat spełnia zaufanie??? przecież dostał mandat zaufania od członków spółdzielni, a nie Pan M. cool
to do czegoś zobowiązuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 9 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2009r. 18:53  
Cytuj
panie M dość wazne wstydu oszczędź sobie i innym .podnieś pan czoło i z pokorą się pan oddal ,niech sklepy odetchną od pańskich zawodzeń .

zachowanie dziecka któremu zabrano smoczek.

brawo ZUZEKKKKKok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 13 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2009r. 19:00  
Cytuj
No ja też nie wiem po co milinko82

kucyk- mam tu na myśli wasze związki solidarność 80, bo przecież powstały po to, by było wam lepiej, no bo chyba nie po to, aby chronić czyjeś tyłkico
To że rok zamknął się minusem nie jest i nie było tajemnicą (rok 2008 skończył się 6-m-cy temu), a zarząd ten jest już ponad 2 lata wcześniej nikt jakoś nie krytykował ich działań choć podejmowali różne decyzje te lepsze i te gorsze również. Natomiast nagle przed zebraniami zaczęto pisać jak to jest źle i wróżyć upadłość ( ale do tego to z pewnością jeszcze daleko)
I czegoś tu nie rozumiem skoro tak źle się dzieje w społem to dlaczego nikt nie odezwał się na zebraniach przedstawicieli,a była ku temu okazja aby przedstawić ludziom "prawdę"

Trzymajcie tak dalej kucyk na prezesa, a milinko82 na GK

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 27 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2009r. 19:15  
Cytuj
[cytat]sciana scianascianascianascianascianasciana:scia
\"nie wpóścili go drzwiami -
szuka se okna\" - Przewodniczący Rady Pan M.cool
scianascianascianascianascianascianasciana:scian

członkowie spółdzielni nie wybrali go na delegata - ponieważ mają go dość!!!!!!
a on wyszukał sobie okienko (zmiana w statucie) - prosi i skamle o powołanie przez delegatów 19.06.2009!!!!!!

czy znajdzie się odważny delegat, który złozy wniosek o powołanie NIECHCIANEGO!!!!!cool

czy taki delegat spełnia zaufanie??? przecież dostał mandat zaufania od członków spółdzielni, a nie Pan M. cool
to do czegoś zobowiązuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/cytAT

mlotekmlotekmlotek

LUDZIE NIE DOPÓŚĆMY DO TEGO!!!!!![/u]
to wszystko wygląda na duży szwindel

ostatnim czasem o Społem [u]różnie śię mówi

hurtownia - wykończona,
piekarnia - wykańczana
sklepy - remontowane , ceny zawyżanezapytanie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 29 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2009r. 23:29  
Cytuj
odp członkowi spół;mylisz się jestem tylko ich cichym wielbicielem ale i obrońcom dobrze ze powstał nowy związek i pokrzyżował plany paru osobom i nie zarzucaj im ze powstały w celu obrony tyłków ,bo w tej chwili to prezes robi wszystko by rozbić związek karze ,przenosi noi zwalnia ,powstali zbyt późno ale czapki chylić grunt ze powstały .w biurach też SA związki czyjeś tyłki chronią i tylko w biurach czy któryś z związkowców pofatygował się do ZPC ZROBIŁ ZEBRANIE NIEEE.A PREMIE ZA CO DOSTAJEMY ZA SPRZEDAŻ CZY ZA DOBRY NADZÓR NAD ZWIĄZKOWCAMI NA MNIE PROSZĘ NIE LICZYĆ NIE JESTEM KAPO I NIKTok ALE TO NIKT NIE POSŁUŻY SIĘ MOJA REKA ,
PRAWDA JEST TAKA NAJPIERW ONI POTEM MY A KTO ZAMKNIE .SZLAG MNIE TRAFIA ZE TO KOBIETY MAJA J.J.CHYLE PRZED WAMI MOJE SKROMNE CZOŁO .DACIE RADEok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 10 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2009r. 19:18  
Cytuj
kucyk brawo , brawo masz ostry język ale masz racje .Wiem kim jesteś ,dzisiaj masz 3 zmiane zgadza się,Zapisz się a nikt nie będzie wiedział otym poza mną i jeszcze dwoma osobami Skłatki będziesz wpłacał sam na konto albo bezpośrednio Lidzi tak robi wielu .Sam widzisz co się dzieje dlatego nie ujawniamy naszych członków uśmiech pozdrawiam ok pozdrawiam CZŁONKA SPÓŁDZIELNI Panią M -zdrówka życzę smiech2:-

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 27 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2009r. 20:00  
Cytuj
mam pro sbę do członka spółdzielni jeżeli możesz pomóż tym walczącym o piekarnię ci ludzie jeżeli mówią że jest coraz gorzej to wiedzą comówią bo mają doświadczenie,gdzie stare związki po co musieliście tworzyć nowe,czyżby wszyscy już bali się mówić prawdy,zły to zarząd który nieliczy się z pracownikami spółdzielcami czyli właścicielami,trwajcie przy swoim,spółdzielcy zasługują na szacunek,wygląda na to że władze chcą swoje interesy załatwiać kosztem tych ludzi to wstyd.Wasza ogromna jak czytam nienawiść do przew.rady powinna dać temu człowiekowi do myślenia.pozdrawiam dzielnych spółdzielców

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2009r. 00:00  
Cytuj
Drogi Kucyku,a może raczej szoferzyno za dychę...Z tego co wiem to jeszcze kilka lat temu skamlałeś za tym by jeżdżić w tej firmie a teraz obsmarowujesz ją na każdym kroku.Koleżanki mi opowiadały że jesteś sterowany przez jedną kolorową panią L.Co na to żona?Chyba za mało chodzi po restauracjach...Ja nie wiem co przez to zyskacie,ale PSS to duża firma i tracą na tym wszyscy.No chyba że chodzi o jakieś własne porachunki...ale po co to wciągać innych.Czy w razie zwolnień będziecie we dwójkę w stanie spojrzeć prosto w oczy ludziom zwolnionym...dacie im pracę?Każdy wie że własne brudy pierze się w czterech ścianach.Nie chcę być złą proroczką ale to się dobrze nie skończy a ucierpią tylko niewinni...Wiem to z doświadczenia bo kiedyś pracowałam w małej firmie i też przez dwie CZARNE OWCE niektórzy stracili pracę.Znam wiele osób ze Społem dlatego mi ich żal...TO FAJNI LUDZIE (Z dużym stażem)nie to co wy...Pozdrawiam koleżanki i kolegów.Macie dobry chleb i placuszki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 10 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2009r. 08:14  
Cytuj
Danusia na litość boską gdyby wszyscy myśleli tak jak ty do tej pory żylibyśmy pod zaborami.Ludzie mają prawo walczyć o przyszłość firmy,zarząd powinien wiedzieć że obecni jego sprzymierzeńcy/ze strachu/pierwsi odwrócą się od niego,oni z każdą władzą chcą mieć dobre układy,tacy są wszędzie bo łatwiejtrzymać z silnym/historia tego uczy/Pozdrawiam spółdzielców

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2009r. 09:04  
Cytuj
Ale z historii wiemy też że komuniści czy też Hitler posługiwali się propagandą...I jak skończyli?Związek Solidarność 80 (mała grupka ludzi) robi to samo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2009r. 09:55  
Cytuj
Fakt ten cały związek to tylko po to by ratować tyłek pani Lidzi.To ona wprowadza niemiłą atmosferę w zakładzie.Znalazła kilka mało świadomych osób i mydli im oczy,a nawet się nimi wysługuje.Wiem bo przez krótki okres należałam do nich lecz zrezygnowałam bo zrozumiałam o co im chodzi...Zamykam temat bo pani L. nie zasługuje na mój czas i wiem że 90% załogi ma jej dość.wazne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »