NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 11 12 13 14 15 16 17 ... » »»
Aborcja eugeniczna,
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Paź 2020r. 19:38  
Cytuj
@bzk

"Bo mi szkoda tych zdrowych dzieci które zostaną zabite."

A tego dotyczyła wyrok Trybunału Konstytucyjnego?

Zabijania zdrowych dzieci?


Kiedy dla Ciebie bzk powstaje dziecko?

W którym momencie?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2020r. 19:38  
Cytuj

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Paź 2020r. 19:39  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Tak jak pisałem. Nie chodzi o chore dzieci tylko o aborcję jako taką. Aborcję na życzenie.
Chcą się stukać bez opamiętania, jak króliki, a jak będzie ciąża to wyskrobać i dalej się stukać.
Nie jestem przeciwko uprawiania sexu niech się bzykaja ale z głową. A jak nie potrafią to niech się stukają w anal. Niech popytają swoich kolegów pedalonów jak to się robi. Nie będzie problemu aborcji.
Jeszcze jedno. Dlaczego osoby z LGBT się w to mieszają. Przecież pedał czy lesbijka w ciążę nie zajdzie.


Podasz nazwisko tej celebrytki, która 6 razy usuwała ciążę?


Poszukaj sobie. Dałem Ci dużo informacji

Ty mi wyjaśnisz postulat aborcja na życzenie?


Tak, zaraz po tym jak podasz to nazwisko.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2020r. 19:44  
Cytuj
CYTAT
@bzk

"Bo mi szkoda tych zdrowych dzieci które zostaną zabite."

A tego dotyczyła wyrok Trybunału Konstytucyjnego?

Zabijania zdrowych dzieci?


Kiedy dla Ciebie bzk powstaje dziecko?

W którym momencie?



W dup.e mam wyrok TK. Lewaki chcą zabijać zdrowe dzieci. Dziś się do tego przyznali. Tu nie chodzi o chore dzieci

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Paź 2020r. 19:47  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
@bzk

"Bo mi szkoda tych zdrowych dzieci które zostaną zabite."

A tego dotyczyła wyrok Trybunału Konstytucyjnego?

Zabijania zdrowych dzieci?


Kiedy dla Ciebie bzk powstaje dziecko?

W którym momencie?



W dup.e mam wyrok TK. Lewaki chcą zabijać zdrowe dzieci. Dziś się do tego przyznali. Tu nie chodzi o chore dzieci


Czekam na nazwisko, to chyba nie jest wiedza takjemna? O ile w ogóle jest to prawda. Co stawia pod znakiem zapytanie wszystkie twoje wypowiedzi.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Paź 2020r. 19:52  
Cytuj
CYTAT

Jedząc jajka na miękko zabijam kurę? Której w zasadzie w tym jajku nie ma?
Nawet weganie jedzą jajka chociaż nie tolerują zabijania zwierząt w celach spożywczych.
Jajko to kura przecież tylko jeszcze nie wykształcona.


Weganie nie jedzą jajek ale uważam, że Twoje rozważania przyniosą dobre owoce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2020r. 19:56  
Cytuj
A dokładnie chcą obalić rząd i przejąć władze a pis chce mieć na kogo zwalić przyczynę wzrostu zachorowań.
Tu nie ma działań przypadkowych. Wszystkie decyzję są przemyślane przez armię ludzi.
Przecież zamknięcie siłowni czy restauracji nie powstrzyma pandemia. Oni o tym dobrze wiedzą więc wprowadzili drażliwy temat. Wiedzieli że część ludzi będzie protestować. A jak są protesty to będzie na co zwalić wzrost zachorowań. Zobaczycie w czwartek czy piątek. Powodem wzrostu będzie gromadzenie się ludzi na protestach. A ta ciemna opozycja wchodzi w gierkę z Kaczyńskim jak w maselko. Nigdy się nie nauczy patopogia obywatelska. Jarek jedzie z nimi jak z dziećmi. Szkoda mi tylko ludzi którzy ulegają manipulacji i dla ich gierek sami sobie robią wrogów na ulicy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Paź 2020r. 20:01  
Cytuj
@bzk

"Lewaki chcą zabijać zdrowe dzieci. Dziś się do tego przyznali. Tu nie chodzi o chore dzieci "

Mogą sobie chcieć.

Był kompromis aborcyjny?

Był.

W 2016 PIS chciał to zmienić, wystraszył się jak kobiety wyszły na ulicę i projekt zaostrzenia aborcji przepadł w głosowaniu.


I nagle teraz sobie przypomnieli?

Jak przed 11:00 każdego dnia ludzie czekają i zastanawiają się czy będzie rekord?


Bo co?

Bo lewacy chcą zabijać dzieci?

Ale durne tłumaczenie.


Jeśli zakażemy aborcji całkowicie to lewacy przestaną chcieć?




Była cisza w sprawie aborcji od 4 lat.


I nagle okazało się, że to trzeba koniecznie zmienić?


Po ch.. była ta akcja z Trybunałem?



Po to, żeby przykryć fakt, że Jarek i jego banda nie radzą sobie z pandemią?

Czy prezio szykuje nam coś gorszego niż pandemia?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2020r. 20:02  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
@bzk

"Bo mi szkoda tych zdrowych dzieci które zostaną zabite."

A tego dotyczyła wyrok Trybunału Konstytucyjnego?

Zabijania zdrowych dzieci?


Kiedy dla Ciebie bzk powstaje dziecko?

W którym momencie?



W dup.e mam wyrok TK. Lewaki chcą zabijać zdrowe dzieci. Dziś się do tego przyznali. Tu nie chodzi o chore dzieci


Czekam na nazwisko, to chyba nie jest wiedza takjemna? O ile w ogóle jest to prawda. Co stawia pod znakiem zapytanie wszystkie twoje wypowiedzi.


Caly czas pisze o tym że gdy będzie prawo do aborcji chorych dzieci, to będzie pretekst do usuwania każdej ciąży. I nie myliłem się. Popatrz na postulaty protestujących. Aborcja na zyczenie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2020r. 20:05  
Cytuj
CYTAT
@bzk

"Lewaki chcą zabijać zdrowe dzieci. Dziś się do tego przyznali. Tu nie chodzi o chore dzieci "

Mogą sobie chcieć.

Był kompromis aborcyjny?

Był.

W 2016 PIS chciał to zmienić, wystraszył się jak kobiety wyszły na ulicę i projekt zaostrzenia aborcji przepadł w głosowaniu.


I nagle teraz sobie przypomnieli?

Jak przed 11:00 każdego dnia ludzie czekają i zastanawiają się czy będzie rekord?


Bo co?

Bo lewacy chcą zabijać dzieci?

Ale durne tłumaczenie.


Jeśli zakażemy aborcji całkowicie to lewacy przestaną chcieć?




Była cisza w sprawie aborcji od 4 lat.


I nagle okazało się, że to trzeba koniecznie zmienić?


Po ch.. była ta akcja z Trybunałem?



Po to, żeby przykryć fakt, że Jarek i jego banda nie radzą sobie z pandemią?

Czy prezio szykuje nam coś gorszego niż pandemia?






To napisałem. pewnie nie przeczytałeś. Tylko jedni grają w gierki a inni biorą to na powaznie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Paź 2020r. 20:06  
Cytuj
CYTAT
A dokładnie chcą obalić rząd i przejąć władze a pis chce mieć na kogo zwalić przyczynę wzrostu zachorowań.
Tu nie ma działań przypadkowych. Wszystkie decyzję są przemyślane przez armię ludzi.
Przecież zamknięcie siłowni czy restauracji nie powstrzyma pandemia. Oni o tym dobrze wiedzą więc wprowadzili drażliwy temat. Wiedzieli że część ludzi będzie protestować. A jak są protesty to będzie na co zwalić wzrost zachorowań. Zobaczycie w czwartek czy piątek. Powodem wzrostu będzie gromadzenie się ludzi na protestach. A ta ciemna opozycja wchodzi w gierkę z Kaczyńskim jak w maselko. Nigdy się nie nauczy patopogia obywatelska. Jarek jedzie z nimi jak z dziećmi. Szkoda mi tylko ludzi którzy ulegają manipulacji i dla ich gierek sami sobie robią wrogów na ulicy


Tak jak ty manipulujesz pisząc o jakiejś celebrytce i 6 aborcjach a później udajesz greka. Manipulant i klamca z ciebie. Czyli typowy pisior nie mylić z PiS.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Paź 2020r. 20:08  
Cytuj
@bzk

W sumie odpowiedziałeś mi, zanim zdążyłem wysłać poprzedniego posta.

Respect.



"Caly czas pisze o tym że gdy będzie prawo do aborcji chorych dzieci, to będzie pretekst do usuwania każdej ciąży. I nie myliłem się. Popatrz na postulaty protestujących. Aborcja na zyczenie "


I po to był KOMPROMIS.

Czyli coś, co nikomu się do końca nie podobało.


I Jarek to celowo zniszczył.


W takim momencie w jakim teraz jesteśmy.


I to jest właśnie SKURWYSYŃSTWO w najczystszej formie.


Ten koleś ma w d...e Polskę i ma w d...e ludzi.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Paź 2020r. 20:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
@bzk

"Bo mi szkoda tych zdrowych dzieci które zostaną zabite."

A tego dotyczyła wyrok Trybunału Konstytucyjnego?

Zabijania zdrowych dzieci?


Kiedy dla Ciebie bzk powstaje dziecko?

W którym momencie?



W dup.e mam wyrok TK. Lewaki chcą zabijać zdrowe dzieci. Dziś się do tego przyznali. Tu nie chodzi o chore dzieci


Czekam na nazwisko, to chyba nie jest wiedza takjemna? O ile w ogóle jest to prawda. Co stawia pod znakiem zapytanie wszystkie twoje wypowiedzi.


Caly czas pisze o tym że gdy będzie prawo do aborcji chorych dzieci, to będzie pretekst do usuwania każdej ciąży. I nie myliłem się. Popatrz na postulaty protestujących. Aborcja na zyczenie


A czego się spodziewałeś manipulancie? Byl kompromis. Było dobrze, został zerwany wracamy do punktu wyjścia.
Nazwisko kłamliwy manipulancie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Paź 2020r. 20:09  
Cytuj
nie pseklinaj bracie foliarzu - dzbanie

przewietrz pokój

piana z dzbana.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2020r. 20:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A dokładnie chcą obalić rząd i przejąć władze a pis chce mieć na kogo zwalić przyczynę wzrostu zachorowań.
Tu nie ma działań przypadkowych. Wszystkie decyzję są przemyślane przez armię ludzi.
Przecież zamknięcie siłowni czy restauracji nie powstrzyma pandemia. Oni o tym dobrze wiedzą więc wprowadzili drażliwy temat. Wiedzieli że część ludzi będzie protestować. A jak są protesty to będzie na co zwalić wzrost zachorowań. Zobaczycie w czwartek czy piątek. Powodem wzrostu będzie gromadzenie się ludzi na protestach. A ta ciemna opozycja wchodzi w gierkę z Kaczyńskim jak w maselko. Nigdy się nie nauczy patopogia obywatelska. Jarek jedzie z nimi jak z dziećmi. Szkoda mi tylko ludzi którzy ulegają manipulacji i dla ich gierek sami sobie robią wrogów na ulicy


Tak jak ty manipulujesz pisząc o jakiejś celebrytce i 6 aborcjach a później udajesz greka. Manipulant i klamca z ciebie. Czyli typowy pisior nie mylić z PiS.


Gardzie pisem dla twojej informacji. A jeszcze bardziej pieprzonym lewactwem.
Krystyna Mazurówna
Sam jesteś manipulant i nieudacznik skoro sam sobie nie potrafisz znalesc jakichś informacji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Paź 2020r. 20:22  
Cytuj
@Andrzej_2.0


bzk napisał:

"Krystyna Mazurówna"


Chyba jednak było MORE HYPE.

Mam rację?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Paź 2020r. 20:23  
Cytuj
ale czy plemnik jest żywy?

piana z tego dzbana.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2020r. 21:11  
Cytuj
CYTAT



Po ch.. była ta akcja z Trybunałem?




Bo to tchórze są. Zamiast zakazać aborcji na drodze ustawy parlamentarnej to zrobili to rękami marionetkowego TK. Jak złodziej w nocy.
Byłaby dyskusja w sejmie, w Senacie, dyskusja społeczna, może referendum. Nie wszyscy posłowie PiS zagłosowaliby za tą ustawą i prawdopodobnie by nie przeszła.
Co do Jarka to wiadomo, jest już chory na głowę jak Hitler, ale nie wiedziałem że Przylebska może zachować się tak nikczemnie. Bez niej nie mógłby ten chory człowiek podpalać Polski w tak tragicznym dla nas momencie.
Ciekawe jakie będą dalsze interpretacje? Ten duet ma teraz otwartą drogę do stanowienia prawa z pominięciem drogi parlamentarnej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Paź 2020r. 21:45  
Cytuj
Wracając do tematu ochrony życia.


Plemnik jest żywy? Jest życiem?



Zamrożony może przetrwać kilkadziesiąt lat.


Niektórzy nawet tyle nie dożyją.



Jeśli 25-letni dawca oddaje spermę do banku, wychodzi na ulicę i ginie w wypadku, to czym są wtedy jego zamrożone plemniki?


Są czymś? Są kimś?

Są jak skóra dawcy? Albo płuca?


Czy są bardziej niezależne i przypominają skończony organizm?


Dawca już nie żyje. i nie wiadomo czy kiedykolwiek plemniki połączą się z komórką jajową.


To znaczy, że te plemniki są żywe czy martwe?


Chyba jednak żywe, bo można je wyjąć z lodówki i wtedy faktycznie zginą.

Ale dopóki hibernują to są "żywe"?

Jeśli są żywe to czy w takim razie są formą życia, jak np. organizmy jednokomórkowe?


Tylko bardziej wyspecjalizowaną?




Życie powstaje w chwili poczęcia? Bóg tchnie ducha w komórkę jajową do której właśnie dotarł plemnik i powstaje życie?

Czy może życie jest tam cały czas i łączy się z innym życiem, żeby stworzyć bardziej skomplikowany ekosystem jakim jest człowiek?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2020r. 21:47  
Cytuj
CYTAT
A dokładnie chcą obalić rząd i przejąć władze a pis chce mieć na kogo zwalić przyczynę wzrostu zachorowań.
Tu nie ma działań przypadkowych. Wszystkie decyzję są przemyślane przez armię ludzi.
Przecież zamknięcie siłowni czy restauracji nie powstrzyma pandemia. Oni o tym dobrze wiedzą więc wprowadzili drażliwy temat. Wiedzieli że część ludzi będzie protestować. A jak są protesty to będzie na co zwalić wzrost zachorowań. Zobaczycie w czwartek czy piątek. Powodem wzrostu będzie gromadzenie się ludzi na protestach. A ta ciemna opozycja wchodzi w gierkę z Kaczyńskim jak w maselko. Nigdy się nie nauczy patopogia obywatelska. Jarek jedzie z nimi jak z dziećmi. Szkoda mi tylko ludzi którzy ulegają manipulacji i dla ich gierek sami sobie robią wrogów na ulicy


To pogratulować przywódcy patrioty rozgrywać swoje gierki dziećmi, zapewne jest to dobre dla Polski ok
no ale polityka międzynarodowa leży to gdzieś musi się dowartościować umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 06:52  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 06:58  
Cytuj
1. Dlaczego całkowicie nie zabroniono aborcji skoro w wyniku aborcji po gwałcie "CZŁOWIEK" jest np. na 100% zdrowy a mimo wszystko jest "mordowany"? Przecież uzurpatorzy z TK widzieli paragraf który jest poniżej. Jak można mając takie przekonania jak oni, robić coś do połowy?
Ja myslę że bezwzględnie powinni się spotkać jak najszybciej i dopchnać temat. Wtedy już kaczyński by z domu nie mógł wyjść bez eskorty wojskowej
(nawet nie milicji obywatelskiej)
2. Dlaczego jak konstytucja mówi o naturalniej śmierci, koleżanka naszego dyktatorka nie zdelegalizowała respiratorów? One przecież nienaturalnie podtrzymują życie.

ZSRR?

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 07:37  
Cytuj
Zezwolenie na aborcję w przypadku gwałtu jak najbardziej można zaskarżyć do trybunału i zapadnie identyczny wyrok. Przesłanka, że człowiek dostaje obywatelstwo w chwili urodzenia, nie przejdzie, ponieważ Konstytucja zapewnia ochronę życia każdemu.

Odsuwając na bok religię, postawmy się na miejscu dzieci z dysfunkcjami lub wadami genetycznymi, którym przyjdzie się urodzić. Czy państwo stać na leczenie i utrzymywanie ich przy życiu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 07:44  
Cytuj
Nagromadzone pokłady nienawiści do PiS-u przesłoniły wielu ludziom podstawowe, uniwersalne, nie związane z żadną religią wartości moralne.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 08:04  
Cytuj
kościół nie zapominaj o kościele, jego ludzie nienawidzą już na równi ze złodziejami sasinami.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 08:12  
Cytuj
KK hierarchiczny popełnił ogromny błąd nie oczyszczając się w sposób stanowczy i jednoznaczny z problemu pedofilii.

Rozmawiałem o tym z jednym z księży w Bazylice. Problem tkwi w wysoko postawionych hierarchach - cierpią zwykli księża.

Mam też ogromny żal do księży o to, że nie potrafią wyjść do ludzi. Sami tworzą mur, który skutkuje bylejakością wiary wielu katolików. Stąd mamy "wierzących" - którzy popierają aborcję na życzenie i przyjmują Sakramenty. Co jest świętokradztwem.

Księża nie mają pomysłu na "wierzących" którzy sami sobie wybierają co jest dobre a co złe, nie ma pomysłu na wyjście do młodych.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 11 12 13 14 15 16 17 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »