NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Błąd strony,
Posty: 195
Dołączył: 14 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2018r. 13:12  
Cytuj
Witam

sprawdźcie proszę sobie poprawność "include" bo wywala mi dzisiaj co chwile błąd:

Warning: include_once(.colada2/emisje.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/index.php on line 52

Warning: include_once(): Failed opening '.colada2/emisje.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/index.php on line 52

Fatal error: Call to undefined function emisje() in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/index.php on line 53

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2018r. 13:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2018r. 13:14  
Cytuj
u mnie działa bez zastrzeżeń

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 195
Dołączył: 14 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2018r. 13:17  
Cytuj
CYTAT
u mnie działa bez zastrzeżeń


wejdź w artykuł i spr cofnąć stronę...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2018r. 13:38  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
u mnie działa bez zastrzeżeń


wejdź w artykuł i spr cofnąć stronę...


działa umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 517
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2018r. 13:40  
Cytuj
U mnie też jakiś czas temu wyskakiwał ten błąd

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2018r. 14:42  
Cytuj
a mnie się nie podoba wygląd nowej strony!!!Mało przejrzyście!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 825
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2018r. 16:44  
Cytuj
CYTAT
a mnie się nie podoba wygląd nowej strony!!!Mało przejrzyście!!!

Uważam tak samo!

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2018r. 19:22  
Cytuj
Również uważam ,że strona jest mało czytelna .Redakcjo popracujcie nad tym lub powróćcie do poprzedniego wyglądu .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2018r. 19:51  
Cytuj
Poprzednia szata bardziej mi odpowiadała, pewnie kwestia przyzwyczajenia. Może lepiej zmiany było wprowadzać stopniowo "ewolucyjnie" umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2018r. 19:55  
Cytuj
CYTAT (Bob12)
Poprzednia szata bardziej mi odpowiadała, pewnie kwestia przyzwyczajenia. Może lepiej zmiany było wprowadzać stopniowo "ewolucyjnie" umiech


Mimo wszystko to jest Dobra Zmiana.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 740
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2018r. 20:27  
Cytuj
Witam


Dla mnie nie jest źle, choć nie lubię zmian i np. winamp musi mieć pierwszą, klasyczną skórkę i tyle!!!!
Jedna rzecz mnie irytuje i jak ktoś tu zagląda z administratorów to proszę o zmianę - nie ma pogody, tam, gdzie była..... Są jakieś nekrologi - to chyba dla nekrofili, bo przecież, jak ktos musi, to na Memento sobie sprawdzi!!!!
Oddajcie prognoze pogody, a wywalcie nekrologi na przykład umiechumiechumiech

A tak w ogóle to pozdrawiam zdrowo myślących umiechumiechumiech

PS
A te moje +20 za nie na temat, to wiecie - było na najbardziej aktualny temat tego miasta - samowola budowlana podrzędu wsi Pisowa Wola....
IM WIĘCEJ KASUJECIE, TYYM BARDZIEJ JESTEŚMY ANTY I ZMOTYWOWANI!!!!!

Dojna...., oj dojna hehehehehhe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 230
Dołączył: 28 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Sie 2024r. 11:56  
Cytuj
Naprawicie w końcu ten portal i wasza wyszukiwarkę, czy dalej będziecie się uwazac za opiniotwórcze medium z bylejaka stroną?

Wniosek: jest byle jak ale za to poziom dostarczanych informacji fatalny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 347
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2024r. 12:33  
Cytuj
Nie ma obowiązku korzystania z tej, ani z żadnej innej strony w internecie.
Proste

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 648
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2024r. 17:54  
Cytuj
Jak komuś nie pasi, alternatywą jest niemiecki onet.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 230
Dołączył: 28 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Sie 2024r. 19:40  
Cytuj
W dup.ie byłeś i g.no widziałeś umiech

Onet i cała jego europejska grupa właścicielska należy do trumpowskiego funduszu KKR wprost z USA. należy to rozumieć, że fundusz KKR ma większość akcji Axel Springer od 2018 roku? i decyduje o spółce(np wycofał ją z giełdy). . tak wiem pisowcy wszędzie pisali o niemieckim Onet. Założycielem funduszu był bliski przyjaciel i fundator Trumpa, Travis (odszedł chyba w ubiegłym roku). KKR posiada obecnie około 45% akcji i jest to pakiet kontrolny koncernu.

Pisiorom ciężko cokolwiek sprawdzić i lepiej pierd...ć bzdury.
Mit niemieckiego onetu właśnie prysł, więc bujaj garba umiech

Czasem poszukuję informacji, które ktoś kiedyś pisał na forum. Wasza wyszukiwarka nie działa, ale dziękuję macie rację nie muszę z waszego portalu korzystać umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 648
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2024r. 20:17  
Cytuj
nic nie rozumiesz nivea, dlatego ci podałem onet, kłamców jakich mało

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
C&R
C&R
C&R
Posty: 79
Dołączył: 2 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2024r. 22:12  
Cytuj
Podasz jakiś przykład tych kłamst czy tylko powtarzasz za jedynym , słusznym nurtem sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 648
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2024r. 17:43  
Cytuj
np karabiny z Łucznika co to miały się rozsypywać a ostatnio jak to ABW inwigilowała prezydenta jednego z miast, to tak na wstępie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 9 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Sie 2024r. 14:30  
Cytuj
Wracając do meritum sprawy: użytkownicy w tym i innych wątkach na forum zgłaszają różne błędy utrudniające korzystanie z portalu.

Jako odpowiedź redakcji otrzymują coś takiego:
CYTAT
Nie ma obowiązku korzystania z tej, ani z żadnej innej strony w internecie.


Moim zdaniem można to porównać do anegdotycznego:
CYTAT
A teraz kochane dzieci pocałujcie mnie w dupę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 648
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2024r. 15:40  
Cytuj
Malkontent się znalazł, magpie dobrze pisze nie ma obowiązku korzystania z internetu. Nie pasi idę dalej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Sie 2024r. 16:32  
Cytuj
Może webmaster pomoże mi naprawić moje konto,,, cool girl

Ringier Axel Springer Poland has been operating in the market since 1994. Since 2010, the company has been a part of the international media company Ringier Axel Springer Media AG, based in Zurich, which also operates in Hungary, Slovakia and Serbia. The publisher’s portfolio includes Fact, the best-selling newspaper in Poland, two sports dailies – Przegląd Sportowy and Sport, as well as the weekly Newsweek Poland, the business monthly Forbes, computer magazines (including Komputer Świat) and automobile magazines (including Auto Świat, Top Gear). Since 2012, the company has been a majority shareholder of the Onet.pl Group, which gives it a leading position in the Polish market of websites. In total, it has more than 20 informational portals, sports, lifestyle, automotive, computer and e-commerce websites. Many publications of the publisher are available on modern digital media, including tablets, mobile phones, and many of them are provided in the audio version. Commercial services are provided for all media and publications by the company Media Impact Poland.


Ringier Axel Springer Polska and TVN Warner Bros. Discovery have announced another joint project in Poland, creating a joint TVN24 Go and Onet Premium package.

TVN Go 24 gives access to TVN Warner Bros. Discovery’s TVN24 and TVN24 BiS, a rich library of journalistic and reportage programmes on demand and additional live broadcasts on up to four channels.

Meanwhile, Onet Premium rovides subscribers with unlimited access to articles, podcasts and video programs, including: from: Newsweek, Forbes, Forbes Women, Przegladd Sportowy Onet, Auto Swiat, Politico and Die Welt. The package also includes access to PDF editions of weeklies and magazines, the Onet Audio application and the Newsweek Learning English platform.

Commenting on the new package, Aleksander Kutela, CEO of Ringier Axel Springer Polska, said: “I am very happy that we are launching another joint project with TVN Warner Bros. Discovery. I believe in cooperation and partnerships because thanks to them, market leaders can create unique, attractive solutions for users. The joint Onet Premium package with TVN24 GO combines high-quality journalistic content and excellent podcasts with access to news television and a rich database of documentaries. We believe that in the near future this will be the most popular subscription package of this type in Poland”.

Mateusz Sosnowski, director of TVN’s News Digital Department and deputy editor-in-chief of TVN24, added: “This package shows that free media want to cooperate with each other and promote quality journalism and content that currently arouses great interest among both viewers and internet users. We meet these needs”.

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 19 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Sie 2024r. 21:18  
Cytuj
CYTAT
Nie ma obowiązku korzystania z tej, ani z żadnej innej strony w internecie.
Proste

Naprawdę? Oczywiście poszło odemnie zgłoszenie naruszenia ochrony danych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2024r. 15:23  
Cytuj
Co tu nie pachnie?

Nie ma przymusu czy obowiązku cool

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »