NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Zaginiony sierściuch, Taki jak w opisie
~~bolo
ff
Wysłany: 9 Maja 2009r. 11:15  
Cytuj
CYTAT
9 lat karmienia, szczepień, etc. jak psu w nie powiem co umiech Ostatnio widziany w domu we wtorek tydz. temu czyli 28.04.2009. Był wyczulony na psy i dzieci - unikał ich jak ognia, wnioskuję więc zatem, że najprawdopodobniej został przejechany przez samochód, chociaż nie wykluczone, że coś go zjadło albo zabiło kamieniem :( , tak więc jak ktoś widział leżące przy krawężniku truchło to proszę o info, przynajmniej będzie wiadomo, że już po sprawie, a i sezon grillowy w pełni. Kot grasował głównie po osiedlu młodynie. Zwykły podwórkowy sierściuch, szaro-popielaty.

neutralnyplaczenie wiem


ZAGINIONY sierściuch być może ten poszukiwany leży przed blokiem Jana Pawła II 16 od strony Aleji Jana Pawła II.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2009r. 11:15  
Cytuj

 
 
 
 
~~kacpero8
ff
Wysłany: 9 Maja 2009r. 16:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
9 lat karmienia, szczepień, etc. jak psu w nie powiem co umiech Ostatnio widziany w domu we wtorek tydz. temu czyli 28.04.2009. Był wyczulony na psy i dzieci - unikał ich jak ognia, wnioskuję więc zatem, że najprawdopodobniej został przejechany przez samochód, chociaż nie wykluczone, że coś go zjadło albo zabiło kamieniem :( , tak więc jak ktoś widział leżące przy krawężniku truchło to proszę o info, przynajmniej będzie wiadomo, że już po sprawie, a i sezon grillowy w pełni. Kot grasował głównie po osiedlu młodynie. Zwykły podwórkowy sierściuch, szaro-popielaty.

neutralnyplaczenie wiem


ZAGINIONY sierściuch być może ten poszukiwany leży przed blokiem Jana Pawła II 16 od strony Aleji Jana Pawła II.






ja go widziałem chyba we wtorek koło floriana koło kosciola

 
 
 
 
~~kacpero8
ff
Wysłany: 9 Maja 2009r. 16:46  
Cytuj
wydaje mi sie ze to on i on był zywy

 
 
 
 
~~SzoPeN
ff
Wysłany: 10 Maja 2009r. 10:59  
Cytuj
W świętokrzyskim szukają pumy, my sierściucha... z tymi kotami są tylko problemy.

ps. czy sierściuch też zagryza bydło i straszy działkowców???

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2009r. 20:28  
Cytuj
Nie, ale pewnie potrafi nalać komuś na buta jak się będzie łasił do nogi smiech2.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ZTW
ZTW
ZTW
Posty: 109
Dołączył: 4 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2009r. 20:26  
Cytuj
~bolo: Zobacz fotkę w moim temacie, może go rozpoznasz:
http://stalo(...)id=86821

CYTAT
W świętokrzyskim szukają pumy, my sierściucha... z tymi kotami są tylko problemy.

ps. czy sierściuch też zagryza bydło i straszy działkowców???


Bydła może nie zagryzał, ale czasem przynosił do domu gołębie, wrony, wróble, myszy. Nawet nie macie pojęcia jaki był pomocny w czasach kryzysu, ile z nim się dało zaoszczędzić na jedzeniu. placze

Zabiorę Twoją Wypłatę
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »