NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Nadchodzi cenzura Internetu,
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2009r. 15:14  
Cytuj
Francja jako pierwsza wprowadziła możliwość odcinania Internetu pod płaszczykiem piractwa. To bardzo niebezpieczny precedens.

http://wiadomosci.onet.pl/1971881,441,item.html

Mafijne koncerny chcą ocenzurować ostatni bastion wolności w tym świecie. Trzeba z tym walczyć. Mafie koncernowe w niczym się nie różnią od cenzury komunistycznej. Po prostu, każda mafia dba o własne interesy. A my musimy mieć oczy i uszy otwarte i walczyć. Walczyć o wolność.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2009r. 15:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2009r. 15:29  
Cytuj
A ja się pytam - co z tymi żarówkami wymyśliła UE? Co to za głupi pomysł??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2009r. 22:01  
Cytuj
E... a co jest grane... ups... obudziliśmy się... nie tak miało być... eurokołchoz nadchodzi... ręka w nocniku?mlotek

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2009r. 23:17  
Cytuj
haha, eurokolchoz, dobre. Niestety akurat to polskie przepisy (niekoniecznie akurat w zakresie ujetym w watku) sa jednymi z najbardziej represyjnych w Europie (inna sprawa to ich egzekucja).
Natomiast ja tam wole UE niz wolny rynek z nowym wielkim bratem zza wody.
Co do cenzury neta - uwazam, ze to raczej nie do osiagniecia w panstwach obywatelskich. Zauwazcie, ze w normalnych panstwach raczej rzadko uzywa sie pirackiego oprogramowania (chyba, ze sie kupuje to z zamienionym kodem kreskowym, ale na tym to sie nawet hurtownicy nie lapia). Takze jesli zechca to gdzie indziej uzywac, to uderzy to w ubogie kraje jak nasza bogobojna najjasniejsza.

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2009r. 07:09  
Cytuj
Cokolwiek by nie powiedział, i tak jesteśmy zajebiści ? uśmiech

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2009r. 11:03  
Cytuj
No i z UE cała sprawa nie ma raczej nic wspólnego. To Francja wprowadziła u siebie taki przepis i teraz ma być badane czy przepis jest zgodny z prawem unijnym jak i z francuską konstytucją.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »