NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Wynajem mieszkania,
Posty: 32
Dołączył: 14 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2017r. 00:29  
Cytuj
Szukam kawalerki do wynajęcia i tak orientacyjnie podpytuję ludzi o koszta związane z opłatami. Jakoś niewiele jest na chwilę obecną interesujących ofert, bo co atrakcyjniejsze znika od razu, a zostaje to, na co albo mnie nie stać, albo nie spełnia wymogów związanych z warunkami panującymi w mieszkaniu.

Może macie jakieś rady, na co zwracać uwagę przy wyborze malutkiego mieszkania? I jakie są koszty utrzymania? Zdaję sobie sprawę z tego, że zależą one od wielu czynników, ale będę wdzięczna za pomoc w rozeznaniu.

Poza tym mam pytanie... albo i dwa smiech2
1. Czy te bloki przy ulicy PCK to jakaś spółdzielnia? Czy tam w czynsz wliczone są jakieś opłaty, czy wszystko trzeba osobno płacić?
2. Większość mieszkań, na które trafiłam, nie ma podłączonego Internetu. Jaki net sprawdziłby się w takiej sytuacji... czy lepiej wziąć coś swojego mobilnego, czy jednak uprosić właściciela, żeby przyłączył i od jakiego dostawcy polecacie? Najlepiej, żeby był bez limitu, bo fajnie by było móc oglądać filmy itd. :/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2017r. 00:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 29 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2017r. 23:02  
Cytuj
Bloki obok PCK i same PCK. Mają bardzo niskie czynsze,oprócz samego czynszu musisz zapłacić światło,gaz i internet z tv co warto sobie podłączyć z multimedi albo stelli.Koszt mieszkania 35 m2.miesięcznie z wszystkimi opłatami np.za 3 osoby jakieś 420zl.plus odtespne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 14 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2017r. 22:38  
Cytuj
Larwa, bardzo Ci dziękuję umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »