NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 5 6 7 8 9 10 11 ... » »»
Aborcja eugeniczna,
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 16:18  
Cytuj
są tam już księża.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 16:18  
Cytuj

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 29 Wrz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 16:25  
Cytuj
CYTAT
są tam już księża.

Nikt nie pisze , ze ksiadz to osoba doskonala.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 16:26  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
są tam już księża.

Nikt nie pisze , ze ksiadz to osoba doskonala.


Tak czytając co piszesz to odnoszę wrażenie, że siebie postrzegasz jako osobę doskonałą.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 29 Wrz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 16:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
są tam już księża.

Nikt nie pisze , ze ksiadz to osoba doskonala.


Tak czytając co piszesz to odnoszę wrażenie, że siebie postrzegasz jako osobę doskonałą.


Zapewne jak poczytasz Biblie to zapewne poznasz osobe doskonala.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 985
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 16:47  
Cytuj
Trollu do puki nie zrozumiesz że religia ma się ni jak do obecnej rzeczywistości tym bardziej nie może wchodzić w politykę bo przecież nie wszyscy są wierzący, a obywatelami są wszyscy.
Sytuacja z drugiej strony, za 10 lat rządząca partia zakazuje rodzenia się dzieci z wadami . Co robisz ?? Wg mnie powiesz że każdy powinien mieć wybór i jak chce urodzić to ma mieć możliwość. I do puki taki dzban jak ty nie zrozumie że nie ma nic lepszego od kompromisu i pozostawić niektóre decyzję sumieniu każdemu z nas to nikt wolności nie poczuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 29 Wrz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 16:55  
Cytuj
Czyli uwazasz sie lepszego od nazistowskich zolnierzy i chcesz decydowac za niewinne dziecko bez mozliwosci wypowiedzenia sie jego co jest lepsze dla niego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 17:28  
Cytuj
@policyjny-troll

"chcesz decydowac za niewinne dziecko bez mozliwosci wypowiedzenia sie jego co jest lepsze dla niego. "


Dobre policyjny-trollu. Jestem prawie pewien, że ta część zdania zawiera FAŁSZ. Zwłaszcza kiedy TY je wypowiadasz, ale mogę się mylić.


Co tutaj jest DOKLEJONE NA SIŁĘ, żeby ładnie wyglądało?


P.S. Mogę się mylić, wtedy grzecznie przeproszę za wszelkie insynuacje.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 18:03  
Cytuj
CYTAT
Czyli uwazasz sie lepszego od nazistowskich zolnierzy i chcesz decydowac za niewinne dziecko bez mozliwosci wypowiedzenia sie jego co jest lepsze dla niego.


Jesteś fanatykiem po szkoleniu jak zadawać pytania odnośnie aborcji.
Żołnierze nazistowscy rzadko dawali wybór, jeżeli nienarodzone dziecko wymaga ryzykownego zabiegu, też będziesz się go pytał ?

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 18:51  
Cytuj
CYTAT
Wszyscy jesteśmy przeciwnikami aborcji. Część z nas jest tymi którzy chcą karać ludzi, napiętnować i zakazać nawet w poważnie uzasadnionych przypadkach. Wyrokować z góry nad czymś co nie jest rozstrzygalne moralnie. Czy taki zakaz zapewni choremu dziecku byt taki jak mają "normalni" ludzie?

Ile osób z zakazujących chce przygarnąć i adoptować chore i niezdolne do samodzielnej egzystencji sieroty? Dlaczego tego nie robią? Tu jest miarą ich dobroci i człowieczeństwa. Reszta to zakłamanie.


To mi przypomina wasze wypowiedzi o podpisywaniu deklaracji o nieużywaniu sprzętu kupionego z publicznych składek przez każdego który nie wspiera Owsiaka, to oczywisty moralnie zdeformowany argument bo podstawą powodzenia akcji i zbiorki i darmowego powszechnego współudziału instytucji publicznych była nobilitująca deklaracja niesienia bezinteresownej pomocy. Szpitale publiczne są ogólnodostępne, to rozumie się samo prze się ze każdy korzysta a daje ten kto się zgadza z ideologią środowiska Owsiakiem. Wystarczyłoby ogłosić taką samą zbiórkę ale podkreślić ten argument; Tylko dla zwolenników Owsiaka w wybranych szpitalach. Nie pławic się w Świątecznym Klimacie dzielenia się dobrem, ale pod Globalistycznym szyldem na 1-go Maja i byłaby klapa...

Patrząc na rozwój prawodawstwa z zabijaniem niechcianych, to zaczęła się ona od Hitlera, Stalina i oszustów. Dzisiaj liberalna lewica doprowadziła zaledwie w czasie dwóch pokoleń do wprowadzenia aborcji na życzenie na koszt podatnika, jako prawa wynikającego z rodzenia, mężczyźni nie rodzą wiec kobiety są uciskane miłością matczyną, to prawda, z uznaniem faktu z mojej strony ze zniewieścienie mężczyzn, ucieczka przed odpowiedzialnością, upadek zasad moralnych typu "robta co chceta" i rosnące koszty wygodnego życia są smutnym faktem naszych czasów który to wspomaga.

Chodzi o to ze nie możemy zabijać niechcianych ludzi... To postawa ludzka. Co innego robili naziści czy komuniści... Usztywnienie postawy jest wynikiem zupełnego odlotu liberalnej lewicy dbającej bardziej o zwierzątka i Planetę (jako propagandowego dowodu swojej moralnej wyższości) ale otwarcie popierających depopulacje na życzenie nie tylko jednostek mniej produktywnych ale kosztownych, eugenikę i eutanazje.

Więcej informacji tutaj: umiech
Wprowadzenie do Przemówienia dr Bernarda Nathansona

Często mnie pytają: „Panie doktorze, co skłoniło Pana do zmiany stosunku do przerywania ciąży? Jak to się stało, że z działacza politycznego i organizatora ruchu na rzecz prawa do sztucznych poronień, z dyrektora największej na świecie kliniki aborcyjnej stał się Pan reprezentantem ruchu prolife?”

Odpowiedź jest następująca:
Po opuszczeniu tej kliniki zrezygnowałem ze stanowiska i zostałem dyrektorem oddziału położniczego w New York City. Był to największy oddział położniczy w mieście, część Columbia University Medical School. Jako dyrektor byłem odpowiedzialny za oddział peri- i prenatalny. W 1973 roku, kiedy przyjąłem to stanowisko, otrzymaliśmy nową, wspaniałą aparaturę badawczą, taką, jakiej dziś używamy badając zdrowie płodu. Dzięki takim technikom jak ultradźwięki, badanie wód płodowych, elektroniczne pomiary serca za pomocą światła, przekonałem się wtedy, że to, co znajduje się w macicy jest pełnowartościową istotą ludzką.

Wiele osób mogło słyszeć o mnie jako o dyrektorze i założycielu największej na świecie kliniki, w której wykonywano zabiegi Własnoręcznie dokonałem jeszcze 15 tysięcy aborcji podczas mojej prywatnej praktyki, a więc jestem osobiście odpowiedzialny za śmierć 75 tysięcy dzieci, przerywania ciąży. Nasza klinika znajdowała się we wschodniej części Nowego Jorku. Funkcjonowała jako „Centrum zdrowia rozrodczości i seksu”, a przeprowadzono tam 60 tysięcy zabiegów przerywania ciąży.


tutaj całość
https://www.ekologia.pl/srodowisko/specjalne/jak-zostala-zalegalizowana-tzw-aborcja-smiertelne-oszustwo-zaplanowana-zaglada-przemowienie-dr-bernarda-nathansona,15910.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 19:22  
Cytuj
CYTAT
Chodzi o to ze nie możemy zabijać niechcianych ludzi...

uważasz że kobiety chcą dokonać aborcji bo się rozmyśliły podczas ciąży i nie chcą mieć dzieci? Były by one niechciane więc aborcja?
Serio aż tak nie rozumiesz o co chodzi?

Kobieta zrobi wszystko żeby mieć dziecko i żeby nie mieć dziecka.
Więc jedyna rzecz jaka nastąpi to nielagalne aborcie i turystyka aborcyjna.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 19:32  
Cytuj
Nie mylmy kobiet z feminizmem III fali, kobiety są związane z dziećmi i ich ojcem, ja kamieniem nie rzucę.
Wywiad jest doskonały i autentyczny, pokazuje co kierowało tym ruchem i czym się żywił.
Kobiety muszą dostać solidne wsparcie w tych wyjątkowych przypadkach a ludzie muszą zrozumiec ze nie ma powrotu do zabijania na życzenie jako prawa rozrodczego. To krok do normalności. Nic nie uważam ponadto co napisałem, może kiedyś napisze więcej gdy zapoznasz się z tym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 19:39  
Cytuj
"niechciane" dzieci to ulubione sformułowanie fundamentalistów katolickich. Tak ładnie stygmatyzuje kobiety. Że one nie chcą dzieci tak naprawdę - zaszły se a później pyk aborcja.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 19:47  
Cytuj
@cdn..

"Szpitale publiczne są ogólnodostępne, to rozumie się samo prze się ze każdy korzysta "

Taaa.

I dlatego ludzie umierają w karetkach jeżdżąc od szpitala do szpitala.

Bo wszystko jest ok, tylko Owsiak zły i nie chce dać łóżek.


Ale jak się dobrze zapłaci, to cdn.. wszystko napisze.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 20:01  
Cytuj
śmiało nie krępuj się cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 20:04  
Cytuj
@cdn..

Myślę, że pośrednio już ci płacę.

Twoja wypłata nie idzie przypadkiem z podatków płaconych przez Polaków, więc w jakimś stopniu również przeze mnie?


Opowiedz jeszcze raz bajkę o tym jak to szpitale pootwierane i każdy korzysta ile chce i nagle Owsiak przylazł i łóżek nie chce dać.


P.S.

Ta "stalowa" z której piszesz to to samo miejsce co "Berlin" PolakazPolski4?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 01:40  
Cytuj
@policyjny-troll

"chcesz decydowac za niewinne dziecko bez mozliwosci wypowiedzenia sie jego co jest lepsze dla niego."


Czy w takim razie, jeśli dziecko się urodzi, nauczy się mówić i mając już możliwość wypowiedzenia się stwierdza, że chce umrzeć, to czy dziecko może zdecydować o swoim życiu czy śmierci?

A jeśli tak, to w jakim wieku, dziecko może zdecydować, że chce skończyć z bólem?


Może w ogóle?


A jeśli dziecko nie może, to czy dorosły może?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 29 Wrz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 03:35  
Cytuj
CYTAT
@policyjny-troll

"chcesz decydowac za niewinne dziecko bez mozliwosci wypowiedzenia sie jego co jest lepsze dla niego."


Czy w takim razie, jeśli dziecko się urodzi, nauczy się mówić i mając już możliwość wypowiedzenia się stwierdza, że chce umrzeć, to czy dziecko może zdecydować o swoim życiu czy śmierci?

A jeśli tak, to w jakim wieku, dziecko może zdecydować, że chce skończyć z bólem?


Może w ogóle?


A jeśli dziecko nie może, to czy dorosły może?


Ale jesli bedzie przypadek , ze jednak dziecko bedzie chcialo zyc to twoim zdaniem jest lepiej zabijac wszystkie bez wyjatku?? Wiekszosc ludzi na swiecie przezywa dobre i zle okresy swojego zycia , czasami sytuacje sa tak beznadziejne , ze w naszym odczuciu myslimy o najgorszych rzeczach , ale czesto ten czas przemija i po jakims czasie patrzymy nadane sprawy nie w przyplywie emocji ale z perspektywy dluzszego czasu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 29 Wrz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 04:52  
Cytuj
Podrozujac po wielu krajach i poznajc rozne nacje mozna zobaczyc pewne rzeczy , ktory my Polacy zatracamy . Poznalem wielu ludzi z roznych czesci swiata zarowno z biednych i bogatych krajow. W niektorych biednych krajach szacunek do zycia i rodziny byl tak duzy , ze my Polacy nawet sobie niezdajemy z tego sprawy ( dzielenie sie tym co maja i pomaganie wzajemnie) . W bogatych krajach mozna bylo zauwazyc , ze rodzina i wspolczucie gdzies ulecialy. Pogon za pieniedzmi i perfekcjonalizmem spowodowal to , ze relacje miedzyludzkie zostaly utracone. Duzo ludzi pomimo wiekszych szans lepszego zycia zatraca swoje zycie czesto spowodowane brakiem bliskosci rodziny. Pewnie tego nigdzie w mediach nie znajdziecie ale duzo krajow by zmniejaszyc liczbe samobojstw zlegalizowaly miekkie narkotyki , a czasami nawet gdy narkomani sa na glodzie przysluguja im male dzalki. Wielu ojcow opowiadalo mi o swoich dzieciach - corki dla pieniedzy stawaly sie tzw gold digg... . W krajach gdzie aborcja jest powszechna to sa kraje, gdzie spoleczenstwa przewarznie stracily resztki czlowieczenstwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 05:06  
Cytuj
CYTAT
Podrozujac po wielu krajach (...)

Czyli gdzie byłeś, w Lądku Zdrój?

Aborcja w Norwegii - obecnie norweskie prawo dopuszcza aborcję na żądanie kobiety w pierwszych 12 tygodniach ciąży, do 18 tygodnia z przyczyn medycznych, prawnych, eugenicznych i społecznych za zgodą odpowiedniej komisji. Po 18 tygodniu ciąży aborcja jest dopuszczalna jedynie z racji medycznych i eugenicznych.

Obecnie aborcja w Japonii jest co do zasady zakazana, jednak istnieją okoliczności i uwarunkowania, gdy jest ona dozwolona: medyczne (zagrożenie życia i zdrowia fizycznego matki) – do końca trwania ciąży. eugeniczne (wady genetyczne płodu lub jego uszkodzenie w trakcie ciąży, ciąża wielopłodowa) – do 22. tygodnia ciąży.

Nowa Zelandia jest jednym z ostatnich krajów Zachodu, który liberalizuje aborcję. ... W konserwatywnej Irlandii prawie całkowity zakaz aborcji został zniesiony w 2018 r. w referendum.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 06:24  
Cytuj
Wiele racji, podróżując po innych krajach można wiele się nauczyć, podpatrzeć, na pewno to ze co kraj to obyczaj, wiemy o tym. To gdzie jak jest, to sprawy natury historycznej genezy i lokalnego smaku. Jestem daleki od stwierdzenia ze wszędzie ma być tak jak gdzieś tam jest z prostego powodu, było, jest i będzie inaczej bo narody są różne i to jest niepodważalny fakt który uwielbiamy na wakacjach.

Nie mogę się powstrzymać przed zakpieniem z eurokratów którzy, przekonywali nas do zalet różnorodności w Europie w czasie pandemii nachodzców ;-) Ileż to wartości dodatnich postępowcy odnajdowali w ubogacaniu Europejczyków. Największą wartością dodaną był... przymus różnorodności w domu umiech
Odpowiednie słowa zawsze się wykuje żeby uwodzić tłumy nawet największym łgarstwem, choćby takie "ubogacanie", to takie pozytywne słowo któremu nie sposób powiedzieć nie. Bardzo nas ubogacają we Francji.
Podkreślę ze nachodzcy wcale nie czują mięty do ubogacania się "wartościami" europejskiej liberalnej lewicy. Wolą lokalne pieniądze europejskich podatników i sprzyjające im multi-kulti. Co kraj to obyczaj cool

Może mają racje, to jak gdzie jest zależy od tych którzy tam mieszkają, wiec nie wszędzie różne "zarazy" się przyjmują. Co kraj to obyczaj, co granica to kraj. To jak jest na zgniłym współczesnym Zachodzie potluczony niekoniecznie powinno... kiedykolwiek być wszędzie chociaż starają się jak mogą. To jednak jeszcze nic nie znaczy, będzie... różnorodność cool smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 06:39  
Cytuj
Widzę, że mój brat mocno bije tu pianę.

No no.

Odpowiadajcie mu na pytania.

Bądźcie mu posłuszni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 985
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 07:10  
Cytuj
Troll bredzi . Uwaga.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 07:15  
Cytuj
CYTAT
@ZSRR

"Światły mędrcu, potrafisz określić moment cudownego przeistoczenia płodu w człowieka ?"


ZSRR - potrafisz określić moment w którym powstaje człowiek?




Jest to moment poczęcia, ale ty tego nie zrozumiesz, może kiedyś.


art.38 "Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia"

wyraźnie pisze "każdemu człowiekowi"


OTUŁAsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 07:16  
Cytuj
Dziś krzyczycie:

"Ukrzyżuj go!"
"Na krzyż z nim!"
"Zabić to dziecko!"
"To nie jest człowiek - nie ma prawa do życia!



Za dwa miesiące będzie śpiewać:

"Podnieś rękę Boże Dziecię..."

Za pokutę nie wystarczy odklepać kilka "zdrowasiek"
Jest coś takiego, jak "zadośćuczynienie Panu Bogu i bliźniemu"

Jak zadośćuczynicie temu co robicie?
Jak zniwelujecie skutki waszych wypowiedzi i działań?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 08:21  
Cytuj
@policyjny-troll

"Podrozujac po wielu krajach..."

Piękna i wzruszająca historia.

Ale NIE odpowiedziałeś na żadne z moich pytań.

Przypomnę:

Czy w takim razie, jeśli dziecko się urodzi, nauczy się mówić i mając już możliwość wypowiedzenia się stwierdza, że chce umrzeć, to czy dziecko może zdecydować o swoim życiu czy śmierci?

A jeśli tak, to w jakim wieku, dziecko może zdecydować, że chce skończyć z bólem?


Może w ogóle?


A jeśli dziecko nie może, to czy dorosły może?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 5 6 7 8 9 10 11 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »