NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Wegiel,
Posty: 49
Dołączył: 19 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2019r. 08:45  
Cytuj
Witam, prosze o informacje, gdzie moge kupic wegiel z usluga tzn wysypka do piwnicy. Dziekuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2019r. 08:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Gru 2019r. 15:08  
Cytuj
Ja bez trybu.

CYTAT
Górnicy wywalczyli wyższą czternastkę. Dostaną kilkaset złotych więcej


https://www.nowiny.pl/gornictwo/158177-gornicy-wywalczyli-wyzsza-czternastke-dostana-kilkaset-zlotych-wiecej.html

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 6 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2019r. 20:50  
Cytuj
zadzwoń pod ten numer [spam] i zapytaj ale nie jestem pewien ale wiem ze ma dobry węgiel bo sam kupuje gość jest spod Sandomierza napisz czy trafiłeś

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Gru 2019r. 21:28  
Cytuj
Węgiel tzw.ekogroszek kupisz w workach po 25 kg. w każdym markecie typu Majster czy Mrówka itp.Większe składy z opałem też mają w ofercie.
Ceny na stronach w necie albo sprawdź osobiście.Tyle że raczej nie pasują do pieców typu "kopciuch".

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 29 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2019r. 09:11  
Cytuj
CYTAT
Węgiel tzw.ekogroszek kupisz w workach po 25 kg. w każdym markecie typu Majster czy Mrówka itp.Większe składy z opałem też mają w ofercie.
Ceny na stronach w necie albo sprawdź osobiście.Tyle że raczej nie pasują do pieców typu "kopciuch".


Ekogroszek z marketów (Majster, Mrówka) to porażka, połowa miału i mokry. Sam kiedyś kupiłem na rozruch pieca kilka worków i masakra. Lepiej kupić na składach, np. na Solidarności mają i workują (25-30kg, nie wiem czy suchy czy prosto z hałdy ale znajomi polecają), są też składy co handlują "big bag" - 700-1000kg suchym (taki kupuję) i fabrycznie pakowanymi 25kg w kopalniach (Skarbek, Retopal, Wesoła). Workowany wychodzi ok 1000zł/t albo więcej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 666
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Gru 2019r. 15:59  
Cytuj
Mój wujo kupuje w Rudniku,a własciwie przywozi mu kierowca cięzarówką pod sam dom.Węgiel polski,drobny a nie oszukany z pyłem.:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »