NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Wizyta Duszpasterska 2019/2020 od godz. 9:00?,
Posty: 2
Dołączył: 29 Gru 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2019r. 22:31  
Cytuj
Co sądzicie o pomyśle proboszcza jednej ze stalowowolskich parafii, aby wizyta duszpasterska w ferie zimowe była od godziny 9:00

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2019r. 22:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 812
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2019r. 22:37  
Cytuj
świetny pomysł, wielu będzie mieć wymówkę, bo przecież będą całować klamki w większości domów, chyba rozumie, że normalni ludzie pracują?
Ferie może mają księża, ale nie normalni ludzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 29 Gru 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2019r. 22:41  
Cytuj
Właśnie w tym problem, że proboszcz nie widzi w tym żadnego problemu, żeby w ferie chodzić z kolędą od 9 po mieszkaniach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2019r. 22:50  
Cytuj
Zobaczy problem jak zda sobie sprawę ile klamek pocałuje. Na wsiach jakoś to przechodzi, że ludzie przez kolędę wolne biorą. Tutaj to nie przejdzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 6 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Gru 2019r. 00:38  
Cytuj
Parafia Florian powodzenia ja już wlasnie dziś mówiłam że nie przyjmiemy bo ja z dziecmi mam spotkania na feria do 14 wiec powodzenia im życzę umiech

Ciekawe kto od 9 będzie caly dzień specjalnie czekal ludzie pracują masakra to co zrobili sami ucierpią z kopertami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Gru 2019r. 01:26  
Cytuj
Do mnie ksiądz nie przychodzi,tak samo świadkowie.Mam spokój.ok
Ostatnio jak był komornik,wyszedł dość mocno zadłużony.chytry

A tak poważnie.Nie chcę -nie wpuszczam,otwarcie to mówię.
Tylko jest jeden problem.Po śmierci rodzina może mieć kłopoty z pochówkiem,posądzając księdza o jakieś fanaberie.
Nie praktykowałem za życia,tak więc proboszcz ma prawo odmowy pochówku.Logiczne i nie można mieć do niego pretensji.zdegustowany
Nie chcę.I tyle.

https://demot(...)-Polakow

https://demot(...)a-swoich

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2019r. 07:17  
Cytuj
U nas ksiadz kopert w domu nie przyjmuje tylko prosi zeby dac w kosciele i ma spokój ,a kto ma dac to i tak da ,no i w sumie bezpieczniej bo nikt go nie okradnie i sam nie zostanie posadzony o złodziejstwo a wiem ze bywały i takie przypadki.Co do godzin mi ogólnie to wisi zawsze ktos w domu bedzie a jak nie to trudnosmiech2 moze za roksmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 12 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2019r. 09:25  
Cytuj
Niedługo będą chodzić od 7:00 do 15:00.wtedy większość jest w pracy Więc będą mieć szybkie wizyty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1497
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2019r. 17:49  
Cytuj
co wy się tak martwicie tą kolędą. Nie chcesz księdza, nie wpuszczaj gówno to kogo obchodzi. Nie musisz meldować na forum jaki jesteś zatwardziały ateista czy antyklerykał. Tylko żebyś jeden z drugim na łożu śmierci nie wołał kapłana a znam przypadki że całe zdrowe życie pluł na kościół a jak zdrowia zabrakło to się nawrócił, podejrzewam że i nie jednemu z was to się przytrafi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Gru 2019r. 19:38  
Cytuj
Oj jusek, dałeś się wciągnąć do tej tendencyjnej agitki zarumieniony Zrobimy sondę kto przywita Rebeliantów wódeczką z ogórcem na progu umiech

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Gru 2019r. 22:53  
Cytuj
@art2deko
Facet.chytry
Gdybym opowiadał się za jakakolwiek religią- byłoby to złe.zdegustowany
Gdy przeciw-jeszcze gorzej.sciana
Kiedy mówię ze jestem agnostykiem-całkiem przeyeb@ne.mlotek
U wszystkich.potluczony
Piszę, bo po prostu ktoś pytał.
A że zawsze znajdzie się ktoś, komu to nie pasuje-trudno.nie wiem
Sami wierzący wyrzynają się wzajemnie, na równi z tymi, których zabijają za ogólny brak wiary.ok

Ateiści którzy odeszli od wiary, zawsze starają się udowodnić brak Boga.Nie wiem dlaczego,skoro wierzący,oraz neofici(nawróceni),nigdy nie udowodnili istnienia Boga.zdegustowany
Jako adnostyk uważam ,ze obie strony mają rację.good

PS.Tym razem u Ciebie tylko wóda,kiszony ogór i dół moralny,kac oralny?neutralny
Jak na imię ma Twoja gorzała?
Musi jakieś mieć,skoro jest"chrzczona".umiech

NIE REZYGNUJ Z MARZEŃ.ŚNIJ DALEJ...buzi...całus

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2019r. 00:04  
Cytuj
CYTAT
Oj jusek, dałeś się wciągnąć do tej tendencyjnej agitki zarumieniony Zrobimy sondę kto przywita Rebeliantów wódeczką z ogórcem na progu umiech



agitujesz na forum sam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Gru 2019r. 01:35  
Cytuj
CYTAT
[cytat]

agitujesz na forum sam

Jest nas dwóch...chytry
https://demot(...)e-zbliza

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2019r. 10:18  
Cytuj
ja jestem jeden

mogę zacytować i się wtrącić ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »