NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 ... » »»
Aborcja eugeniczna,
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 13:22  
Cytuj
@Progres

"Świat nie jest zero-jedynkowy. Upraszając zbytnio gubisz szczegóły. Jak wiadomo diabeł tkwi w szczegółach. "

Staram się nie upraszczać i celem pytań było pokazanie, że świat nie jest zero-jedynkowy.


Zwolennicy aborcji będą mówić o PŁODZIE, przeciwnicy o DZIECKU. Bo to ułatwia opowiedzenie się po jednej ze stron i stworzenie sobie w głowie zero-jedynkowego świata.



"to tak jakbyś pytał czy plemnik można nazwać dzieckiem czy połową dziecka. Plemnik to plemnik. Dziecko to dziecko. Płód to płód."

Skoro już jesteśmy przy tym temacie.

To w którym momencie pojawia się CZŁOWIEK czy też ŻYCIE?


Wracając do PLEMNIKA.

PLEMNIK to OJCIEC?
PLEMNIK to DZIECKO?

Czy może PLEMNIK to jeszcze jakiś inny, NIEZALEŻNY BYT?


P.S. Dzban to dzban. Z dzbanami da się wytrzymać. Na płatne ku..y mam alergię.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 13:22  
Cytuj

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3241
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 13:59  
Cytuj
Wszyscy jesteśmy przeciwnikami aborcji. Część z nas jest tymi którzy chcą karać ludzi, napiętnować i zakazać nawet w poważnie uzasadnionych przypadkach. Wyrokować z góry nad czymś co nie jest rozstrzygalne moralnie. Czy taki zakaz zapewni choremu dziecku byt taki jak mają "normalni" ludzie?

Ile osób z zakazujących chce przygarnąć i adoptować chore i niezdolne do samodzielnej egzystencji sieroty? Dlaczego tego nie robią? Tu jest miarą ich dobroci i człowieczeństwa. Reszta to zakłamanie.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 14:13  
Cytuj
@bzk, nadal czekam na nazwisko tej celebrytki.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 14:26  
Cytuj
CYTAT
@bzk, nadal czekam na nazwisko tej celebrytki.


Polska tancerka i pisarka. Poszukaj sobie. Potrafisz znalesc co się należy osobie opiekującej się dzieckiem niepełnosprawnym to z tym też sobie powinieneś poradzic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 14:29  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
@bzk, nadal czekam na nazwisko tej celebrytki.


Polska tancerka i pisarka. Poszukaj sobie. Potrafisz znalesc co się należy osobie opiekującej się dzieckiem niepełnosprawnym to z tym też sobie powinieneś poradzic


Jaki masz problem podać nazwisko? Nie chce snuć domysłów tylko konkretnie przeczytać i odnieść się do tematu. Odnoszę wrażenie że konfabulujesz a teraz wykręcasz się sianem.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 14:41  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
@bzk, nadal czekam na nazwisko tej celebrytki.


Polska tancerka i pisarka. Poszukaj sobie. Potrafisz znalesc co się należy osobie opiekującej się dzieckiem niepełnosprawnym to z tym też sobie powinieneś poradzic


Jaki masz problem podać nazwisko? Nie chce snuć domysłów tylko konkretnie przeczytać i odnieść się do tematu. Odnoszę wrażenie że konfabulujesz a teraz wykręcasz się sianem.


To jest Twoje zdanie. A wystarczy poszukać. Długo by Ci to nie zajęło. W Polsce jest wiele osób które się do tego przyznały wybierając karierę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 15 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 14:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
@bzk, nadal czekam na nazwisko tej celebrytki.


Polska tancerka i pisarka. Poszukaj sobie. Potrafisz znalesc co się należy osobie opiekującej się dzieckiem niepełnosprawnym to z tym też sobie powinieneś poradzic


Nie mogę znaleźć ani jednej tancerki i pisarki, która by publicznie potwierdziła, że dokonała 6 aborcji. Możesz w tym pomóc? Skoro podobno publicznie to wyznała to jej nazwisko chyba nie jest tajemnicą? No chyba, że sam się zapędziłeś w kozi róg i nie wiesz jak teraz z tego wybrnąćgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 14:50  
Cytuj
Hello pisioryumiech jak tam wam idzie wprowadzanie PiSokaczyzmu w Polsce? Zwarte oddziały policji w gotowości 24 godziny na dobęumiech Kaczyński - miliony na chroniącą go firmę, Morawiecki - 20 osób ochrony, pani "Przybledska" też pewnie sama zakupów nie robi, to się nazywa władza ludowagood brawo
Przy okazji zastanówcie się czy to ładnie odłączać mamusię czy tatusia w stanie śmierci mózgowej od aparatury? Przecież to życie, może jakaś inicjatywa ustawodawcza..?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 14:53  
Cytuj
CYTAT

To jest Twoje zdanie. A wystarczy poszukać. Długo by Ci to nie zajęło. W Polsce jest wiele osób które się do tego przyznały wybierając karierę.


No właśnie mam problem, nic nie mogę znaleźć. Wg mnie kłamiesz i tyle w temacie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 15:02  
Cytuj
Polecam:

""Mechanizmy odpowiedzialne za unikanie odpowiedzi. Raport dotyczący dzbanów.""

Niestety książka nie została jeszcze napisana, ale można odnieść wrażenie, że sporo osób zna jej treść.


Są dwie opcje.

Bzk zorientował się, że palnął głupotę i teraz będzie się migał od odpowiedzi.

ALBO

Buduje napięcie. Czeka, aż wszyscy zaczną napier...ć, że nie ma takiej. I wtedy przywali. MORE HYPE LADIES AND GENTLEMEN!!!


Obstawiam 1 opcję.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 15:05  
Cytuj
Pewnie niedługo się przekonamy. Jak na ten moment, kłamie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 15:07  
Cytuj
Ale w sumie czy to ważne czy jest taka?


Jest na przykład Natalia Przybysz, która opowiedziała o swojej aborcji.

Myślę, że to może być początek dyskusji.



I powrót do pytania:

"W którym momencie pojawia się CZŁOWIEK czy też ŻYCIE?"

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 648
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 15:09  
Cytuj
CYTAT
Hello pisioryumiech jak tam wam idzie wprowadzanie PiSokaczyzmu w Polsce? Zwarte oddziały policji w gotowości 24 godziny na dobęumiech Kaczyński - miliony na chroniącą go firmę, Morawiecki - 20 osób ochrony, pani "Przybledska" też pewnie sama zakupów nie robi, to się nazywa władza ludowagood brawo
Przy okazji zastanówcie się czy to ładnie odłączać mamusię czy tatusia w stanie śmierci mózgowej od aparatury? Przecież to życie, może jakaś inicjatywa ustawodawcza..?


Jestem pewny że gdybyś był na miejscu Kaczyńskiego kazałbyś strzelać do protestujących. Widać to po twoich kazaniach w sieci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 29 Wrz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 15:16  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
@bzk, nadal czekam na nazwisko tej celebrytki.


Polska tancerka i pisarka. Poszukaj sobie. Potrafisz znalesc co się należy osobie opiekującej się dzieckiem niepełnosprawnym to z tym też sobie powinieneś poradzic


Jaki masz problem podać nazwisko? Nie chce snuć domysłów tylko konkretnie przeczytać i odnieść się do tematu. Odnoszę wrażenie że konfabulujesz a teraz wykręcasz się sianem.


Jaki masz problem odpowiedzic na moje wczesniejsze pytania??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 15:23  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
@bzk, nadal czekam na nazwisko tej celebrytki.


Polska tancerka i pisarka. Poszukaj sobie. Potrafisz znalesc co się należy osobie opiekującej się dzieckiem niepełnosprawnym to z tym też sobie powinieneś poradzic


Jaki masz problem podać nazwisko? Nie chce snuć domysłów tylko konkretnie przeczytać i odnieść się do tematu. Odnoszę wrażenie że konfabulujesz a teraz wykręcasz się sianem.


Jaki masz problem odpowiedzic na moje wczesniejsze pytania??


Jakie? Zadaj jeszcze raz obiecuje na wszystkie odpowiem.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 29 Wrz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 15:31  
Cytuj
Promujesz zabijanie slabszych , chorych , bez mozliwosci wypowiedzenia sie oraz chcesz decydowac o dlugosci zycia - czym w takim razie jestes lepszy od nazistowskiego zolnierza w obozie koncentracyjnym??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 15:34  
Cytuj
CYTAT
Promujesz zabijanie slabszych , chorych , bez mozliwosci wypowiedzenia sie oraz chcesz decydowac o dlugosci zycia - czym w takim razie jestes lepszy od nazistowskiego zolnierza w obozie koncentracyjnym??


No to na to przecież ci odpowiedziałem. Moj ostatni post do ciebie. Sprawdź sobie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 15:38  
Cytuj
PolskiDzbanie20 nie udawaj że znasz angielski hahaha

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 29 Wrz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 15:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Promujesz zabijanie slabszych , chorych , bez mozliwosci wypowiedzenia sie oraz chcesz decydowac o dlugosci zycia - czym w takim razie jestes lepszy od nazistowskiego zolnierza w obozie koncentracyjnym??


No to na to przecież ci odpowiedziałem. Moj ostatni post do ciebie. Sprawdź sobie.
napisz prost , a nie pokretnie : czy jestes lepszy od takiego nazistowskiego zolnierza. tak czy nie ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 15:42  
Cytuj
Czy jako człowiek popierajacy ból i cierpienie matki równe z torturami trwającymi kilka miesięcy jesteś lepszym człowiekiem od strażników obozów koncentracyjnych i nazistowskich żołnierzy?

To moja odpowiedź.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 29 Wrz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 15:46  
Cytuj
CYTAT
Czy jako człowiek popierajacy ból i cierpienie matki równe z torturami trwającymi kilka miesięcy jesteś lepszym człowiekiem od strażników obozów koncentracyjnych i nazistowskich żołnierzy?

To moja odpowiedź.

Widze , ze ciezko Ci odpowiedziec Tak lub Nie. Czyli ty chcesz decydowac o kims co wedlug Ciebie jest cierpieniem , a dla innych miloscia przez poswiecenie. Pamietaj Hitler tez nie zabijal wlasnymi rekami ale to wypromowal jak promujesz ty

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 15:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Czy jako człowiek popierajacy ból i cierpienie matki równe z torturami trwającymi kilka miesięcy jesteś lepszym człowiekiem od strażników obozów koncentracyjnych i nazistowskich żołnierzy?

To moja odpowiedź.

Widze , ze ciezko Ci odpowiedziec Tak lub Nie. Czyli ty chcesz decydowac o kims co wedlug Ciebie jest cierpieniem , a dla innych miloscia przez poswiecenie. Pamietaj Hitler tez nie zabijal wlasnymi rekami ale to wypromowal jak promujesz ty


Życie nie jest takie proste. Czasem odpowiedź tak lub nie, nie jest adekwatna. Dlatego ludzie wymyślili kompromisy.
Ja daje wybór matce lub rodzicom. Nikogo nie skazałbym na wielomiesięczne lub nawet wieloletnie cierpienie. Jeśli ktoś się na to decyduje to szacunek dla tej osoby.

Czy ty na moje pytanie odpowiesz?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 29 Wrz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 16:04  
Cytuj
Co ciezko Ci odpowiedziec- tak lub nie ale szerzenie kultu smierci dosc latwo Ci przychodzi . Chcesz decydowac za nienarodzone dzieci co bedzie dla nich lepsze. Co bedzie jesli takie dziecko zostanie tak pokochane przez rodzicow , ze bedzie chcialo zyc?? Ale ty promujac aborcje nie dajesz im tego wyboru jaki ty masz .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 16:08  
Cytuj
CYTAT
Co ciezko Ci odpowiedziec- tak lub nie ale szerzenie kultu smierci dosc latwo Ci przychodzi . Chcesz decydowac za nienarodzone dzieci co bedzie dla nich lepsze. Co bedzie jesli takie dziecko zostanie tak pokochane przez rodzicow , ze bedzie chcialo zyc?? Ale ty promujac aborcje nie dajesz im tego wyboru jaki ty masz .


Niczego nie szerzę, to jakieś twoje urojenia. Za nikogo nie chcę decydować. Jeśli będzie pokochane to juz pisałem, szacunek dla takich ludzi. Czego nie rozumiesz?
Niczego nie promuję, to kolejne twoje wynurzenia i oszczerstwo co dyskwalifikuje cie z normalnej dyskusji.
Naprawde nie potrafisz kulturalnie rozmawiać bez wmawiania, konfabulowania i obrażania?

W sumie to nie powinno mnie dziwić. Twój nick wiele wyjasnia troll to troll.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 29 Wrz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 16:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Co ciezko Ci odpowiedziec- tak lub nie ale szerzenie kultu smierci dosc latwo Ci przychodzi . Chcesz decydowac za nienarodzone dzieci co bedzie dla nich lepsze. Co bedzie jesli takie dziecko zostanie tak pokochane przez rodzicow , ze bedzie chcialo zyc?? Ale ty promujac aborcje nie dajesz im tego wyboru jaki ty masz .


Niczego nie szerzę, to jakieś twoje urojenia. Za nikogo nie chcę decydować. Jeśli będzie pokochane to juz pisałem, szacunek dla takich ludzi. Czego nie rozumiesz?
Niczego nie promuję, to kolejne twoje wynurzenia i oszczerstwo co dyskwalifikuje cie z normalnej dyskusji.
Naprawde nie potrafisz kulturalnie rozmawiać bez wmawiania, konfabulowania i obrażania?

W sumie to nie powinno mnie dziwić. Twój nick wiele wyjasnia troll to troll.


Mam nadzieje i wierze w to , ze istnieje inny swiat po smierci , w ktorym ludzie podobni do Ciebie czyli posrednich oprawcow spotkaja swoje ofiary i zostana za to odpowiednio potraktowani.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »