NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Dwa piloty do dwóch bram,
Posty: 6
Dołączył: 28 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2017r. 22:06  
Cytuj
Cz ktoś z was steruje jednym pilotem dwoma bramami./wjazd na plac i brama garażowa/ Gdzie w okolicy można zdobyć dodatkowy pilot i go zaprogramować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2017r. 22:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2017r. 22:08  
Cytuj
Jaka automatyka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2017r. 22:21  
Cytuj
Ja tak robię. Jak bramy mają nadajniki o jednakowych częstotliwościach, to wystarczy kupić dowolny pilot wielokanałowy o tej częstotliwości, taki z dwoma, czterema guzikami. Programowanie jest banalnie proste, robiłem to sam wg instrukcji obsługi. Kupowałem piloty o częstotliwości 433 MHz u chińczyka na aliexpress za jakiegoś dolara z czymś tam za sztukę. 5 szt. potrzebowałem.
Jak bramy mają różne częstotliwości to chyba marne szanse to zestroić, ale nie na pewno.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Kwie 2017r. 23:24  
Cytuj
Ja mam jednego pilota do 2 roznych bram wjazdowych + 2 bramy garazowe. Nie ma problemu z takim ustawieniem. Firma co montowala domontowywala cos do automatu bo czestotliwosci byly rozne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 13 Gru 2011r.
Skąd: Przyszów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2017r. 20:32  
Cytuj
W zależności od tego jakie automaty do bram.
Zajmuję się tym na co dzień i jest to do zrobienia nawet gdy mamy do czynienia z dwoma różnymi automatami na różnych częstotliwościach. Kwestią jest tylko zastosowania odpowiedniego radia i poprawnym wpięciu go do jednego z wybranych automatów i zaprogramowaniu.
Natomiast jeśli automaty są od jednego producenta to trzeba najpierw sprawdzić czy jest ta sama częstotliwość i czy jest możliwość zaprogramowania go do dwóch urządzeń wtedy zaoszczędzisz na zbędnym radiu. Pilotów nie polecam z chin lepiej kupić coś od producenta oczywiście tak żeby było wygodnie i sprawnie z niego korzystać bo na rynku jest dużo pilotów i dużo szrotu kwestia gustu wygody i portfela także to pozostaje do wyboru klienta. Jakbyś potrzebował takiej usługi lub jakiś informacji zapraszam do kontaktu na PRIV

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »