NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Dobry chirurg/protetyk,
Posty: 3
Dołączył: 19 Sty 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2018r. 09:53  
Cytuj
Witam,
Czy ktoś mógłby mi polecić dobrego chirurga/protetyka, który jeszcze podczas noszenia aparatu ( końcówka noszenia) byłby mi w stanie powiedzieć co robiłby po ściągnięciu aparatu, konkretny plan działania. Chodzi na pewno o jakieś licówki i w jednym przypadku jakiś implant lub jakąś alternatywę. Chciałabym żeby to był dobry specjalista, który będzie rzeczywiście poświęcał uwagę pacjentowi, który jest na fotelu i do którego nie będzie ogromnych kolejek. Jeżeli ktoś posiada jakieś cenne informacje to proszę o komentarz. Proszę mi nie polecać Pana Szoji u którego konsultacja wygląda w taki sposób, że mówił w pośpiechu, bo jest opóźnienie i pacjenci czekają (sama czekałam ponad godzinę mimo, że byłam umówiona na konkretną) a i tak nic nie był w stanie powiedzieć, bo najpierw trzeba zdjąć i odczekać i nawet się zwykłego pantomogramu nie robi i jeszcze się oczywiście płaci, tak naprawdę za nic ( Pan Szoja). Również nie interesuje mnie mistrz autopromocji czyli Pan Trafidło. Gługpie komentarze mnie nie interesują. Z góry dziękuje za cenne informacje. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »