NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Wyprowadzanie psów,
Posty: 307
Dołączył: 12 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2019r. 06:59  
Cytuj
Jak można wyprowadzać psa i nie sprzątać po nim!!! To tak jak by człowiek wyszedł pod blok na chodnik zrobił swoje i poszedł. Właściciel psa wypachniony elegancko ubrany to przecież wstyd wziąść worek i posprzątać po swoim psie !!! Pies to obowiązek więc obowiązkiem właściciela jest sprzątanie po nim ludzie sprzatajcie po swoich psach!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2019r. 06:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Marz 2019r. 07:55  
Cytuj
,,… -co pan tu robi?
-srrram… jak pani pies!… ,,

Podatek za psa zniesiony, nikt specjalnie tego nie pilnuje, marne perspektywy na czystość.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Marz 2019r. 09:59  
Cytuj
CYTAT
Pies to obowiązek więc obowiązkiem właściciela jest sprzątanie po nim ludzie sprzatajcie po swoich psach!!!



Nieświadomych trzeba uświadamiać.
Do tej kategorii dodał bym wyrzucanie "kiepów" przez okno samochodu.
Jeżeli w domu potrafią wyrzucić niedopałek do popielniczki a później do kosza to dlaczego ta sztuka zapominana jest w miejscu publicznym?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 18 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2019r. 12:58  
Cytuj
A dlaczego ludzie parkują samochody w miejscach niedozwolonych? dlaczego przekraczają prędkość? itd... itp...
Są zakazy to sie je łamie nagminnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Marz 2019r. 13:24  
Cytuj
CYTAT

Są zakazy to sie je łamie nagminnie.


Kultura osobista.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 12 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2019r. 15:50  
Cytuj
Wiadomo ludzie łamią różne zakazy ale jeżeli ktoś decyduje się na posiadanie psa i bierze w pewien sposób za niego odpowiedzialność to tak samo powinien po nim sprzątać bo jak wiadomo pies sam po sobie nie posprzata. Czy w domu jak pies zrobi kupę czy siku to też nie sprzatacie?!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2019r. 16:59  
Cytuj
CYTAT
Wiadomo ludzie łamią różne zakazy ale jeżeli ktoś decyduje się na posiadanie psa i bierze w pewien sposób za niego odpowiedzialność to tak samo powinien po nim sprzątać bo jak wiadomo pies sam po sobie nie posprzata. Czy w domu jak pies zrobi kupę czy siku to też nie sprzatacie?!


Czyli kierowca ma prawo mi dymić spalinami pod oknem bo odśnieża po mimo że jest zakaz trzymania włączonego silnika na postoju w ciągu dłuższym niż 1 jedna minuta.

Ma prawo zostawić na całą noc auto w niedozwolonym miejscu i przekraczać prędkość.
Bo ludzie łamią różne zakazy? Tak?

Odpowiedzialność za psa nie ma nic wspólnego z sprzątaniem.
I tak samo inni są zobowiązani do zakazów jak posiadacz psa. A pod sąsiednim blokiem ludzie z kawałka chodnika zrobili sobie parking. Czemu ktoś inny ma z trawnika nie zrobić wychodka? Albo z ławki w parku pijalni? Na chodniku zostają plamy oleju w lecie dzieciaki po tym oleju chodzą czy odbijają piłkę. Pod ławką puszki kiepy butelki. Ale im wolno bo ludzie łamią zakazy ale psiarz musi być święty jak każdy do okoła jest syfiarzem. Dziwne podejście mimik. Dla mnie każdy nie powonien łamać zakazów przyzwoitości.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 21 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2019r. 17:08  
Cytuj
Ludzie, ale wam wszystko przeszkadza... niedługo to wam zacznie drugi czlowiek przeszkadzac jak bedzie obok przechodzil... przypominam że g**** to naturalny nawóz to raz a dwa jak wam tak bardzo to przeszkadza to postawcie psie pakiety na kazdym osiedlu przy trawnikach i ludzie zaczna czesciej sprzatac !!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1497
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2019r. 19:32  
Cytuj
CYTAT
Ludzie, ale wam wszystko przeszkadza... niedługo to wam zacznie drugi czlowiek przeszkadzac jak bedzie obok przechodzil... przypominam że g**** to naturalny nawóz to raz a dwa jak wam tak bardzo to przeszkadza to postawcie psie pakiety na kazdym osiedlu przy trawnikach i ludzie zaczna czesciej sprzatac !!!!


o jakim nawozie piszesz, to jest siedlisko bakterii i innego świństwa w takim gównie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2019r. 19:39  
Cytuj
Wszędzie są bakterie.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 12 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2019r. 21:36  
Cytuj
Nie wiem co gorsze wdepniecie w kiepa czy w psie gowno bo jak dla mnie to w psie gowno a to czy ludzie źle parkują czy kiedy walą kiepy tam gdzie nie powinni to oddzielny temat tak samo z pleniem na klatkach schodowych i karmienie gołębi ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2019r. 21:55  
Cytuj
CYTAT
Nie wiem co gorsze wdepniecie w kiepa czy w psie gowno bo jak dla mnie to w psie gowno a to czy ludzie źle parkują czy kiedy walą kiepy tam gdzie nie powinni to oddzielny temat tak samo z pleniem na klatkach schodowych i karmienie gołębi ...


Łamanie zasad przyzwoitości łączy te tematy.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2019r. 12:04  
Cytuj
Cóż. To kwesta kultury.
Zmiany demograficzno - społeczne nie służą wzrostowi poziomu kultury wśród mieszkańców.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 985
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2019r. 14:04  
Cytuj
Klemens oczy krwawią od tego co piszesz. Bo somsiad łamie jakiś zakaz to ja też mogę. No co za cebula. Ilu mamy tu jeszcze amatorów psich kupek na trawnikach i chodnikach. Może zdradzisz gdzie mieszkasz żeby ludzie wiedzieli gdzie mogą psy wyprowadzać i nikt im nic nie powie za gówna. A stwierdzenie że bakterie są wszędzie jest co najmniej płytkie , w gównie jest ich dużo więcej niż na ziemi bez gówna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2019r. 15:03  
Cytuj
CYTAT
Klemens oczy krwawią od tego co piszesz. Bo somsiad łamie jakiś zakaz to ja też mogę. No co za cebula. Ilu mamy tu jeszcze amatorów psich kupek na trawnikach i chodnikach. Może zdradzisz gdzie mieszkasz żeby ludzie wiedzieli gdzie mogą psy wyprowadzać i nikt im nic nie powie za gówna. A stwierdzenie że bakterie są wszędzie jest co najmniej płytkie , w gównie jest ich dużo więcej niż na ziemi bez gówna.


Nie zrozumiałeś mojego wpisu. I jeszcze go komentujesz. Prosty wpis trzeba ci tłumaczyć jak czytanke dziecku.
To mimik usprawiedliwia innych co do łamania zakazu.
Ja uważam że wszyscy powinni przestrzegać zasad.
Płytkie to twoje myślenie jest bo stwierdzenie że wszędzie są bakterie nie ma nic wspólnego z ich liczebnością.
I nie wciskaj że ja twierdzę że można łamać zasady bo ktoś łamie.
EOT

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 22 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2019r. 18:57  
Cytuj
Najfajniejsi są dwaj goście z wieżowca na Okulickiego 8. Jeden z jamnikiem drugi z wilczurem. Psy srają ludziom pod oknami jamnik lata bez smyczy, fajnie jakby ktoś w końcu walną temu gosciowi karę za to.

Aha, żeby była jasność, mam psa i jakoś schylanie się z woreczkiem nie urywa rąk, szkoda ze stare dziady nie potrafią myśleć o innych. Ale w niedziele przed ołtarzem to pierwsi stoją.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 23 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2019r. 21:59  
Cytuj
Na okulickiego to ogólnie jest hit jeśli chodzi o właścicieli psów. Niedość ze kupa na kupie a jak zwrócisz uwagę to udaje ze nie słyszy to jeszcze ludzie wyrzucający wszystko co popadnie - resztki z obiadów, kości a w okresie świątecznym nawet głowy czy ogony ryb. Raz nawet udało mi się znaleźć przypalona świńska noge.
O pulpach z chleba dla gołąbków już nie wspomnę...
Poza syfem, nie sprzątaniu kup po psie to psy biegające luzem i standardowy tekst „nie gryzie, chce się przywitać, chce się bawić”. Wszystko super, tylko ze ja wychodzę z psem na smyczy i denerwują mnie podbiegajace psy a właściciele nie potrafią psa odwołać wiec po co puszczać luzem?
A jamnik jest dobry... raz widziałam jak przechodził z nim facet na pasach - pierw pies a później właściciel a weź nie zauważ to płacz...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2019r. 14:28  
Cytuj
Obrazek

Wszystkie te tabliczki są nielegalne.

To samo z zakazem gry w piłkę.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1497
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2019r. 20:48  
Cytuj
CYTAT
Ludzie, ale wam wszystko przeszkadza... niedługo to wam zacznie drugi czlowiek przeszkadzac jak bedzie obok przechodzil... przypominam że g**** to naturalny nawóz to raz a dwa jak wam tak bardzo to przeszkadza to postawcie psie pakiety na kazdym osiedlu przy trawnikach i ludzie zaczna czesciej sprzatac !!!!

co ty za głupoty wypisujesz, napewno goowno psa nie nadaje się na nawóz a idąc tokiem twojego myślenia może żeby te odchody zbierał jakiś etatowy, masz psa to musisz sprzątać a pakiety sobie kup

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 567
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lip 2019r. 14:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lip 2019r. 14:22  
Cytuj
Tylko śmierdzące brudasy nie sprzątają po swoich pupilach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lip 2019r. 16:12  
Cytuj
CYTAT
Jak można wyprowadzać psa i nie sprzątać po nim!!! To tak jak by człowiek wyszedł pod blok na chodnik zrobił swoje i poszedł. Właściciel psa wypachniony elegancko ubrany to przecież wstyd wziąść worek i posprzątać po swoim psie !!! Pies to obowiązek więc obowiązkiem właściciela jest sprzątanie po nim ludzie sprzatajcie po swoich psach!!!
No i tak właśnie jest. Facet sobie dzisiaj trzymał papierek w łapach. Wywalił dupsko pół metra od chodnika przy ogrodzeniu szkoły numer 3 . Zesrał się, podtarł dupę, wywalił papier obok gówna i sobie poszedł. Kto ma po nim to gówno sprzątnąć ? Pies ? I nie było to wcale o świcie ani ciemną nocą, tylko w samo południe, kiedy ludzie chodzą.

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lip 2019r. 16:15  
Cytuj
CYTAT
Po co starym dziadkom pies ? żeby im tyłki podcierał, czy żeby mieli co do schroniska oddać ? Koło dziadków trzeba chodzić i zajmować się nimi a nie obarczać obowiązkiem ponad ich siły.

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 567
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lip 2019r. 17:49  
Cytuj
Ludek nie chodzi o dziadków niedołężnych wykrzyknik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 595
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2019r. 21:27  
Cytuj
Przełom w walce z psimi kupami na ulicach. W Seattle w USA jest na to sposób – każdy właściciel czworonoga musi dostarczyć próbkę DNA swojego pupila, aby w razie pozostawienia pozostałości po spacerze, można było go szybko zidentyfikować i namierzyć. Ukarany właściciel – oprócz mandatu – musi zapłacić też za wykonanie badania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »