NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Kierowca piekarni, Zolty bus
Posty: 140
Dołączył: 11 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Cze 2019r. 16:34  
Cytuj
Stalam dzisiaj kolo Policji bo przejaz byl zamkniety,taka sytuacja , z zoltego busa facet bez fartucha bez rekawiczek donosil na naręczu chleby.Zaniosl kilka chlebow,wyniosl kilka i znowu z busa zaniosl do kiosku chleby.Przeciez to obrzydliwe ,dotyka koszy,dotyka klamki , kierownicy! Wsystko brudne i w przepoconej zapewne koszuli bez rekawiczek nosic chleb ???? Nie kupuje pieczywa z tej piekarni wlasciwie z zadnej bo pieke chleb sama,teraz widze jak sie podchodzi do art.bez opakowania.Fuuuj,ludzie zastanowcie sie gdzie kupujecie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2019r. 16:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 30 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2019r. 21:32  
Cytuj
Proszę napisz jaka to piekarnia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2019r. 22:35  
Cytuj
CYTAT
Proszę napisz jaka to piekarnia


No jak zolty bus i kolo policji to Rostek,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Cze 2019r. 23:17  
Cytuj
Czy ktos kupuje te mrożonki u Rostka ?
Wielkie drożdżowy,buły i chały?
Spulchniacze po ktorych pierdzenie i kiszek granie.
Ja dziekuje,w wiekszych sklepach Rostka piece i pieka bulki i chleby smakowe.Czy to jest pieczywo? Teraz wiem ze to syf,otworzono nowa bude kolo mnie Pyzara,z ciekawisci bo promocja kupilem chleb i bulki.To jest pieczywo 2 i 3 dni swieze,nie kruszy sie i nie pusac mi tu ze reklama ze pewnie Pyzara pisze !
Zwykly klient który teraz wie co je,smacznie i bez pierdzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 11 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Cze 2019r. 06:02  
Cytuj
CYTAT
Proszę napisz jaka to piekarnia


Buda na przeciwko Policji Rostek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 4 Sie 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2019r. 07:54  
Cytuj
CYTAT
Czy ktos kupuje te mrożonki u Rostka ?
Wielkie drożdżowy,buły i chały?
Spulchniacze po ktorych pierdzenie i kiszek granie.
Ja dziekuje,w wiekszych sklepach Rostka piece i pieka bulki i chleby smakowe.Czy to jest pieczywo? Teraz wiem ze to syf,otworzono nowa bude kolo mnie Pyzara,z ciekawisci bo promocja kupilem chleb i bulki.To jest pieczywo 2 i 3 dni swieze,nie kruszy sie i nie pusac mi tu ze reklama ze pewnie Pyzara pisze !
Zwykly klient który teraz wie co je,smacznie i bez pierdzenia.
, Każdy może napisać, nie ma dobrego pieczywa, bo nie ma Piekarzy, większość wyjechała pracują za lepsza kasę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 12 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2019r. 12:50  
Cytuj
Po pierwsze wszędzie jestesmy narażeni na to że pieczywo będzie dotykane przed naszym zakupem przecież to oczywiste nie kazdy zakłada rękawiczki i nie każdy bierze pieczywo przez woreczek.po drugie nie sposób nad tym zapanować jedyne wyjście chcąc nie jeść macanego i niedobrego pieczywa pieczmy sami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Cze 2019r. 09:40  
Cytuj
CYTAT
Po pierwsze wszędzie jestesmy narażeni na to że pieczywo będzie dotykane przed naszym zakupem przecież to oczywiste nie kazdy zakłada rękawiczki i nie każdy bierze pieczywo przez woreczek.po drugie nie sposób nad tym zapanować jedyne wyjście chcąc nie jeść macanego i niedobrego pieczywa pieczmy sami.


No pewnie nie reagujmy ,nie pietnujmy takich zachowan to za chwile bedzie brud i smrod,to ze 5 osob po drodze dotykalo nie znaczy ze 5 nastepnych ma tez to robic.Dlatego nie kupuje chleba i bulek w marketach gdzie sa wydotykane lapami,wymacane nie wiadomo przez kogo,a juz babki stare po lokcie zakopuja sie w bulkach w markecie fuuj.
Zachwanie kierowcy jak najbardziej naganne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »