NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
Ave Maryjan,
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2009r. 16:48  
Cytuj
Za czyje pieniądze postawili te billboardy Maryjana na mieście?
Zauważam, że w ogóle gdzie by nie spojrzeć to reklama PO. Czy my za to płacimy z podatków? Wyścig szczurów do koryta trwa?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2009r. 16:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2009r. 16:53  
Cytuj
CYTAT
Za czyje pieniądze postawili te billboardy Maryjana na mieście?
Zauważam, że w ogóle gdzie by nie spojrzeć to reklama PO. Czy my za to płacimy z podatków? Wyścig szczurów do koryta trwa?


po raz pierwszy sie z Tobą zgadzam-chyba!!!!!!!
kto za to płaci??????????

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 11 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2009r. 17:34  
Cytuj
CYTAT
Za czyje pieniądze postawili te billboardy Maryjana na mieście?
Zauważam, że w ogóle gdzie by nie spojrzeć to reklama PO. Czy my za to płacimy z podatków? Wyścig szczurów do koryta trwa?


Zapytaj go na czacie w piątek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2009r. 17:40  
Cytuj
Haha, co prawdziwku, gul ci skacze? Żal dupę ściska, że nie możesz nigdzie zobaczyć reklam twojego faworyta? smiech2
Ja tam na Mariana głosować nie będę, ale miło zobaczyć jak ci żyłka pęka good.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2009r. 18:20  
Cytuj
CYTAT
Haha, co prawdziwku, gul ci skacze? Żal dupę ściska, że nie możesz nigdzie zobaczyć reklam twojego faworyta? smiech2
Ja tam na Mariana głosować nie będę, ale miło zobaczyć jak ci żyłka pęka good.


Nadejdzie taki czas, kiedy cała ta mafia zostanie rozliczona. O komunie też mówiono, że nie upadnie.

Zresztą, reklamy są dla idiotów, dla których Doda jest faworytem. Dobry produkt nie potrzebuje reklamy, a tutaj znowu gówno chce się ładnie opakować, żeby "blondynkom" męskim i żeńskim się ładnie sprzedać. Tak samo, jak 2 lata temu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 11 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2009r. 21:12  
Cytuj
CYTAT
Haha, co prawdziwku, gul ci skacze? Żal dupę ściska, że nie możesz nigdzie zobaczyć reklam twojego faworyta? smiech2
Ja tam na Mariana głosować nie będę, ale miło zobaczyć jak ci żyłka pęka good.


Maryjan to taka osoba, dla której było obojętne czy wystartuje z PO czy PiS. Po prostu dawno nie był przy korycie. Każdy kto ma więcej niż 25 lat powinien pamiętać ile złego zrobił w kraju podczas swoich rządów. Kaczyńscy razem z Lepperem i LPR nie zrobili takiego syfu jak on.
Mimo, że zazwyczaj głosuję na PO, tym razem nie będę na nich głosował. Głównie dzięki wystawieniu Maryjana.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2009r. 21:24  
Cytuj
CYTAT

Zresztą, reklamy są dla idiotów, dla których Doda jest faworytem. Dobry produkt nie potrzebuje reklamy, a tutaj znowu gówno chce się ładnie opakować, żeby \"blondynkom\" męskim i żeńskim się ładnie sprzedać. Tak samo, jak 2 lata temu.


Blondynki męskie i żeńskie, mówisz, elektorat PO? Z krzesła spadłem.uśmiech LOL

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 20 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2009r. 21:45  
Cytuj
Najgorsze wtym wszystkim jest to że my sobie tutaj rozmawiamy krytykujemy takiego Krzaklewskiego, który aby być wygranym bedzie zmieniał partie co pół roku a ludzie go i tak wybiorą. Należy miec też pretensje do ludzi, Bo to ze on chce wygarć to normalne. Ale że ludzie nie pamiętają co te osły robiły dosłownie przed kilku laty to tego ja juz nie rozumiem.
Ludu nasz polski nie wybierajcie takich kandydatów opamietajcie się. Jest tyle noiwych twarzy zaufajmy im. Na pewno nie b eda gorszi od poprzedników bo i gorzej byc nie może.
I taki Krzaklewsji ma wogóle czelność przyjażdżać nie do swojego województwa i skamlać o głosy?
Niesamowite ale to chyba jest domena naszego kraju. mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 20 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2009r. 22:21  
Cytuj
Apel do wydawcy
Czy mogli byście mili Państwo zdiąć tego spadachroniarza z reklamy. przez tę agitację do maryjana tzn pięknego maniusia możeci stracić co nieco internautów.
Zróbcie sobie zakładke świety maryjan i tam niech sobie zainteresowani poglądają tego niucha. a normalnych ludzi nim nie katujcie.mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 4 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2009r. 23:00  
Cytuj
ja z tego wszystkiego to pamiętam tylko zajebiaszcze hasło:
TAK! TAK! TYLKO KRZAK! lol good

Prawdziwy Mężczyzna nie je miodu - on żuje pszczoły ;]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 11 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 07:37  
Cytuj
CYTAT
Za czyje pieniądze postawili te billboardy Maryjana na mieście?

Odpowiedź sama się znalazła:
http://eurow(...)kul.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 4 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 08:55  
Cytuj
o... Marian to już nawet StaloweMiasto "zaatakował".... pięęęęęęęęęęęęęęękny banner... sciana

Prawdziwy Mężczyzna nie je miodu - on żuje pszczoły ;]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 09:32  
Cytuj
Gazeta Wyborcza": Pieniądze zebrane na ratowanie Stoczni Gdańskiej przez stowarzyszenie Mariana Krzaklewskiego częściowo wyparowały na giełdzie.

Dziennik przypomina, że ogłoszona w 1996 r. kwesta przyniosła 5 mln 253 tys. zł, głównie od członków "Solidarności". Pieniądze wykorzystano częściowo, a resztę ulokowano w bankach i rychło zrobiło się z tego 7 mln.

Plany zakładały, że zostaną spożytkowane, m.in. na renowację historycznej Sali BHP, w której podpisano Porozumienia Sierpniowe.

Ani remontu Sali BHP, ani innych przedsięwzięć nie udało się wdrożyć przed kryzysem. Z informacji "Gazety Wyborczej" wynika, że połowa pieniędzy przepadła w funduszach inwestycyjnych, których wartość w ubiegłym roku dramatycznie spadła.

Dziennik przypomina, że pieniądze zebrane na stocznię przez o. Tadeusza Rydzyka także utonęły na giełdzie, głównie w akcjach szczecińskiej spółki Espebepe.

Przewodniczący "S" Janusz Śniadek zapowiada, że 4 czerwca rozpocznie nową zbiórkę publiczną na remont Sali BHP.

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 11:59  
Cytuj
CYTAT
ja z tego wszystkiego to pamiętam tylko zajebiaszcze hasło:
TAK! TAK! TYLKO KRZAK! lol good

mozna prosic ? ]:->

http://kotek(...)kampanii

prawdziwy a nazwe tematu to bym zmienil bo jescze cie scigna ]:->
CYTAT
W spocie SLD odświeżona została stara piosenka o Marianie Krzaklewskim. On sam oburza się na określenie "Maryjan" i mówi, że jest to nadużycie wobec imienia "Maryja". Do sądu jednak nie pójdzie.
jescze zdanie zmieni ]:->

http://www.youtu(...)3A%2F%2F

a przy okazji to znalazlo smiech2
http://www.youtu(...)=related

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 12:14  
Cytuj
Ja do Matki Boskiej nic nie mam, a Maryjan to prześmiewczo umiech
Można obrazić czyjeś uczucia religijne znieważając publicznie przedmiot czci religijnej. Z tego, co mi wiadomo, Maryjan świętym nie jest smiech2



smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2okokokokok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 23 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 13:24  
Cytuj
CYTAT
o... Marian to już nawet StaloweMiasto \"zaatakował\".... pięęęęęęęęęęęęęęękny banner... sciana


Śmiem twierdzić, że średnio rozgarnięty marketingowiec takiego Maryjana potrafił przeanalizować ogólnodostępne statystyki i nie dziwi mnie, że reklamuje się akurat tutaj. Dodatkowo nasuwa się pytanie:
"Czy ludzie z SM dają wszystko i wszystkim za pieniądze?"
Myślę, że ci młodzi osobnicy nie mają nic wspólnego z żadną partią polityczną, a najzwyczajniej w świecie chcą zarabiać...

Podobało mi się stwierdzenie jednego z Panów Prezesów stalowowolskich dotyczące SM, z którym miałem okazję nie tak dawno rozmawiać, mianowicie: "Młodych trzeba wspierać - tylko oni są w stanie w naruszyć ten pier**** beton i układy, które rządzą."

Jestem fanem SM od jakiegoś czasu i bacznie śledzę co się tutaj dzieje. Ekipo SM nie zrażajcie się tym, że marketing stalowolski nie potrafi korzystać z dobra, jakim jest internet. Utrzymujcie stały poziom, a wierzę, że w przyszłości będziecie mogli pozwolić sobie na zagranie typu: "Bannerom politycznym mówimy NIE - bo główne miejsca reklamowe są zajęte przez stalowowolskich przedsiębiorców."

Pozdrawiamgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 13:58  
Cytuj
CYTAT
Utrzymujcie stały poziom...


Jaki poziom nie wiem? Bo chyba nie chodzi ci o wysoki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 15:20  
Cytuj
na tyle osob ktore obsluguje stalowemiasto nie jest zle ;] nie maja wlasnych artow, ale 2 czy 3 osoby wszystkiego nie ogarnie forum za ostre ale jakby nie bylo to jedyne miejsce gdzie mozna skomentowac praktycznie kazda firme/sklep/obsluge w stalowej ;] inni trzesa portkami i albo czeka sie na publikacje albo bardzo szybko sie moderuje ;] obilo mi sie o uszy ze sporo betonow przypie... sie o prawde ktora tu sie w roznych watkach przejawiala i klody rzucaja ;] na pisanie o wszystkich dzisiaj niestety trzeba miec srodki, zycze chlopakim by zgromadzili ich tyle by tematow nie musieli zamykac, a betony mogly ich w dupe pocalowac ;] ostatnio tylko po sm jechalem teraz dla odmiany cos cieplego ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 20:01  
Cytuj
Fajnie, że można tu napisać o wszystkim, ale trzeba pisać z głową. A tymczasem ostatnio najpopularniejsze tematy to różnego rodzaju napinki. Od czasu postawienia krzyża na Młodyniu mamy kilka tematów, w których różne głąby wrzucają cały kler i religię katolicką do jednego wora i mocno nim potrząsają - jeżdżą po wszystkim co ma związek z religią chrześcijańską jak po starej kobyle. Mnie też się nie podoba, że niektórzy na siłę i wbrew zdrowemu rozsądkowi chcą postawić kościół na Młodyniu albo, że na Popiełuszki rozwieszono transparenty w taki sposób, że wyjeżdzając z drogi podporządkowanej nie widać czy coś ulicą jedzie, czy może jest wolne no ale kur.wa bez przesady, nie będę z tego powodu pisał o czarnej mafii mającej wszędzie władzę jak to piszą niektóre matoły.
W innych popularnych tematach niektórzy spinają się na PO i wszystko co im nie pasi przypisują różnym POpaprańcom i POjebom. Prawdziwek tutaj bryluje i każdy temat próbuje zmienić tak żeby ponajeżdżać na jego ulubione PO (oszczędź sobie prawdziwku na klawiaturze i tak oleję to co ty odpiszesz, a jeśli będzie tego więcej niż 3 zdania to nie będzie mi chciało się czytać twoich dyrdymałów).
Tymczasem mod zamiast moderować posty, które w sposób agresywny próbują zmienić rozmowę na spinę polityczną, jedyne co potrafi zrobić to upomnieć żeby ktoś nie pisał capsem i na pw odpisać nie raczy. Ale zarząd wychodzi niestety z założenia, że nieważne co i jak się pisze byle tylko liczba odwiedzin była jak największa, więc kiedy ta spadła postanowili napisać denny artykuł o kierowcach RNI (ja też zaczynam zmieniać swoje zdanie o kierowcach z Niska na gorsze, ale o tym można sobie popisać na forum, a nie tworzyć artykuł sygnowany przez admina).
Powtarzam, dobrze, że można tu pisać posty, które na innych stronach o Stalowej byłyby usunięte, ale nie róbmy tu burdelu na kółkach bo obecnie najpopularniejsze tematy zawierają hektolitry pomyj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 20:46  
Cytuj
to o czym mozemy pisać?????????że jest cudownie,wszyscy maja świetną i dobrze płatną pracę,ze kościół nie ingeruje w życie polityczne,że krzaklewski jest ładny......itd???????????mlotek

echelon

napisz coś fajnego i sensownego a z przyjemnością poczytam sobie !!!!!!!!

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 21:05  
Cytuj
I vice versa, ty jedynie potrafisz pisać jacy to wszyscy księża są be, ale jak trzeba będzie to z dzieckiem do pierwszej komunii polecisz. Jakąś urazę masz do księży? Wyruchali cię zbiorowo na plebanii i teraz się mścisz? Jak nie mam o czym pisać to nie piszę, a ty w prawie każdym poscie pier.dolisz o tym jakimi to oni są pasożytami, ale dam sobie rękę uciąć, że księdza chodzącego z kolędą do domu przyjąłeś.
Są różni księża, i dobrzy, i źli, ale nie uogólniaj, że jak jeden kogoś molestował to znaczy, że cała hierarchia kościelna jest taka jak ten jeden.

CYTAT
że jest cudownie,wszyscy maja świetną i dobrze płatną pracę


Lepiej pisać, że nikt nie ma niczego i jest tak chu.jowo, że aż dziwota, że ludzie masowo się nie wieszają. Ja też różowo nie mam, ale nie żalę się na wszystko i wszystkich, a m. in. ty wszystkim swoim frustracjom dajesz ujście w postach o czarnych pasożytach i POpaprańcach. Nazwij swoje frustracje po imieniu, napisz jakąś konstruktywną krytykę, a jak nie wiesz co napisać to nie pisz czegokolwiek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 21:10  
Cytuj
ee chyba nie zapomnial ^^ te hektolitry to zapewne o atsie :]
echelon sam bym wywalil polowe ale jak widac trza z tym zyc i nie brac do serca, trzeba sie do nich usmiechac :] te o kosciele mnie trochu wkurzaly bo bylo ich za sporo w jednym temacie wszystko umiescic i jak najbardziej do strawienia by bylo :] chociaz z drugiej strony wchodzisz na forum widzisz nowy temat z !!!! usmiechasz sie do siebie ;] spartan czy nie spartan, otwierasz spartan, ja w tym momencie mam juz beke ;-) otwierasz lodowke a tam spartan ]:-> bez prawdziwego i po drugiej stronie barykady np edzia byloby smutno :] wiekszosc tych ktorzy sobie wrzucaja na piwie/ prawdziwy na soku zapewne by sie dogadala ;] moze ktos chcialby sie sprawdzic jako mod zawsze mozna jakis branke zasugerowac

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 21:19  
Cytuj
CYTAT
I vice versa, ty jedynie potrafisz pisać jacy to wszyscy księża są be, ale jak trzeba będzie to z dzieckiem do pierwszej komunii polecisz. Jakąś urazę masz do księży? Wyruchali cię zbiorowo na plebanii i teraz się mścisz? Jak nie mam o czym pisać to nie piszę, a ty w prawie każdym poscie pier.dolisz o tym jakimi to oni są pasożytami, ale dam sobie rękę uciąć, że księdza chodzącego z kolędą do domu przyjąłeś.
Są różni księża, i dobrzy, i źli, ale nie uogólniaj, że jak jeden kogoś molestował to znaczy, że cała hierarchia kościelna jest taka jak ten jeden.

CYTAT
że jest cudownie,wszyscy maja świetną i dobrze płatną pracę


Lepiej pisać, że nikt nie ma niczego i jest tak chu.jowo, że aż dziwota, że ludzie masowo się nie wieszają. Ja też różowo nie mam, ale nie żalę się na wszystko i wszystkich, a m. in. ty wszystkim swoim frustracjom dajesz ujście w postach o czarnych pasożytach i POpaprańcach. Nazwij swoje frustracje po imieniu, napisz jakąś konstruktywną krytykę, a jak nie wiesz co napisać to nie pisz czegokolwiek.




piszę o tym co mnie wkurza i chyba nie jestem odosobniony w tym temacie !!!!!
a że większośc z was boi się napiętnować temat kościoła to już nie moja sprawa!!!!

"Wyruchali cię zbiorowo na plebanii i teraz się mścisz?"

chyba ciebie wyruchali i było ci dobrze widać!!!!
ja się na nikim nie mszcze tylko staram się pokazać coniektórym że sprawy związane z kościołem w polsce są regularnie tuszowane i puszczane w niepamięć!!!!!
a tak nie powinno być !!!!!
a odnośnie PO,PIS itd to żle trafiłeś bo nie popieram zadnej opcji politycznej!!!!!!
pozdrawiam !!!!

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 21:31  
Cytuj
a ja proponuje sie spotkac, edzio prawdziwy, spartan88

Ciekawe czy wtedy bedziecie tacy madrzy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 21:35  
Cytuj
CYTAT
a ja proponuje sie spotkac, edzio prawdziwy, spartan88

Ciekawe czy wtedy bedziecie tacy madrzy



tzn??????????????????????
co konkretnie masz na myśli???????

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »