NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 16 17 18 19 20 21 22 ... » »»
Aborcja eugeniczna,
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Paź 2020r. 19:02  
Cytuj
Łooooo

foliarz dzban znawcą Biblii!

ale nade wszystko ekspert od pytań z dupy.


piana z dzbana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2020r. 19:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Paź 2020r. 19:07  
Cytuj
@Dalibor

Na wypadek, gdyby Ci umknęło:



"Kto wygrał ?"

Wymordowane dzieci Hioba?



Myślisz Dalibor, że Boga obchodziły dzieci Hioba?

Czy to nie wyglądało trochę tak, jakby Bóg chciał się popisać przed Szatanem?

I, żeby to zrobić, Bóg wymordował niewinne dzieci?



Kim jest Szatan, że Bóg się z nim zakłada?

To nie są odwieczni wrogowie przypadkiem?



Te dzieci miały jakieś imiona, czy były po prostu liczbą, czy nawet liczby nie podano?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Paź 2020r. 19:44  
Cytuj
CYTAT


I, żeby to zrobić, Bóg wymordował niewinne dzieci?



Gdzie tak jest napisane ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Paź 2020r. 19:56  
Cytuj
@Dalibor

"Gdzie tak jest napisane ?"

Zakładam, że w Biblii, ale mogłem coś pomylić.

Sprawdzę później, no chyba, że Ty sprawdzisz wcześniej i dasz nam znać.



Popatrz jaki błąd popełniłem:

TO NIE BÓG, TO SZATAN!


Powiedz mi Dalibor, dlaczego SZATAN wymordował wszystkie dzieci Hioba?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Paź 2020r. 21:30  
Cytuj
@Dalibor

Ostatnio pisałem coś o ofiarach w Biblii i było tam parę milionów ofiar Boga i z 10 ofiar Szatana. I okazuje się, że akurat te 10 to chyba są właśnie te dzieciaki Hioba.


Dalibor, dlaczego Szatan je zabił?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 29 Wrz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2020r. 04:40  
Cytuj
Najciekawsze w swiecie jest to , ze holokaust i ludobujstwo to jest to samo ale ma inny wydzwiek na swiecie. Podobne porownanie to zabojstwo i aborcja - to jest to samo ale zupenie inne skojarzenia u wikszosci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3241
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2020r. 06:19  
Cytuj
Głupi jesteś jak nie rozróżniasz znaczenia tych słów. Jeśli tak jest w rzeczywistości to twoje IQ szacuję na 70 punktów.

Moim zdaniem każdy kto opowiada się za wersją kościelną tego sporu a nie adoptuje dziecka niezdolnego do samodzielnej egzystencji skazanego na śmierć w cierpieniu z sierocińca lub dorosłego ten jest zwykłym ch#*em bez serca sadystą i opowiadania w temacie banialuki!

Podobnych dylematów kościół w swojej historii ma wiele. Przypomnijmy sobie co się działo w kościele kiedy ludzie poznali podstawowe zasady takie jak obrót ziemi wokół słońca czy teoria ewolucji. Niektórzy z tych foliarzy nie wierzą w to po dziś dzień. Za to wersja o cudach, duchach jest dla nich bardziej prawdopodobna.

@bzk adoptuj proszę dorosłego z ciężkimi wadami nie pozwalającymi mu na ludzkie życie. Jestem przekonany że jesteś dobrą osobą i dasz radę!

Pokażcie jakimi jesteście naprawdę kiedy temat zacznie was dotyczyć. Czekam na deklaracje.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2020r. 09:09  
Cytuj
księża i "katolicy" zawsze się niezdrowo podniecali nie swoimi sprawami, a już wyjątkowo interesowały ich od zawsze macice i samodzielnie myślące kobiety.
Kiedyś po prostu można było autorytarnie stwierdzić herezję (nawet jak kobieta po prostu miał inne zdanie i robiła inaczej niż inne zahukane kobiety) - teraz jest trudniej, ale pedofile robią co mogą.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Paź 2020r. 09:54  
Cytuj
CYTAT


Moim zdaniem każdy kto opowiada się za wersją kościelną tego sporu a nie adoptuje dziecka niezdolnego do samodzielnej egzystencji skazanego na śmierć w cierpieniu z sierocińca lub dorosłego ten jest zwykłym ch#*em bez serca sadystą i opowiadania w temacie banialuki!


To Twoje zdanie i masz prawo je wypowiedzieć ale nie znaczy, że masz racje.
Jest wiele osób, które wspierają materialnie różne fundacje czy udzielają się w wolontariatach.

Kościół opowiada się za życiem i innej opcji nie ma - jaką miał by mieć ? Prawdą jest, że suchy przepis nie jest żadnym rozwiązaniem, gdy nie idą z nim realne działania czyli szeroko pojęta pomoc. Najwięcej w tym temacie mogą powiedzieć rodzice dzieci niepełnosprawnych, bo to oni realnie mierzą się z wynikającymi problemami.



"Piękne świadectwo siostry z Domu Chłopaków w Broniszewicach: My przyjmiemy każde życie. Dzieci w niczym nie są gorsze"

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/523563-siostra-z-broniszewic-my-przyjmiemy-kazde-zycie


"Ks. Isakowicz-Zaleski o strajku kobiet: Dziwi mnie niesłychana agresja. Lewicy chodzi o władzę"

Od 8:45

https://www.youtube.com/watch?v=_wIp4I8HaBo&t=285s


https://albert.krakow.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2020r. 09:59  
Cytuj
~Progres

Mam dziecko niepełnosprawne. I daje rade. Moje dziecko za parę lat też będzie dorosłe i też będę dawał radę. Także nie martw się o mnieuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Paź 2020r. 10:06  
Cytuj
"Ochrona życia, to musi być realne działanie na rzecz nie tylko jeszcze nienarodzonych, ale też już urodzonych. Za ojcem jezuitą Grzegorzem Kramerem: Nie, to nie jest żadne zwycięstwo. Zwyciężymy wtedy, kiedy naprawdę będziemy chronić każde życie. Daleko nam do tego. Bardzo daleko".


https://kobieta.wp.pl/joanna-czapla-jest-katoliczka-i-osoba-niepelnosprawna-bez-mamy-lub-osobistego-asystenta-ja-nie-mam-przyszlosci-6570222453148448a

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3241
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2020r. 10:31  
Cytuj
CYTAT
~Progres

Mam dziecko niepełnosprawne. I daje rade. Moje dziecko za parę lat też będzie dorosłe i też będę dawał radę. Także nie martw się o mnieuśmiech


Wiem o tym. Adoptuj drugie. Masz siłę, podejście odwagę i rozum. Wiele z nich czeka na takich jak ty. Pozostali wypowiadający się to zwykłe szelmy są udający dobrodziei.

@Dalibor osoby wspierające fundacje często płacą za to aby trzymać się od tego z dala. To jak kupowanie odpustu. To nie jest to samo.

Kto chętny do adopcji? Czekam na deklaracje. Może zgłosi się ktoś kto takiej adopcji już dokonał i podzieli doświadczeniem? Czy może wszyscy wolą trzymać się z dala?

Siostry zakonne nic nie robią całe życie. Kiedy trzeba pomóc ludziom w walce z covid one biorą 20% więcej niż pielęgniarki. Dlaczego nie idą śladem Jezusa i nie zgłoszą się aby poświęcić się dla ludzi i pomóc w potrzebie?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 31 Paź 2020r. 10:35  
Cytuj
@Dalibor

Pytałem wcześniej czy wiesz dlaczego SZATAN wymordował wszystkie dzieci Hioba?


Jakoś Ci to umknęło, więc pozwolę sobie wkleić cytat z Biblii.


"Rzekł Pan do szatana: «Oto cały majątek jego w twej mocy. Tylko na niego samego nie wyciągaj ręki»."



Pan Bóg pozwolił Szatanowi zrobić co chce z wszystkim co należy do Hioba. Szatan mógł np. sprzedać jego dzieci do burdelu.

Cel: pokazać, że wiara Hioba jest silna.



Dalibor, myślisz, że dla Boga ważniejsze są dzieci czy wiara?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2020r. 10:50  
Cytuj
~Progres

Ja adoptuje drugie jak ty będziesz za zakazem aborcji. Bo niby dlaczego tylko ja mam się poświęcać a ty nie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2020r. 10:52  
Cytuj
PolakzPolski20

Dla Boga śmierć jest niczym. Już Ci pisalem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 31 Paź 2020r. 10:52  
Cytuj
@bzk

"Ja adoptuje drugie jak ty będziesz za zakazem aborcji."

Jaki jest cel pisania takich bzdur?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2020r. 10:55  
Cytuj
CYTAT
@bzk

"Ja adoptuje drugie jak ty będziesz za zakazem aborcji."

Jaki jest cel pisania takich bzdur?




Zacytuj druga część zdania. Będziesz miał odpowiedz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Paź 2020r. 10:55  
Cytuj
CYTAT


@Dalibor osoby wspierające fundacje często płacą za to aby trzymać się od tego z dala. To jak kupowanie odpustu. To nie jest to samo.

Kto chętny do adopcji? Czekam na deklaracje. Może zgłosi się ktoś kto takiej adopcji już dokonał i podzieli doświadczeniem? Czy może wszyscy wolą trzymać się z dala?

Siostry zakonne nic nie robią całe życie. Kiedy trzeba pomóc ludziom w walce z covid one biorą 20% więcej niż pielęgniarki. Dlaczego nie idą śladem Jezusa i nie zgłoszą się aby poświęcić się dla ludzi i pomóc w potrzebie?



Taka forma pomocy też jest potrzebna i uzupełniająca, są jeszcze wolontariusze, którzy swój czas poświęcają dla potrzebujących.

"Siostry zakonne nic nie robią całe życie" - Nic ?

Rozumiem, że są różne uprzedzenia ale bądźmy obiektywni.

To są dane z przed kilku lat.

"Siostry prowadzą dzieła własne: związane z nauczaniem – 453 (375 przedszkola, szkoły podstawowe i średnie i wyższa); 65 burs, internatów i domów dla studentek; 55 domów dziecka, 90 świetlic, 53 inne dzieła pomocy dzieciom i młodzieży opuszczonej; 21 „okien życia”; 210 domów opieki dla dzieci i dorosłych; 50 dzieł zorganizowanych dla osób ubogich, bezdomnych w tym stołówki, noclegownie itp., nie licząc codziennej troski o potrzebujących, którymi zajmują się niemal wszystkie wspólnoty zakonne; 18 dzieł związanych z opieką medyczną (w tym jeden szpital i kilka przychodni i centrów rehabilitacji)."

https://www.zyciezakonne.pl/wiadomosci/kraj/czym-wlasciwie-zajmuja-sie-zakonnice-37588/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2020r. 10:55  
Cytuj
CYTAT
@bzk

"Ja adoptuje drugie jak ty będziesz za zakazem aborcji."

Jaki jest cel pisania takich bzdur?




Zacytuj druga część zdania. Będziesz miał odpowiedz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 31 Paź 2020r. 11:19  
Cytuj
@bzk

Załóżmy, że Progres jest człowiekiem, który złamie własne zasady i będzie ZA całkowitym zakazem aborcji, po to, żeby uratować jedno niepełnosprawne dziecko przed gniciem w Domu Dziecka.


I będzie ZA zakazem aborcji.


I, Ty wtedy adoptujesz niepełnosprawne dziecko?


Bo ktoś napisze na forum, że jest ZA?


Dlatego sugeruję, że to są bzdury.

Albo Ty jesteś mega-nieodpowiedzialnym człowiekiem i w takim wypadku NIE MA mowy o żadnej adopcji.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Paź 2020r. 11:25  
Cytuj
CYTAT

@bzk adoptuj proszę dorosłego z ciężkimi wadami nie pozwalającymi mu na ludzkie życie. Jestem przekonany że jesteś dobrą osobą i dasz radę!


CYTAT
Kto chętny do adopcji? Czekam na deklaracje.



CYTAT
Ja adoptuje drugie jak ty będziesz za zakazem aborcji.


CYTAT
Albo Ty jesteś mega-nieodpowiedzialnym człowiekiem i w takim wypadku NIE MA mowy o żadnej adopcji.




Rozmowy nie zawsze prowadzą do porozumienia...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 31 Paź 2020r. 11:29  
Cytuj
@Dalibor

"Rozmowy nie zawsze prowadzą do porozumienia... "

Fakt. Ale właściwą odpowiedzią dla Progresa powinno być:

- Ja adoptowałem chore dziecko.
- Z żoną rozważamy właśnie adopcję chorego dziecka.
- Chcielibyśmy z mężem w przyszłości adoptować chore dziecko.


Jak ktoś piszę: Jak Ty zrobisz to i to, to ja adoptuję dziecko to wiadomo, że to jest niepoważne.



P.S. No chyba, że dziecko bzk jest adoptowane. I on adoptuje drugie. W takiej sytuacji pewnie uwiarygadnia w jakimś stopniu swoją deklarację.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2020r. 11:47  
Cytuj
CYTAT
@Dalibor

"Rozmowy nie zawsze prowadzą do porozumienia... "

Fakt. Ale właściwą odpowiedzią dla Progresa powinno być:

- Ja adoptowałem chore dziecko.
- Z żoną rozważamy właśnie adopcję chorego dziecka.
- Chcielibyśmy z mężem w przyszłości adoptować chore dziecko.


Jak ktoś piszę: Jak Ty zrobisz to i to, to ja adoptuję dziecko to wiadomo, że to jest niepoważne.



P.S. No chyba, że dziecko bzk jest adoptowane. I on adoptuje drugie. W takiej sytuacji pewnie uwiarygadnia w jakimś stopniu swoją deklarację.



Właściwa odpowiedź powinna być taka jaką ja uważam a nie jaką ty chcesz żebym ja uważał bo to ja odpowiadam a nie ty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Paź 2020r. 11:50  
Cytuj
ale dla progresa?

i właściwą?

i jesteś pewien?

i tak bez pytań z dupy?

i czy plemnik jest żywy?


piana z dzbana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 31 Paź 2020r. 12:09  
Cytuj
@bzk

"Właściwa odpowiedź powinna być taka jaką ja uważam a nie jaką ty chcesz żebym ja uważał bo to ja odpowiadam a nie ty. "

Oczywiście.


Pozwolisz, że napiszę co sądzę, o ludziach, którzy deklarują, że adoptują dziecko, jeśli ktoś będzie za aborcją.


Nieodpowiedzialne dzbany i niewiarygodni rozmówcy.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 16 17 18 19 20 21 22 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »