NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Aborcja eugeniczna,
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 10:38  
Cytuj
Mój brat jest najlepszy.
On wam pokarze jak dyskutować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 10:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 10:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie rozumiem tego co piszesz. Pisz jaśniej nie będę się domyślał co autor ma na myśli.

Czy ty jako czlowiek popierajcy publicznie zjawisko zabijania dzieci bez prawa wyboru jestes lepszym czlowiek od straznikow obozow koncentracyjnych?


Czy jako człowiek popierajacy ból i cierpienie matki równe z torturami trwającymi kilka miesięcy jesteś lepszym człowiekiem od strażników obozów koncentracyjnych?

Kończę te wymianę z tobą bo nie ma ona żadnego sensu. Nie przyjmujesz żadnych argumentów, nie odpowiadasz na pytania. Obrażasz. Szkoda mojego czasu. Wrócę do wymiany z tobą jak odpowiesz czy brak ręki jest zagrożeniem życia?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 10:54  
Cytuj
CYTAT
Dobrze napisał , że sami tak mają nie znaczy że inni mają mieć . Dajcie wybór ludziom na normalne życie a nie wegetację. Następna władza mam nadzieję że to zmieni od razu.


Mylisz się. Ja nie wegetuje. Dzięki temu mam ciekawsze życie. Moje życie to nie tylko praca i ciągła pogoń za kasą otaczając się ludźmi którzy chcą cie zrobić w chu.a na każdym kroku. A wieczorem piwo i TV.
A gdybyś liznął trochę informacji i się do szkolił to byś wiedział że żeby zmienić prawo aborcji trzeba by zmienić konstytucję. A na to trzeba 2/3 większości. Puki co narazue mają może 1/4

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 11:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Dobrze napisał , że sami tak mają nie znaczy że inni mają mieć . Dajcie wybór ludziom na normalne życie a nie wegetację. Następna władza mam nadzieję że to zmieni od razu.


Mylisz się. Ja nie wegetuje. Dzięki temu mam ciekawsze życie. Moje życie to nie tylko praca i ciągła pogoń za kasą otaczając się ludźmi którzy chcą cie zrobić w chu.a na każdym kroku. A wieczorem piwo i TV.
A gdybyś liznął trochę informacji i się do szkolił to byś wiedział że żeby zmienić prawo aborcji trzeba by zmienić konstytucję. A na to trzeba 2/3 większości. Puki co narazue mają może 1/4


Ciebie nikt nie zmuszal do porodu ani do aborcji. Widzisz różnice? Wybór/nakaz?

A co do zmian. Tą ustawa tk zajmuje się 2 raz. Raz uznał ze jest ok a teraz ze nie jest zgodny. Jak jarek zechce to zajmie się 3 raz i zmieni na życzenie.

W dzisiejszej sytuacji jedynym rozsądnym i zamykającym sprawę bedzie referendum.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 29 Wrz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 11:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Nie rozumiem tego co piszesz. Pisz jaśniej nie będę się domyślał co autor ma na myśli.

Czy ty jako czlowiek popierajcy publicznie zjawisko zabijania dzieci bez prawa wyboru jestes lepszym czlowiek od straznikow obozow koncentracyjnych?


Czy jako człowiek popierajacy ból i cierpienie matki równe z torturami trwającymi kilka miesięcy jesteś lepszym człowiekiem od strażników obozów koncentracyjnych?

Kończę te wymianę z tobą bo nie ma ona żadnego sensu. Nie przyjmujesz żadnych argumentów, nie odpowiadasz na pytania. Obrażasz. Szkoda mojego czasu. Wrócę do wymiany z tobą jak odpowiesz czy brak ręki jest zagrożeniem życia?

Czyli podobnie jak straznik obozu koncentracyjnego chcesz decydowac o zyciu i smierci ludzi . Jak mozesz wiedziec czy takie dziecko cierpi skoro nie dajesz mu prawa do zycia. Nazistowsch zolnierze tez pomagali skracac zycie niewinnym ludziom, ktorzy cierpieli glod i chorob ale bez prawa wyboru.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 11:08  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Nie rozumiem tego co piszesz. Pisz jaśniej nie będę się domyślał co autor ma na myśli.

Czy ty jako czlowiek popierajcy publicznie zjawisko zabijania dzieci bez prawa wyboru jestes lepszym czlowiek od straznikow obozow koncentracyjnych?


Czy jako człowiek popierajacy ból i cierpienie matki równe z torturami trwającymi kilka miesięcy jesteś lepszym człowiekiem od strażników obozów koncentracyjnych?

Kończę te wymianę z tobą bo nie ma ona żadnego sensu. Nie przyjmujesz żadnych argumentów, nie odpowiadasz na pytania. Obrażasz. Szkoda mojego czasu. Wrócę do wymiany z tobą jak odpowiesz czy brak ręki jest zagrożeniem życia?


Brak ręki nie jest zagrożeniem życia ale jest pretekstem do zabicia jeżeli prawo by na to pozwalało. I wiele osób by z tego prawa skorzystało. Przyklad: jedna celebrytka, nie będę podawał nazwiska - można sobie poszukać samemu, ma dwójkę dzieci i była 8 razy w ciąży. Tzn ze co. 6 razy jej płód był śmiertelnie chory?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3241
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 11:15  
Cytuj
Skazywanie ludzi na całe życie w ciepieniu gdzie nie będą mieli szansy się spełnić jako człowiek to dopiero jest nieludzkie i bestialskie. Ludzie poddawani torturom często błagali o śmierć.

Celowo mylicie pojęcia dziecko a płód?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 11:16  
Cytuj
Bzk, 6 razy usunęła ciążę?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 856
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 11:18  
Cytuj
Porównywanie więźniów obozów koncentracyjnych do uszkodzonych płodów... Logika typowa dla prawaka. Wasze myślenie to jest gimnastyka połamańca.
Tacy jesteście szlachetni bo bronicie życia, które jest zlepkiem bólu i cierpienia i powoduje cierpienie rodziców? To weźcie te niechciane dzieci/ rośliny i poświęćcie swoje życie dla nich. A jeśli nie, to zamknąć ryje! Bo to wy przypominacie strażników obozów bo naruszacie wolność jednostki swoimi urojeniami o ratowaniu życia.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 11:19  
Cytuj
Bzk, odpowiedz. 6 razy dokonała aborcji?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 11:35  
Cytuj
@Progres

"Celowo mylicie pojęcia dziecko a płód? "

W którym momencie płód przestaje być płodem, a staje się dzieckiem?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3241
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 11:44  
Cytuj
W chwili narodzin dzbanie.

Czy koronaparty jakie odbywa się aktualnie w kościołach i nie jest przyczyną śmierci i tragedii wielu ludzi?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 11:54  
Cytuj
Ach te pytania mojego brata!

Takie celne.
On tak świetnie prowokuje dyskusję.
Taka piękna piana z dzbana.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 11:57  
Cytuj
@Progres

Pierwsze zdanie i już nazywasz mnie DZBANEM?

That escalated quickly.


Czy w takim razie, jeśli w czasie porodu lekarz urwie główkę płodu/dziecka, to czy w zależności od położenia płodu/dziecka możemy mówić o dwóch różnych przypadkach?

LEKARZ URWAŁ GŁÓWKĘ PŁODU.

lub

LEKARZ URWAŁ GŁÓWKĘ DZIECKA?


Drugie pytanie:

Czy 6-miesięczny wcześniak, który nie jest w stanie sam oddychać jest DZIECKIEM, podczas, gdy 8 i pół miesięczny płód, który lada chwila się urodzi, pozostaje płodem?


Trzecie pytanie:

W przypadku zgonu kobiety w czasie porodu, jeśli płód nadal żyje, ale jest w brzuchu matki, to lekarze rozcinają brzuch po to, żeby ratować PŁÓD czy DZIECKO?


Czwarte pytanie:

Ile % dziecka musi znaleźć się poza organizmem matki, żebyśmy mogli mówić o DZIECKU?


Piąte pytanie:

Czy w trakcie porodu może dojść do sytuacji, w której możemy mówić o DZIECKO-PŁODZIE, ponieważ część DZIECKO-PŁODA już się urodziła, a część jeszcze nie?


Progresie, nie podążaj drogą Macieja1. Daruj sobie te "dzbany".

Dyskutuj. Rozmawiaj. Myśl.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 115
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 12:00  
Cytuj
Ilość urodzeń dzieci w Polsce 380 tysięcy..... liczba aborcji że względu na uszkodzenia płodu 794 co daje 0.20%!!!!! A te gamonie zmanipulowane strajkują jak by to co druga miała !!!!! Widać że tu o zadymę chodzi nie o logikę......

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 12:00  
Cytuj
CYTAT
Bzk, odpowiedz. 6 razy dokonała aborcji?


Tak. Przynajmniej do tyłu się przyznaje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 15 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 12:10  
Cytuj
CYTAT


Tak. Przynajmniej do tyłu się przyznaje


Odróżniasz aborcję od poronienia? Poziom twojej wiedzy poraża...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 12:14  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Bzk, odpowiedz. 6 razy dokonała aborcji?


Tak. Przynajmniej do tyłu się przyznaje


Podaj nazwisko chętnie poczytam.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3241
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 12:14  
Cytuj
Nie obrażaj się za dzbana. Użyłem tego tylko dlatego że to zabawne słowo i często przez was nadużywane ostatnio ;-) Tak naprawdę czuję do ciebie sympatię.

Co do pytań to tak jakbyś pytał czy plemnik można nazwać dzieckiem czy połową dziecka. Plemnik to plemnik. Dziecko to dziecko. Płód to płód.

Świat nie jest zero-jedynkowy. Upraszając zbytnio gubisz szczegóły. Jak wiadomo diabeł tkwi w szczegółach.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 12:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Tak. Przynajmniej do tyłu się przyznaje


Odróżniasz aborcję od poronienia? Poziom twojej wiedzy poraża...


Właśnie do tego dążę. Niech poda nazwisko, poczytam.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 12:20  
Cytuj
Ach te pytania mojego brata

dzbano - foliarza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 12:21  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Tak. Przynajmniej do tyłu się przyznaje


Odróżniasz aborcję od poronienia? Poziom twojej wiedzy poraża...


Czy ja napisałem poronienie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 15 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 12:29  
Cytuj
CYTAT


Czy ja napisałem poronienie?


No to podaj nazwisko tej celebrytki, która przyznaje się do 6 aborcji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 12:30  
Cytuj
CYTAT
@Progres

Pierwsze zdanie i już nazywasz mnie DZBANEM?

That escalated quickly.

HAHAHAHA powiedział to Polski Dzban który nie zna angielskiego i dokonał samozaorania z maseczkami HAHAHAHAHAHAHA
a że nazywa już cię dzbanem. No cóż zawsze nim byłeś HAHAHAHAHA

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 12:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT


Tak. Przynajmniej do tyłu się przyznaje


Odróżniasz aborcję od poronienia? Poziom twojej wiedzy poraża...


Czy ja napisałem poronienie?


Czekam na nazwisko. Pozwolisz że sam przeczytam i się odniosę.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »