NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
Matka Boska widziana na Popiełuszki,
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Maja 2009r. 15:22  
Cytuj
Jestem ciekaw, czy ktoś z Was wie może, kiedy dewoci powykopują te transparenty co to je nawsadzali wzdłuż Popiełuszki? Zastanawiam się, kto im na to pozwolił. Szmateksy porozstawiane są pod takim kątem i w takiej odległości, że każdemu kierowcy, który chce wyjechać z dowolnej ulicy odchodzącej od Popiełuszki skutecznie zasłaniają wszelką widoczność tworząc idealną ścianę transparentów. Czy myślicie, że z takim problemem można by zgłosić się na policję??? Kto za to odpowiada???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2009r. 15:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 21 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2009r. 15:25  
Cytuj
Taki z Ciebie kierowca, ze wyjechac nie umiesz... aha i puknij sie w glowe xD

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Maja 2009r. 15:31  
Cytuj
Tak się składa, że pracuję jako kierowca i całymi dniami jeżdżę po STW i może dlatego mi to przeszkadza. Ty zapewne na miasto wychodzisz tylko w ramach drogi krzyżowej i odprowadzić obrazek. A puknąć mnie możesz spróbować sam cwaniaku jak masz ochotę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2009r. 15:36  
Cytuj
Zgadzam się Szopen. Wczoraj wyjeżdżałem z tej uliczki dojazdowej do poczty i przez te ozdoby maryjne miałem problem z dostrzeżeniem samochodów nadjeżdżających od strony bazyliki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mad
mad
mad
Posty: 6
Dołączył: 12 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2009r. 15:47  
Cytuj
Bardzo dziwna sytuacja z tymi "transparentami" rzeczywiście utrudniają w znaczącym stopniu wyjazd z ulicy Wolności. Problem chyba raczej należało by zgłosić do zarządcy drogi a nie Policji. Pozostaje nadzieja iż tak samo szybko znikną jak się pojawiły.


CYTAT
Taki z Ciebie kierowca, ze wyjechać nie umiesz... aha i puknij sie w glowe xD


damian038 - co twoja wypowiedz wnosi do tematu "mistrzu" kierownicy, udzielasz jakiś lekcji doskonalących technikę jazdy samochodem ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2009r. 15:51  
Cytuj
taaa odpicowana ulica - ale co tam, narod musi czcic obrazy i figurki zamiast prawdziwego boga... taka juz mamy religie, czas ciemnoty i zabobonu...
a sprobuj samodzielnie 'zdemontowac' utrudnienie to cie posadza za obraze uczuc religijnych...

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2009r. 16:04  
Cytuj
Ciekawe czy ja też mogę postawić przy pasie drogowym co mi się tam podoba?... NIKT się nie zastanawia czy jest na to zgoda władz miasta i czy KTOŚ zwolnił organizatorów tego przedstawienia z opłat jakie KAŻDY MUSI ZAPŁACIĆ za postawienie tablic w pasie drogowym ! Z tego co mi wiadomo to jest na to cennik : droga gminna za 1 dzień = 2 zł za 1 m2 brutto (konieczne zezwolenie na budowę ) , GRUNT GMINY 1 M2 = 274,42 NA 1 ROK + 22 % VAT . Trochę jest tych metrów jak by ktoś policzył... umiech

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2009r. 16:12  
Cytuj
ciekawe co mistrz Pędlowski na to?????????????czy mieli pozwolenie,czy nie jest to samowolka budowlana??????
jak postawili krzyz to okreslił ze nie stoi przy drodze ,wiec jest ok !! ciekawe co teraz ma do powiedzenia ten "pachołek" czarnych!!!!!

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Maja 2009r. 17:42  
Cytuj
Wydaję mi się, że zadnego stosownego pozwolenia nie ma. Ale domyslam sie rowniez smiech2 ze jakbys chcial/a wykopac to cos i polozyc obok to by cie dewoty ukamieniowały. Fakt też popierniczam sobie po stalowej praktycznie caly dzien i strasznie ogranicza widocznosc ta kolorowa sciana ze szmat. A co do tych sszmat ... po co jakiemus obrazowi szmaty skoro i tak ich nie widzi ? zdegustowany smiech2 Ludzie maja dziwne fobie jezyk

Ehh gdyby ulica popieluszki byla "droga krzyzowa" z planety lub arki jezyk sadze ze problem tych drągów byłby rozwiazany a tak.. trzeba sie meczyc....

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 109
Dołączył: 21 Marz 2009r.
Skąd: Stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2009r. 18:53  
Cytuj
Witam
jesli chodzi o te wywieszki czy tam co innego jest tak - w pasie drogowym nie wolno nic umieszczac bez odpowiedniej zgody - jak ktos nie wiezy to niech sprobuje wbic kawalek kolka z reklama - zaraz drogowcy sie zanjda i zaprosza do siebie w wiadomym celu, a po drugie bezpieczenstwo na drogach jest jakie jest a tu dodatkowe utrudnienia wiec coz potem tylko sa pretensje do kierowcow
pozdr

anioly sa cale zielone
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2009r. 19:13  
Cytuj
No to zbieramy się pod pocztą, wszyscy biorą łopatki i kominiarki.

Nie wycinaj lasów, bo może kiedyś będziesz partyzantem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2009r. 11:39  
Cytuj
CYTAT
Jestem ciekaw, czy ktoś z Was wie może, kiedy dewoci powykopują te transparenty co to je nawsadzali wzdłuż Popiełuszki? Zastanawiam się, kto im na to pozwolił. Szmateksy porozstawiane są pod takim kątem i w takiej odległości, że każdemu kierowcy, który chce wyjechać z dowolnej ulicy odchodzącej od Popiełuszki skutecznie zasłaniają wszelką widoczność tworząc idealną ścianę transparentów. Czy myślicie, że z takim problemem można by zgłosić się na policję??? Kto za to odpowiada???


W tej ścianie transparentów brakuje jeszcze jednego kołka - Ciebie! Jest tylko obawa, że jak cię pukną w łeb, żeby cię wkopać,to reszta klepek wypadnie z twojej mądrej inaczej główki i nie zagrasz już (napiszesz) żadnych głupot "Szopenie"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 19 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2009r. 11:44  
Cytuj
teraz ubieraja KEN i Jana Pawla 1 czarnoksieznik a za nim cala kupa niewolnikowzaklopotany;/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Maja 2009r. 12:01  
Cytuj
CYTAT
W tej ścianie transparentów brakuje jeszcze jednego kołka - Ciebie! Jest tylko obawa, że jak cię pukną w łeb, żeby cię wkopać,to reszta klepek wypadnie z twojej mądrej inaczej główki i nie zagrasz już (napiszesz) żadnych głupot \"Szopenie\"


Haha kocham takie wypowiedzi. Może spróbujmy dalej, napisz, co jest głupotą w tym co napisałem? Twierdzisz może, że transparentów tam nie ma??? A może uważasz, że są przeźroczyste? No dalej jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2009r. 13:23  
Cytuj
CYTAT
czarnoksieznik a za nim cala kupa niewolnikow


Saruman z armią goblinów smiech2 o lol smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2009r. 14:26  
Cytuj
Stalowa Wola Bogiem silna!

A tu Huta pada...

Haha, swietojebliwi moga wiecej, to takie PZPR obecne umiech
Prawo dla tej sekty judaizmu nie istnieje umiech

Ale coz, dalej chrzijcie dzieci i napedzajcie im kase umiech Znam cala mase nieochrzczonych ludzi i jakos zyja bez wiekszych mak piekielnych na codzien haha umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 19 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2009r. 14:39  
Cytuj
taka prawda jeden czarnoksieznik a za nim kupa niewolnikow z lopatami dlaczego on nie wezmie lopate i nie bedzie kopal bo co raczki sobie pobrudzi ???? to jest prawdziwa legalna maffia albo w kosciele jak sa ogloszenia ze dany blok sprzeta kosciol ludzie ida sprzataja rozumiem ale dlaczego ksieza nie pomagaja tylko ludzie musza chodzic do pracy zarabiac na rodzine na rachunki a potem isc w sobote do kosciola i sprzatac prawdziwa legalna mafia !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 21 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka/rze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2009r. 15:05  
Cytuj
jaki problem?

-proporczyki wam przeszkadzają ? za 2 -3 dni znikną, a jeżeli rzeczywiście stanowią zagrożenie w ruchu drogowym, wytarczy poinformować np policje która każe proporczyki zdjąć z bezpośredniego sąsiedztwa skrzyżowania

-do kościoła wam nikt chodzić nie każe - to po co się plujecie tu na forum> ?

- na tace nikt nie każe dawać

hehe nie przepadam za tym co przedstawiciele kościoła czasami robią ale ludzie nie róbcie z tego szopki mlotek

hehehe proponuje zmiane nazwy portalu na www. księża są be! .stalowe.pl hehehehe

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1930/photo1507fg0.gif[/IMG]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2009r. 17:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
W tej ścianie transparentów brakuje jeszcze jednego kołka - Ciebie! Jest tylko obawa, że jak cię pukną w łeb, żeby cię wkopać,to reszta klepek wypadnie z twojej mądrej inaczej główki i nie zagrasz już (napiszesz) żadnych głupot \\\"Szopenie\\\"


Haha kocham takie wypowiedzi. Może spróbujmy dalej, napisz, co jest głupotą w tym co napisałem? Twierdzisz może, że transparentów tam nie ma??? A może uważasz, że są przeźroczyste? No dalej jezyk


Moją odpowiedzią i jednocześnie dedykacją dla Ciebie - "Szopen", niech będzie post "sęka" do artykułu "Nowe inwestycje drogowe", (zwrotka druga i trzecia). Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2009r. 23:01  
Cytuj
CYTAT
jaki problem?

-proporczyki wam przeszkadzają ? za 2 -3 dni znikną, a jeżeli rzeczywiście stanowią zagrożenie w ruchu drogowym, wytarczy poinformować np policje która każe proporczyki zdjąć z bezpośredniego sąsiedztwa skrzyżowania

-do kościoła wam nikt chodzić nie każe - to po co się plujecie tu na forum> ?

- na tace nikt nie każe dawać

hehe nie przepadam za tym co przedstawiciele kościoła czasami robią ale ludzie nie róbcie z tego szopki mlotek

hehehe proponuje zmiane nazwy portalu na www. księża są be! .stalowe.pl hehehehe


Zwykle w takich tematach staram się nie wypowiadać zarumieniony ( wiadomo zdegustowany - kwestia wiary to baaaardzo osobista rzecz umiech ) jednak w tym momencie poddani KK z deka przesadzili zaklopotany

Kto nie wierzy, niech wsiądzie za kółko i spróbuje wykonać bezpieczny manewr skrętu w lewo z ul. Wolności sciana
Proporce wbite w ziemię przed bankiem Pko zdegustowany tak skutecznie zasłaniają widok, że bez wychylenia "dziuba" no ok. metr zarumieniony nie ma co marzyć o bezpiecznym wykonaniu manewru mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 16 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Maja 2009r. 10:27  
Cytuj
Jak nie umiecie sobie poradzić z "trudną widocznością" to po prostu zostaw samochód w domu.Marsz to zdrowie kołkuzaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2009r. 10:45  
Cytuj
"Jak nie umiecie sobie poradzić z "trudną widocznością" to po prostu zostaw samochód w domu.Marsz to zdrowie kołku "


a co maja zrobić ci ludzie którzy pracują jako kierowcy??????też mają "maszerować"????? bo "czarni" się bawią???mlotek

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 19 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2009r. 11:31  
Cytuj
STOP CZARNOKSIEZNIKOM rozumie ze jest udekorowany kosciol teren kosciola to rozumie ale po co cala stalowa ? na co komu to potrzebne ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Maja 2009r. 11:34  
Cytuj
Przykre jest to, że z fanami krk znów nie ma możliwości dyskusji. Żadnych argumentów, na zauważony przeze mnie problem jedyną odpowiedzią jest to, że jestem głupi, z jakichś nieokreślonych względów. A teksty typu "po prostu zostaw samochód w domu.Marsz to zdrowie kołku" świadczą tylko o dnie umysłowym piszącego. Pragnę zwrócić uwagę na koniec, gdzie znajduje się oczywiście inwektywa w postaci kołka, bo taki nie może sobie odpuścić, ażeby nie obrazić. Przyzwyczajenie katolików w naszym kraju do tego, że jak chcą sobie wbić kołka przy drodze to po prostu biją, a jeśli coś to komuś przeszkadza, to obowiązuje zasada "mam to w dupie, jak Ci przeszkadza moje widzi mi się, to najlepiej umrzyj, będziesz miał z głowy".

A później są pretensje, że nie szanuje się tego motłochu, a jak tu ich szanować???

elha9: tak sądziłem, że nie będziesz mi miał/a nic sensownego do powiedzenia. Szybko poległeś/aś, myślałem, że stać Cię na więcej... ale widać kolejna ofiara prania mózgu, która potrafi tylko obrażać i ujadać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2009r. 13:08  
Cytuj
CYTAT
Przykre jest to, że z fanami krk znów nie ma możliwości dyskusji. Żadnych argumentów, na zauważony przeze mnie problem jedyną odpowiedzią jest to, że jestem głupi, z jakichś nieokreślonych względów. A teksty typu \"po prostu zostaw samochód w domu.Marsz to zdrowie kołku\" świadczą tylko o dnie umysłowym piszącego. Pragnę zwrócić uwagę na koniec, gdzie znajduje się oczywiście inwektywa w postaci kołka, bo taki nie może sobie odpuścić, ażeby nie obrazić. Przyzwyczajenie katolików w naszym kraju do tego, że jak chcą sobie wbić kołka przy drodze to po prostu biją, a jeśli coś to komuś przeszkadza, to obowiązuje zasada \"mam to w dupie, jak Ci przeszkadza moje widzi mi się, to najlepiej umrzyj, będziesz miał z głowy\".

A później są pretensje, że nie szanuje się tego motłochu, a jak tu ich szanować???

elha9: tak sądziłem, że nie będziesz mi miał/a nic sensownego do powiedzenia. Szybko poległeś/aś, myślałem, że stać Cię na więcej... ale widać kolejna ofiara prania mózgu, która potrafi tylko obrażać i ujadać.


Szopen: Kto mieczem wojuje, od miecza ginie. Sądziłeś naiwnie, że Tobie wolno bezkarnie nazywać ludzi wierzących "dewotami" tylko dlatego, że ty akurat jesteś niewierzący. Obrażasz tym samym ponad 90% polskiego społeczeństwa!. Nie podoba ci się żyć w katolickim kraju - droga wolna, (i łatwiejsza bo jesteś kierowcą). Należysz do grona - na szczęście b. nielicznego, któremu wolność pomyliła się z anarchią, tacy ludzie naiwnie sądzą, że można bezkarnie naruszać ustalony ład, porządek, tradycję czy też kpić z uroczystości religijnych. Tuż po '89 r. był w St. Woli taki "wyzwolony" obywatel, któremu zaczęły przeszkadzać bijące dzwony!! Ale jemu akurat się nie dziwię. Zachłysnął się odzyskaną wolnością po rządach komuny i mu zaszkodziło. Ale Tobie? - 20 lat życia w wolnej Polsce powinno nauczyć cię tolerancji w odnoszeniu się do ludzi wyznających inny niż Twój światopogląd. Takich jak Ty nikt z wierzących nie nazywa np. heretykami, dlatego jako katolik nie pozwolę bezkarnie drwić czy kpić z tego , co dla mnie - jako wierzącego - jest
świętością! I wcale nie uważam siebie za dewota.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »