NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Zajazd Gielarek w Grębowie,
Posty: 6
Dołączył: 31 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2009r. 14:15  
Cytuj
Jakie są Wasze opinie na temat Zajazdu Gielarek w Grębowie ?
Czy miał tam już ktoś wesele lub był na weselu? Byłabym wdzięczna za informacje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2009r. 14:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 31 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2009r. 17:16  
Cytuj
może teraz już ktoś ma coś do napisania na ten temat umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 27 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2009r. 23:03  
Cytuj
Ja byłem tam na weselu i co? był napad ok 12 osób weszło w czasie wesela w kominiarkach zabrali całą wódkę i pieniądze z czepca pary młodej właściciel dostał i Pan młody i było po weseluneutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 15 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2009r. 21:31  
Cytuj
CYTAT
Ja byłem tam na weselu i co? był napad ok 12 osób weszło w czasie wesela w kominiarkach zabrali całą wódkę i pieniądze z czepca pary młodej właściciel dostał i Pan młody i było po weseluneutralny


A świstak ten co zawijał w te sreberka tez dostał ??sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2009r. 21:46  
Cytuj
moli148 a mnie ci ,,goscie w kominiarkach ,, zgwałcili tescia i teściową umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 1 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2009r. 21:09  
Cytuj
ja też słyszałem coś o tym ale nie wiem aż tak dokładnieco

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2009r. 21:16  
Cytuj
"Ja byłem tam na weselu i co? był napad ok 12 osób weszło w czasie wesela w kominiarkach zabrali całą wódkę i pieniądze z czepca pary młodej właściciel dostał i Pan młody i było po weselu"


Że niby co? coś Moli chyba ci się wesela pomyliłyzaklopotany , jestem z okolic i wiem ze nic podobnego nie miało miejsca

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 9 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2009r. 21:54  
Cytuj
raz już to pisałam ale się powtórzę: też polecam ZAJAZD GIELAREK lokal, dużo miejsca na samochody i dzieci mogą bez obaw pobiegać po placu, a najważniejsze, że jedzenie pychaaaa i dużooo, obsługa naprawdę się stara - bardzo miła, tzw. MEGA POZYTYW (acha jak ktoś uwierzył w napad na koperty i wódkę to chachachachaaa gratuluję inteligencji a temu co to napisał to wyobraźnia zeszwankowała)pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2011r. 12:07  
Cytuj
ale sie usmiałam teraz co przeczytałam nic takiego nie słyszałam o jakimś napadzie ....niezle sobie ktos wymyslal jesli chodzi o zajazd naprawde polecam wnętrze bardzo ładnie urządzone ceny naprawdę nie duze...sala bardzo ładna czasmi w piątki organizowane sa dansingi z zespołe mozna sie pobawic...

bzzzzzz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 349
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2011r. 13:41  
Cytuj
Ja również polecam, obsługa bardzo dobra jedzonko pycha trafiłem też na swojskie jadło mniam mniam, mega pozytyw za klimatyzację ja byłem na weselu rok temu w sierpniu gdy na zewnątrz było ponad 35 stopni i z człowieka się normalnie lało no ale jak już się weszło do lokalu to coś wspaniałego umiech

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 6 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2011r. 16:42  
Cytuj
Polecam !!Robiłam tam komunie .Jedzenie bardzo dobre Pani kucharka naprawdę robi smakołyki .Obsługa miła podają wszystko o co się poprosi bez żadnych głupich min i co ważne nie kradną jedzenia tak jak u nas w stalowej w lokalach. Obsługiwałam wesela i widziałam ile idzie na stoły a ile wynosi ekipa z kuchni . A resztę to co zostaje z uroczystości pakują w pojemniczki ,wszystko można wziąść ze sobą na poprawiny do domu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2011r. 11:04  
Cytuj
a ja mialem wesele u Gielarka w kwietniu i uwazam ze jest super jedzenie bardzo pyszne kazdy chwalil (podziekowania dla kucharek i szefowej) lokal w porzadku duzo miejsca na wesele Pan Gialarek konretny facet wszystko bylo tak jak bylo wczesniej ustalone. Uwazam ze duzo lepszy lokal niz te w Stalowej Woli, jest gdzie wyjsc zeby przewietrzyc sie a nie tak jak w Stalowowolskich lokalach - ulica przed lokalem. Polecam w 100%.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 26 Lis 2007r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2014r. 12:43  
Cytuj
Miałem w Gielarku wesele, właściwie mieliśmy z moją żoną. Powiem szczerze, że nie myślałem, że tak może być na weselu jak tam. Jedzenie super, obsługa super, sam konkret. Zespół był zachwycony obsługą, gdyż dostawali najpierw jedzenie i mogli spokojnie zjeść w czasie przerw. Mówili, że rzadko bywa tak dobrze wszystko zorganizowane. Właściciel wszystko poprowadził, zaprosił gości żeby się odpowiednio ustawili oraz podpowiedział jak się zachować, żeby wyszło dobrze. Naprawdę jesteśmy tak zadowoleni i wdzięczni, że nie sposób tego opisać. Możemy polecić z całego serca ten lokal.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 8 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2014r. 13:49  
Cytuj
Ja miałam tam swoje wesele 26 lipca 2014 i jest baaaaaaaaaaaardzo zadowolona. Obsługa świetna, jedzenia dużo, właściciel zorganizowany, same pozytywy!!!!! Goście bardzo chwalili ten lokal i nikt nie narzekałumiech) A wiejski stół był zarąbisty. Udziec pieczony taki ze hejumiech) Jak najbardziej polecam ten lokal, jest spory i posiada stoliki na polu żeby wyjść i posiedzieć na dworze..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »