NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Skromna rodzina, Skromna rodzina
Posty: 86
Dołączył: 22 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2017r. 15:25  
Cytuj
Witam forumowiczow mam dużo ubranek po Corce i Synku i chcialabym je przekazać rodzinie,która tego naprawde potrzebuje.Forumowiczów prosze o kontakt na PW moze znacie kogos komu mozna naprawde pomoc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2017r. 15:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 291
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2017r. 08:08  
Cytuj
Ja też bym przekazała ubrania osobom potrzebującym..
mam małe ubrania (chłopiec 2 lata) i ubrania po mnie, w dobrym stanie ale w nich nie chodzę. Szkoda mi wrzucić do PCK - bo ponoć nie trafia to do potrzebujących - ale i tak tam wrzucam co sezon 2 wory.. Męskie ubrania oddałam do Domu BRATA ALBERTA W CHARZEWICACH

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2017r. 15:05  
Cytuj
Mam ubrania na chłopca szczupłego(spodni kilka par, swetry) wiek.12,13 wzrost 158-164 lat.Chętnie oddałabym komuś.Również nie chce dawać do kontenera.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Paź 2017r. 15:41  
Cytuj
A czemu nie wrzucać do kontenerów?nie wiem

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 4 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2017r. 15:50  
Cytuj
CYTAT
A czemu nie wrzucać do kontenerów?nie wiem

Jak dla mnie lepiej pomóc ludziom na "swoim podwórku", w swojej okolicy niż ciul wie komu.

Ja osobiście nie ufam i nie wierzę żadnym takim "organizacjom" i fundacjom jak: Wielka Orkiestra, Caritas, PCK, jakieś fundacje TVN, Polsatu itp.

Odnośnie kontenerów PCK (wycinek artykułu jakiejś gazety):
CYTAT
Ze strony internetowej firmy możemy się dowiedzieć, że Wtórpol sortuje i przetwarza odzież używaną z 16 tysięcy pojemników z całego kraju. Posortowana odzież najlepszej jakości sprzedawana jest do sklepów z używanymi ubraniami, a pozostała jest eksportowana do Afryki i Azji.

PCK o tym wie - Pracownicy PCK przyznają, że mają podpisaną umowę z tą firmą. PCK w zamian za wizerunek swojego krzyża, który ma przekonać ludzi do oddawania niepotrzebnych ubrań, otrzymuje część odzieży oraz pieniądze.



I tyle w temacie !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »