NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
piaskownice,
~~wally
ff
Wysłany: 15 Maja 2009r. 08:33  
Cytuj
Mam takie pytanie do rodziców dzieci korzystających z przyblokowych piaskownic. Czy w Waszych piaskownicach jest zmieniany, dowożony nowy piach? Czy te piaskownice są zadbane i odnawiane?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2009r. 08:33  
Cytuj

 
 
 
 
~~marta
ff
Wysłany: 15 Maja 2009r. 09:55  
Cytuj
Wolne żartyumiech
W tamtym roku był wymieniony piach, w tym roku bodajże w kwietniu wymienili ale deski i pomalowali. Piach został ten sam co w tamtym roku.Będąc na polu z brzdącem mały podbiega do piaskownicy i wyciąga z niej szkła po butelkach z piwem mało tego w piaskownicy zakopane butelki, odchody zwierzątek paniczów z bloku. Sytuacja była zgłaszana nie jednokrotnie do Administracji ale dupa nic nie zdziałane piach jaki był i syf w nim taki sam. Zero ślizgawki, huśtawki tylko sam piach z tamtego roku i odnowionymi deseczkami na brzegach piaskownicyumiech

 
 
 
 
~~wally
ff
Wysłany: 15 Maja 2009r. 11:01  
Cytuj
To chociaż odnowili umiech U nas jest taka sytuacja, że piaskownica została zapomniana przez wszystkich, bo chyba nikomu na niej nie zależało. Kiedyś bawiłam się w tej piaskownicy. Teraz chciałabym, żeby synek się w niej bawił. Jest stara, bez ławeczek. Murki się pokruszyły i wyglądają fatalnie. W zeszłym roku dzwoniliśmy po nowy piasek to usłyszeliśmy, że przecież co roku wymieniają (a od paru ładnych lat nie był wymieniany, aż trawa zaczęła w niej rosnąć). Po kolejnym telefonie usłyszeliśmy, że przecież piach był przywożony, ale pewnie ktoś go w nocy ukradł... Dopiero po kolejnym telefonie przywieźli troszkę piachu.
W tym roku jeszcze nic przy niej nie zrobili. Usłyszeliśmy, że mamy zadzwonić za tydzień, bo teraz nie są w stanie nic nam powiedzieć. Ok. Czekamy. A w piaskownicy jest jeden wielki syf. Przed blokiem był wymieniany chodnik i ulica. Jest tam pełno kamieni, takich wielkich. Zostały straszne doły. Nie mówiąc o śmieciach, szkłach i o tym, że psy i koty biegające samopas się tam załatwiają.
Poruszyłam ten temat, bo niedawno był artykuł o naprawie placów zabaw. Chciałam się zorientować jak wygląda sytuacja na innych osiedlach.

 
 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2009r. 12:22  
Cytuj
http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=88028


to dotyczy SM, czym powinna się zająćcool girl

Nie należy mylić prawdy z opinią większości.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 1 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2009r. 14:15  
Cytuj
Wiem kto powinien się tym zająć, a chcę wiedzieć czy się tym zajmują.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »