NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 6 7 8 9 10 11 12 ... » »»
Aborcja eugeniczna,
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 08:22  
Cytuj
I uchowaj nas Panie Boże od fanatyków religijnych, nikt tyle złego nie uczynił dla Kościoła i wiary chrześcijańskiej co oni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 08:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 29 Wrz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 08:26  
Cytuj
Niestety wiekszosc katolikow nie zauwaza ale popierajac protesty kobiet w tej jednej sprawie ( nie mowie o obostrzeniom przeciko wirusowi) popiera kult smierci. Dla Katolikow to Bog decyduje kiedy kto ma urzec , a kazda ingerencja czlowiek w jego Boskie plany to zabojstwo. Nawet zwykle takie niewinne jak bys sie moglo zdawac polubianie stron przez katolikow powoduje to , ze posrednio promuja przyzwolenia na zabijania wiec z kazda smiercia nienarodzonego dziecka po aborcji tez maja krew na rekach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 08:34  
Cytuj
CYTAT
I uchowaj nas Panie Boże od fanatyków religijnych, nikt tyle złego nie uczynił dla Kościoła i wiary chrześcijańskiej co oni.


I uchowaj nas Boże przed piewcami cywilizacji śmierci, co twierdzą, że morderstwo to postęp.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 856
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 08:35  
Cytuj
CYTAT
Dziś krzyczycie:

"Ukrzyżuj go!"
"Na krzyż z nim!"
"Zabić to dziecko!"
"To nie jest człowiek - nie ma prawa do życia!



Kto tak krzyczy? Dlaczego zmyślasz?

Chodzi o prawo do wyboru, czy wziąć ciężar chorego dziecka. Nie skazuj innych na cierpienie bo nie masz do tego prawa.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 08:38  
Cytuj
Chodzi o prawo do zabijania.

Możesz to nazywać gładkimi słówkami.

Nie zmienisz sedna.

Idąc Twoim tokiem rozumowania, można stwierdzić, że sam poród jest cierpieniem, więc...

Stawiasz na szali, czyjeś życie, żeby ktoś inny nie cierpiał.
Czy lekarstwem na cierpienie jest śmierć?zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 856
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 08:41  
Cytuj
CYTAT
Dla Katolikow to Bog decyduje kiedy kto ma urzec , a kazda ingerencja czlowiek w jego Boskie plany to zabojstwo.

Jeśli ktoś jest podtrzymywany przy życiu respiratorem to też jest ingerencja w wolę Boga, bo gdyby odpiąć wtyczkę to ta osoba by zmarła.

ZAKAZAC RESPIRATORÓW. TO NARZEDZIE PRZECIW BOGU!!!

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 856
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 08:43  
Cytuj
Śmierć to nie jest najgorsza rzecz jaką może człowieka spotkać. Gdyby tak było to nie istniałyby samobójstwa.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 08:43  
Cytuj
Przytaczaniem takich bezsensów, odbierasz sobie inteligencję.
Wszystko co człowiek robi dla ratowania życia jest dobre.

Pamiętam jak we Francji zakazano reklam z uśmiechniętymi dziećmi z Zespołem Downa - żeby matki, które zabiły swoje nienarodzone dzieci nie miały dyskomfortu psychicznego.

Kto powinien umrzeć, żeby kobieta, która przerwała ciążę, nie cierpiała z tego powodu?



CYTAT
Śmierć to nie jest najgorsza rzecz jaką może człowieka spotkać. Gdyby tak było to nie istniałyby samobójstwa.


A któryś z samobójców wrócił z zaświatów i powiedział, że nie żałuje, że się zabił?

Ludziom trzeba pomagać, a nie pchać ich ku morderstwu, czy samobójstwu.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 08:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Dla Katolikow to Bog decyduje kiedy kto ma urzec , a kazda ingerencja czlowiek w jego Boskie plany to zabojstwo.

Jeśli ktoś jest podtrzymywany przy życiu respiratorem to też jest ingerencja w wolę Boga, bo gdyby odpiąć wtyczkę to ta osoba by zmarła.

ZAKAZAC RESPIRATORÓW. TO NARZEDZIE PRZECIW BOGU!!!

dokładnie. Respirator to ingerowanie w wolę bożą. To po pierwsze. Po drugie "Dla Katolikow" - to słowo klucz w tym cytacie. Z tego co wiem to Polska nie jest państwem kościelnym.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 08:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Chodzi o to ze nie możemy zabijać niechcianych ludzi...

uważasz że kobiety chcą dokonać aborcji bo się rozmyśliły podczas ciąży i nie chcą mieć dzieci? Były by one niechciane więc aborcja?
Serio aż tak nie rozumiesz o co chodzi?

Kobieta zrobi wszystko żeby mieć dziecko i żeby nie mieć dziecka.
Więc jedyna rzecz jaka nastąpi to nielagalne aborcie i turystyka aborcyjna.



"Bo mieszkanie było za małe. Smutne wyznanie wokalistki o dokonanej aborcji. Przybysz obnażyła sposób myślenia feministek?
Lifestyle"


https://wpolityce.pl/gwiazdy/312807-bo-mieszkanie-bylo-za-male-smutne-wyznanie-wokalistki-o-dokonanej-aborcji-przybysz-obnazyla-sposob-myslenia-feministek




"Ja naprawdę nie chciałam tego dziecka. Nie widziałam się znów w pieleszach domowych, w pieluchach. Mój narzeczony jest wspaniałym ojcem i cudownie zajmuje się naszymi dziećmi, ale nie chciałam mu już tego dokładać. Ja bardzo często wyjeżdżam, taką mam pracę, koncertuję, często nie ma mnie w domu. Z dwójką dzieci nie jest łatwo, ale jest cudownie i chciałam, żeby tak pozostało" - wyznaje w wywiadzie udzielonym "Wysokim obcasom" Natalia Przybysz."


https://pomorska.pl/natalia-przybysz-aborcja-piosenkarka-przyznala-sie-do-aborcji-wylala-sie-na-nia-fala-hejtu/ar/10777878

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 856
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 08:49  
Cytuj
CYTAT


A któryś z samobójców wrócił z zaświatów i powiedział, że nie żałuje, że się zabił?


Myślisz, za każdy z nich by żałował?

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 08:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Dla Katolikow to Bog decyduje kiedy kto ma urzec , a kazda ingerencja czlowiek w jego Boskie plany to zabojstwo.

Jeśli ktoś jest podtrzymywany przy życiu respiratorem to też jest ingerencja w wolę Boga, bo gdyby odpiąć wtyczkę to ta osoba by zmarła.

ZAKAZAC RESPIRATORÓW. TO NARZEDZIE PRZECIW BOGU!!!

dokładnie. Respirator to ingerowanie w wolę bożą. To po pierwsze. Po drugie "Dla Katolikow" - to słowo klucz w tym cytacie. Z tego co wiem to Polska nie jest państwem kościelnym.

Kościół jak mordował kobiety wyemancypowane które były uznawane za czarownice NIE MAŻADNEGO MORALNEGO PRAWA wtrącać się w moralne postawy matek. Te matki mają więcej moralności ni ż cały kościół katolicki kiedykolwiek posiadał i posiadać będzie.

Kościół codziennie swoją postawą i wypowiedziami gwałci biblię i nauki które są tam zawarte. Materializm, złote kościoły, rozwięzłość seksualna, alkoholizm, pedofilia. Nienawiść do ludzi homoseksualnych itp itd.
Postawa antychrześcijańska, antyspołeczna.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 08:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


A któryś z samobójców wrócił z zaświatów i powiedział, że nie żałuje, że się zabił?


Myślisz, za każdy z nich by żałował?


Tak myślę.
Wiem co to są myśli samobójcze.
Mam za sobą depresję.

Wiem, jak ważna jest właściwa pomoc, i jakie to trudne, żeby wróciła wola życia.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 08:57  
Cytuj
Polecam konto tego księdza

https://vm.tiktok.com/ZSQ74mCd/

Ale nie donoscie na niego do biskupa bo już dawno to zrobiono.
Filmik na którym ten ksiądz mówił że Jezus nie bratał się z władzą świecką i nie chodził na kawkę do Piłata został skasowany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 08:57  
Cytuj
Kościół powinien z ambony, charyzmą, mądrością, emaptią i nauczaniem wyrażać swoją ideologię i modelować postawy społeczne A NIE PRZEPISAMI!!!

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
roe
roe
roe
Posty: 85
Dołączył: 30 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 08:58  
Cytuj
wspaniale jest decydować za kogoś, komuś nakładać krzyż mówiąc : Broń życia! Nie zabijaj!

Można się wtedy poczuć jak Pan. Jak Władca.

I o TO chodzi.

Bo nie o to żebym ja miał lepiej, ale żeby ktoś miał gorzej.

KK zawsze miał i ma zapędy królewskie. Możecie sobie pisać i się kłócić, ale faktów nie odwrócicie.

Złote ołtarze i ckliwe słowa.

Jakim trzeba być idiotą żeby się na to nabrać po raz kolejny ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 856
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 09:00  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT


A któryś z samobójców wrócił z zaświatów i powiedział, że nie żałuje, że się zabił?


Myślisz, za każdy z nich by żałował?


Tak myślę.
Wiem co to są myśli samobójcze.
Mam za sobą depresję.

Wiem, jak ważna jest właściwa pomoc, i jakie to trudne, żeby wróciła wola życia.ok

A ja tak nie myślę. Żeby się zabić trzeba naprawdę cierpieć. I też wiem co to myśli samobójcze. Na szczęście nie cierpiałem na tyle mocno.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 09:00  
Cytuj
roe

Dokładnie - faktów nie odwrócicie.

Prawo do życia, jest prawem uniwersalnym, niezwiązanym z żadną religią. To wyraz postępu cywilizacyjnego.

Walka o "prawo wyboru" w kwestii zabijania nie ma nic wspólnego z postępem cywilizacyjnym.


Goodman - pamiętasz tego człowieka, który był sparaliżowany od szyi w dół i chciał umrzeć? Dobrzy ludzie mu pomogli, odnalazł sens życia.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 856
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 09:05  
Cytuj
CYTAT

Goodman - pamiętasz tego człowieka, który był sparaliżowany od szyi w dół i chciał umrzeć? Dobrzy ludzie mu pomogli, odnalazł sens życia.

Nie każdy ma tyle szczęścia i siły. Nie wymagajmy heroizmu od każdego.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 29 Wrz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 09:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Dziś krzyczycie:

"Ukrzyżuj go!"
"Na krzyż z nim!"
"Zabić to dziecko!"
"To nie jest człowiek - nie ma prawa do życia!



Kto tak krzyczy? Dlaczego zmyślasz?

Chodzi o prawo do wyboru, czy wziąć ciężar chorego dziecka. Nie skazuj innych na cierpienie bo nie masz do tego prawa.


Mozesz nazwac to po imieniu ten twoj ,, wybor”


Chodzi o prawo do zabicia, czy wziąć ciężar chorego dziecka. Nie skazuj innych na cierpienie ( jakby tu wstawic slowo poswiecenie ) bo nie masz do tego prawa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 09:12  
Cytuj
policyjny-troll

W Polsce można oddać takie chore dziecko do domu dziecka. Są okna życia.
Kto skazuje rodziców na opiekę nad takim dzieckiem?

I znów - czy lekarstwem na cierpienie rodzica jest zabicie dziecka?
Czy może wszelka możliwa pomoc Państwa, fundacji, organizacji kościelnych, psychologów, grup wsparcia?

Goodman
To My możemy pomóc drugiemu człowiekowi.
Dokładnie.

Róbmy wszystko, by pomagać takim ludziom odnajdywać sens życia, przynosić ulgę w cierpieniu.

A nie zabijać.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 09:17  
Cytuj
CYTAT


Kościół jak mordował kobiety wyemancypowane które były uznawane za czarownice NIE MAŻADNEGO MORALNEGO PRAWA wtrącać się w moralne postawy matek. Te matki mają więcej moralności ni ż cały kościół katolicki kiedykolwiek posiadał i posiadać będzie.


Posługujesz się zwrotami o których za mało wiesz. Kościół to wspólnota , to każdy człowiek wierzący i właściwie interpretujący swoją wiarę - wiarę Chrześcijańską. Ilu jest wiernych na świecie i co o nich wiesz ?
Kościół Chrześcijański w swoich przykazaniach ma " Nie Zabijaj" więc stanowisko zawsze będzie jednakowe. Krucjaty czy palenie na stosach to nie stanowisko Kościoła tylko ludzi, którzy w tamtym czasie o czymś decydowali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 09:23  
Cytuj
@Dalibor

"Krucjaty czy palenie na stosach to nie stanowisko Kościoła tylko ludzi, którzy w tamtym czasie o czymś decydowali. "

Dalibor, trzymajmy jakiś poziom dyskusji.

Stanowisko Kościoła to ZAWSZE jest stanowisko ludzi, którzy w danym okresie stoją na jego czele.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 09:24  
Cytuj
DOKŁADNIE. I tak samo obecne bestialstwo kościoła będzie komentowane za x lat.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 09:29  
Cytuj
@policyjny-troll

Zapytałem:

"Czy w takim razie, jeśli dziecko się urodzi, nauczy się mówić i mając już możliwość wypowiedzenia się stwierdza, że chce umrzeć, to czy dziecko może zdecydować o swoim życiu czy śmierci?

A jeśli tak, to w jakim wieku, dziecko może zdecydować, że chce skończyć z bólem?


Może w ogóle?


A jeśli dziecko nie może, to czy dorosły może?
"


Nie odpowiedziałeś bezpośrednio. Pośrednio odpowiedziałeś pisząc:

"Dla Katolikow to Bog decyduje kiedy kto ma urzec , a kazda ingerencja czlowiek w jego Boskie plany to zabojstwo. "

Czy mam rozumieć, że Twoja odpowiedź na powyższe pytania brzmi:

NIE MOŻE i WIEK NIE GRA TUTAJ ŻADNEJ ROLI?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 6 7 8 9 10 11 12 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »