NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 12 13 14 15 16 17 18 ... » »»
Aborcja eugeniczna,
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 09:01  
Cytuj
@wyborca

"Zezwolenie na aborcję w przypadku gwałtu jak najbardziej można zaskarżyć do trybunału i zapadnie identyczny wyrok. Przesłanka, że człowiek dostaje obywatelstwo w chwili urodzenia, nie przejdzie, ponieważ Konstytucja zapewnia ochronę życia każdemu."


Konstytucja zapewnia ochronę życia każdemu człowiekowi.

Duża część społeczeństwa będzie zapewne dowodzić, że płód nie jest człowiekiem.



Dlaczego płody NIE są obywatelami Rzeczpospolitej? Wiele z nich ma przecież imiona. Niektóre nawet 2: Wojtek albo Amelka. Niektóre mają adresy email.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 09:01  
Cytuj

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 09:24  
Cytuj
CYTAT
KK hierarchiczny popełnił ogromny błąd nie oczyszczając się w sposób stanowczy i jednoznaczny z problemu pedofilii.

Rozmawiałem o tym z jednym z księży w Bazylice. Problem tkwi w wysoko postawionych hierarchach - cierpią zwykli księża.

Mam też ogromny żal do księży o to, że nie potrafią wyjść do ludzi. Sami tworzą mur, który skutkuje bylejakością wiary wielu katolików. Stąd mamy "wierzących" - którzy popierają aborcję na życzenie i przyjmują Sakramenty. Co jest świętokradztwem.

Księża nie mają pomysłu na "wierzących" którzy sami sobie wybierają co jest dobre a co złe, nie ma pomysłu na wyjście do młodych.




Pomysły są i cieszą się uznaniem np: Franciszkańskie spotkania młodych. Są tacy co swoją wiarę ograniczają do niedzielnej mszy, ale zapewne nie brakuje też takich, którzy za słowami PŚ czynią - "nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa".
Jeżeli matka daje dziecku możliwość wyboru wyciągania zapałek - jedna do papugarni a druga do kościoła, to coś zostało zachwiane.
Ks. Isakowicz-Zalewski od lat dąży do oczyszczenia Kościoła i jasno mówi, gdzie są problemy. Jest jeszcze wiele sytuacji, które powinny się zmienić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 09:26  
Cytuj
@Dalibor

Przypomnisz nam okoliczności w jakich lud Izraela dostał przykazanie "NIE ZABIJAJ"?


Twoim zdaniem plemnik jest życiem? Czy życie powstaje dopiero wtedy, kiedy plemnik połączy się z komórką jajową?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 09:30  
Cytuj
no odpowiadajcie na pytania brata - dzbana - foliarza!
nie ignorujcie go!

ten dzban trzeba czymś napełnić.

piana z dzbana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 09:51  
Cytuj
CYTAT
@Dalibor

Przypomnisz nam okoliczności w jakich lud Izraela dostał przykazanie "NIE ZABIJAJ"?



Nie było mnie tam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 09:57  
Cytuj
CYTAT


Pomysły są i cieszą się uznaniem np: Franciszkańskie spotkania młodych.



Zakonnicy to inny świat, księża to inny świat.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 09:58  
Cytuj
@Dalibor

"Nie było mnie tam."


Rozumiem. Ale wiesz, że takie przykazanie jest? Chociaż osobiście Ciebie tam nie było?

Możesz mi powiedzieć z jakich źródeł dowiedziałeś się o tym, że takie przykazanie jest? Od Heńka pod sklepem? Czy może z Biblii?

Nie rób sobie jaj Dalibor.

Albo poważna rozmowa albo trzeba będzie zaktualizować licznik dzbanów na forum.


Dalibor, co Biblia mówi o okolicznościach w jakich lud Izraela otrzymał przykazanie NIE ZABIJAJ?




@mirek777

"Zakonnicy to inny świat, księża to inny świat."

Raz na rok, nawet mirek prawdę powie.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 10:24  
Cytuj
no odpowiadajcie bratu foliarzowi - dzbanowi

co on ma pisać?
on tylko streszcza, pyta, i przeinacza.

z pustego dzbana nie nalejesz
a że dzban brudny, - wlewasz czyste, on ci odda pomyje.
powie że to twoje

piana z dzbana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 16:34  
Cytuj
Jeszcze jedno pytanie przyszło mi do głowy. Czy ksiądz ochrzci dziecko, które nie jest w stanie przeżyć po za organizmem matki i umrze? Umrze zanim dotrze ksiądz?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 16:39  
Cytuj
@Andrzej_2.0

W zasadzie nie ma chyba przeciwwskazań, żeby chrzcić płody w łonach matek?

Tylko chyba w Kościele nikt na to nie wpadł.

Dlaczego?


Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale z kilkadziesiąt lat temu nie można chyba było pochować płodu na cmentarzu?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 16:46  
Cytuj
Andrzej ja podałem nazwisko, ty napisz co to jest aborcja na żądanie której się domaga patologia lewacka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 17:17  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
A dokładnie chcą obalić rząd i przejąć władze a pis chce mieć na kogo zwalić przyczynę wzrostu zachorowań.
Tu nie ma działań przypadkowych. Wszystkie decyzję są przemyślane przez armię ludzi.
Przecież zamknięcie siłowni czy restauracji nie powstrzyma pandemia. Oni o tym dobrze wiedzą więc wprowadzili drażliwy temat. Wiedzieli że część ludzi będzie protestować. A jak są protesty to będzie na co zwalić wzrost zachorowań. Zobaczycie w czwartek czy piątek. Powodem wzrostu będzie gromadzenie się ludzi na protestach. A ta ciemna opozycja wchodzi w gierkę z Kaczyńskim jak w maselko. Nigdy się nie nauczy patopogia obywatelska. Jarek jedzie z nimi jak z dziećmi. Szkoda mi tylko ludzi którzy ulegają manipulacji i dla ich gierek sami sobie robią wrogów na ulicy


Tak jak ty manipulujesz pisząc o jakiejś celebrytce i 6 aborcjach a później udajesz greka. Manipulant i klamca z ciebie. Czyli typowy pisior nie mylić z PiS.


Gardzie pisem dla twojej informacji. A jeszcze bardziej pieprzonym lewactwem.
Krystyna Mazurówna
Sam jesteś manipulant i nieudacznik skoro sam sobie nie potrafisz znalesc jakichś informacji


No i gdzie informacja, że dokonywała aborcji na tzw. Chory płód? Szukam, czytam i nic. Znalazłem info, że usunęła ciążę, ma 3 dzieci. Mieszka we Francji i w Polsce. Za PRL w Polsce aborcja była legalna, we Francji do dziś jest legalna. Nigdzie nie znalazłem informacji która sugerowałeś, że dokonała aborcji na chory płód. Nigdzie takiej informacji nie znalazłem. Czyli manipulujesz.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 17:19  
Cytuj
CYTAT
Andrzej ja podałem nazwisko, ty napisz co to jest aborcja na żądanie której się domaga patologia lewacka


Aborcja na żądanie to aborcja na żądanie. Chcesz to usuwasz. Czego nie rozumiesz?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 18:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Andrzej ja podałem nazwisko, ty napisz co to jest aborcja na żądanie której się domaga patologia lewacka


Aborcja na żądanie to aborcja na żądanie. Chcesz to usuwasz. Czego nie rozumiesz?


Tego o czym pisałem. Nie chodzi o uszkodzone płody tylko o zabijanie zdrowych dzieci

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 18:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 18:17  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Andrzej ja podałem nazwisko, ty napisz co to jest aborcja na żądanie której się domaga patologia lewacka


Aborcja na żądanie to aborcja na żądanie. Chcesz to usuwasz. Czego nie rozumiesz?


Tego o czym pisałem. Nie chodzi o uszkodzone płody tylko o zabijanie zdrowych dzieci


Kompromis został zerwany. Czego się spodziewałeś?
Teraz zostaje tylko referendum i wpisanie wyniku do konstytucji.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 18:28  
Cytuj
CYTAT



Na innych protestach krzyczą "je.ać pedalstwo" na tych "je.ać pis" wypadało by postawić znak równości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 18:29  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Andrzej ja podałem nazwisko, ty napisz co to jest aborcja na żądanie której się domaga patologia lewacka


Aborcja na żądanie to aborcja na żądanie. Chcesz to usuwasz. Czego nie rozumiesz?


Tego o czym pisałem. Nie chodzi o uszkodzone płody tylko o zabijanie zdrowych dzieci


Kompromis został zerwany. Czego się spodziewałeś?
Teraz zostaje tylko referendum i wpisanie wyniku do konstytucji.


Tak zgadza się. A o aborcji najwięcej wiedzą dzieci 14,15 latmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 18:35  
Cytuj
@Dalibor

"Dalibor, co Biblia mówi o okolicznościach w jakich lud Izraela otrzymał przykazanie NIE ZABIJAJ?"


Możesz w sumie przy okazji nawiązać do:

"Na innych protestach krzyczą "je.ać pedalstwo" na tych "je.ać pis" wypadało by postawić znak równości. "

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 18:38  
Cytuj
CYTAT
@Dalibor

"Dalibor, co Biblia mówi o okolicznościach w jakich lud Izraela otrzymał przykazanie NIE ZABIJAJ?"


Możesz w sumie przy okazji nawiązać do:

"Na innych protestach krzyczą "je.ać pedalstwo" na tych "je.ać pis" wypadało by postawić znak równości. "




Nie wiem dlaczego uważasz, że musze odpowiedzieć na Twoje pytanie - nie muszę. Mogłeś sobie sprawdzić i już byś wiedział.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 18:42  
Cytuj
CYTAT

Tak zgadza się. A o aborcji najwięcej wiedzą dzieci 14,15 latmlotek


Co ty manipulancie z tymi dziećmi? Większość protestujących to 14 letnie dzieci? Weź ten mlotek i z całej siły walnij się w ten manipulancki ryj.

***** ***

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 18:47  
Cytuj
Te 15 letnie dzieci za 3 lata będą głosować, ciekawe na kogo? good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 18:51  
Cytuj
@Dalibor

"Nie wiem dlaczego uważasz, że musze odpowiedzieć na Twoje pytanie - nie muszę. Mogłeś sobie sprawdzić i już byś wiedział."


Tu nie chodzi o to, że Ty cokolwiek musisz.

Ale zaczynasz pisać o przykazaniu NIE ZABIJAJ.

I zakładam, że obaj wiemy w jakich okolicznościach doszło do tego, że lud Izraela dostał od Boga przykazania.


I ponieważ okoliczności były takie, a nie inne to zakładam, że nie masz odwagi o tym napisać.


Ale jest też możliwość, że nie wiesz, wtedy chętnie się z Tobą podzielę wiedzą, a przy okazji z całym forum.


To moje pytanie jest takie: nie znasz tego fragmentu Biblii czy nie masz odwagi o tym napisać?


Nie wiedzieć to żaden wstyd.

Nie mieć odwagi to w sumie też nie.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 18:55  
Cytuj
CYTAT

CYTAT

Tak zgadza się. A o aborcji najwięcej wiedzą dzieci 14,15 latmlotek


Co ty manipulancie z tymi dziećmi? Większość protestujących to 14 letnie dzieci? Weź ten mlotek i z całej siły walnij się w ten manipulancki ryj.

***** ***


Gdzie ja ci palancie bez umiejętności napisałem że większość. Kto tu manipuluje. Duża część!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 19:09  
Cytuj
To po co manupulancie piszesz o dzieciach 14, 15 letnich?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 12 13 14 15 16 17 18 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »