NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Ave Maryjan,
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 21:37  
Cytuj
spartan, randke Ci proponuja!

Sodomici oblegaja stalowe!! A ta ponoc Bogiem silna... umiechumiechumiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 21:37  
Cytuj

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 21:39  
Cytuj
najpierw bejtyzjerzowego potem reiker teraz spartan88

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 21:39  
Cytuj
CYTAT
spartan, randke Ci proponuja!

Sodomici oblegaja stalowe!! A ta ponoc Bogiem silna... umiechumiechumiech



hehehehhee !!!!!
trochę na randkę zły adres ale na browar i rzeczową rozmowę bardzo chętnie !!!!!!

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 21:45  
Cytuj
tylko w ktorej stalowowolskiej knajpie kozla podaja ? ;-)

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 21:50  
Cytuj
spartan tak oto w bardzo mądry sposób napiętnujesz temat kościoła:
CYTAT
i kto mi powie ze w polsce księża nie mają dobrze !!!!! zboczeńcy i złodzieje !!!!!!



Jakże to głębokie, jakże to mądre i skłaniające do zastanowienia się nad racjonalnością twoich argumentów.
Ciebie coś wkurza i postanawiasz smarować takie populistyczne idiotyzmy na najniższym poziomie? Nie możesz napisać czegoś ambitniejszego? A mnie wkurza takie pierd.olenie jak twoje i też nie boję się o tym napisać.
Skoro ty wszystkich kapłanów należących do kościoła katolickiego, tego samego do którego i ja należę i się do niego przyznaję, nazywasz złodziejami i zboczeńcami to dlaczego ja nie miałbym nazywać ciebie skończonym kretynem? Nie wiesz? To ci odpowiem: bo staram się nie zniżyć do twojego poziomu - musiałbym się za bardzo schylać, choć przyznaję się, że nie zawsze mi się udaje.

Edit:
CYTAT
trochę na randkę zły adres ale na browar i rzeczową rozmowę bardzo chętnie !!!!!!


Cieszę się, że masz przynajmniej trochę poczucia humoru i hipotetyczną rozmowę z tobą o sprawach kościoła nazywasz rzeczową.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 22:50  
Cytuj
CYTAT
Fajnie, że można tu napisać o wszystkim, ale trzeba pisać z głową. A tymczasem ostatnio najpopularniejsze tematy to różnego rodzaju napinki.


Echelon klawiatury Ci nie szkoda ? zdegustowany

Piszesz do gościa który nawet w niewinne z pozoru pytanie o wykonawcę kominka potrafi uwikłać "czarnych" sciana

Nie wnikam, czy kolo służył do mszy u abp. Paetza czy też śpiewał w Poznańskich Słowikach jezyk Faktem pozostaje, że troluje w każdym temacie i nie odpowiada na pytania mu zadawane zapytanie

Jeśli moderacja się nie ogarnie i nie zacznie odsiewać takich chwastów to z "najbardziej opiniotwórczego regionalnego źródła informacji" w internecie zostaną tylko zgliszcza zarumieniony


To mówiłem ja umiech K-Bix potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 22:59  
Cytuj
CYTAT
ee chyba nie zapomnial ^^ te hektolitry to zapewne o atsie :]
echelon sam bym wywalil polowe ale jak widac trza z tym zyc i nie brac do serca, trzeba sie do nich usmiechac :] te o kosciele mnie trochu wkurzaly bo bylo ich za sporo w jednym temacie wszystko umiescic i jak najbardziej do strawienia by bylo :] chociaz z drugiej strony wchodzisz na forum widzisz nowy temat z !!!! usmiechasz sie do siebie ;] spartan czy nie spartan, otwierasz spartan, ja w tym momencie mam juz beke ;-) otwierasz lodowke a tam spartan ]:-> bez prawdziwego i po drugiej stronie barykady np edzia byloby smutno :] wiekszosc tych ktorzy sobie wrzucaja na piwie/ prawdziwy na soku zapewne by sie dogadala ;] moze ktos chcialby sie sprawdzic jako mod zawsze mozna jakis branke zasugerowac


Widzisz, można się uśmiechnąc raz czy dwa nad pustymi wpisami ok ale przesadą jest wpier... tych samych treści do każdego tematu mlotek

Chcę się pośmiać to czytam ICBO na JM good a jeśli szukam prymitywnej rozrywki to szukam perfidnych podszywów na F23 potluczony

Skoro ten portal pretenduje do miana najbardziej opiniotwórczego regionalnego medium chytry to niech chociaż tyci postara się takim być good a nie rynsztokiem mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 22:59  
Cytuj
Moderacja się nie ogarnie, co najwyżej zwróci uwagę żeby trollowanie nie było robione z capsem umiech. Do niedawna był Jagermeister, który razem z Callem starali się jakoś to kontrolować. Nagle Jager zniknął, a Call pojawia się od święta i czasem kogoś upomni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 23:01  
Cytuj
" nie odpowiada na pytania mu zadawane "


chyba nie zdarzyło mi się jeszcze nie odpowiedzieć na jakieś pytanie!!!!!!


a trolować to chyba się tobie zaczęło chwaście !!!!!k-bix

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 23:02  
Cytuj
No to głosujemy za tym aby zbanować spartana88 smiech2smiech2 niech sie chlop zali do poduszki. Czytałem w komentarzach jak za komuny budował ochronke. To ile on musi mieć lat. Szkoda ze taki stary a głupi ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 23:04  
Cytuj
CYTAT
Moderacja się nie ogarnie, co najwyżej zwróci uwagę żeby trollowanie nie było robione z capsem umiech. Do niedawna był Jagermeister, który razem z Callem starali się jakoś to kontrolować. Nagle Jager zniknął, a Call pojawia się od święta i czasem kogoś upomni.


Może to jest jakiś pomysł na biznes dla bezrobotnego ze znajomością html-a chytry

Wymodzić portal, czy też forum umiech zarządzane MĄDRZE jezyk bez klucza partyjnego czy towarzyskiego jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 23:05  
Cytuj
CYTAT
bez prawdziwego i po drugiej stronie barykady np edzia byloby smutno


ifeelgood w pewnym sensie ty też masz trochę racji, prawdziwy jest już poza konkursem, karykaturą samego siebie, tylko że kiedyś jego głupoty były jakoś bardziej zabawne (do tej pory się uśmiecham gdy przypomnę sobie ja pisał, że jest adwokatem wszystkich biednych i pokrzywdzonych smiech2).

Edit:
Wiesz k-bix za kasę to pewnie niejeden by się znalazł, tylko kto by tą kasę wyłożył umiech?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 23:06  
Cytuj
CYTAT
\" nie odpowiada na pytania mu zadawane \"


chyba nie zdarzyło mi się jeszcze nie odpowiedzieć na jakieś pytanie!!!!!!


a trolować to chyba się tobie zaczęło chwaście !!!!!k-bix


Widziałem, że bez inwektywy nie dasz rady good
Specjalnie dla Ciebie powtórzę pytanie zadane w innym poście good

"
Jak tam po pierwszej komunii dzieciaka good pewno do spowiedzi i komunii razem z latoroślą przystąpiłeś ? jezyk " zapytanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 23:09  
Cytuj
Jak tam po pierwszej komunii dzieciaka good pewno do spowiedzi i komunii razem z latoroślą przystąpiłeś ?

a po komunii raczej średnio a odpowiadając na drugą część muszę cie zmartwic bo nie przystąpiłem !!!!!
a jeśli chodzi o inwektywy pozwoliłem sobie odpisać twoimi słowami !!!!!!

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 23:10  
Cytuj
CYTAT
Jak tam po pierwszej komunii dzieciaka good pewno do spowiedzi i komunii razem z latoroślą przystąpiłeś ?

a po komunii raczej średnio a odpowiadając na drugą część muszę cie zmartwic bo nie przystąpiłem !!!!!
a jeśli chodzi o inwektywy pozwoliłem sobie odpisać twoimi słowami !!!!!!



ale tak czy inaczej dziękuję za troskę !!!!!!

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 23:11  
Cytuj
spartan jak odpowiadasz na wszystkie zadane Ci pytania to powiedz ile Ty masz lat

"Kazda swinia trafi do rzeznika"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 23:12  
Cytuj
Echelon jest jak koń. Ma klapki na oczach swojego światopoglądu. A może zrobimy konkurs o głupotach echelona?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 23:13  
Cytuj
CYTAT
spartan jak odpowiadasz na wszystkie zadane Ci pytania to powiedz ile Ty masz lat


skoro mając ok 10 lat tak jak pisałem budowałem z innymi ochronkę a moje dziecko było u komuni teraz to mozesz policzyć !!!!! mniej wiecej oczywiście !!!

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 23:15  
Cytuj
CYTAT
Jak tam po pierwszej komunii dzieciaka good pewno do spowiedzi i komunii razem z latoroślą przystąpiłeś ?

a po komunii raczej średnio a odpowiadając na drugą część muszę cie zmartwic bo nie przystąpiłem !!!!!
a jeśli chodzi o inwektywy pozwoliłem sobie odpisać twoimi słowami !!!!!!


Widzę, że podwójna moralność nie jest Ci obca ok przyjmuję to do wiadomosci good

Powiedz tylko jeszcze, dlaczego mieszasz kler do takich tematów jak ten ? klik

Jeśli czarni zrobili Ci z du.. jesień średniowiecza to zaskarż ich smiech2
Biskupi z Irl. czy też Usa musieli sprzedawać parafie żeby mieć z czego zaspokoić roszczenia mjątkowe wybolcowanych przez swoich podwładnych good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 23:15  
Cytuj
spartan to szkoda ze taki stary a glupi ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 23:19  
Cytuj
"Powiedz tylko jeszcze, dlaczego mieszasz kler do takich tematów jak ten "


chyba nie czytasz od poczatku !!!!cofnij sie do pierwszych postów - poczytaj o czym pisaliśmy !!!!!
i sprawdz kto w tym temacie zaczął poruszać watki kościoła -jesli chodzi o ścisłość !!!!!!

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 23:22  
Cytuj
spartan wysyłasz dziecko na katechezy i pozwalasz na to żeby miało kontakt ze zboczeńcami i złodziejami?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 23:24  
Cytuj
CYTAT
spartan wysyłasz dziecko na katechezy i pozwalasz na to żeby miało kontakt ze zboczeńcami i złodziejami?


a przepraszam ze zapytam !!!! a Ty masz dziecko albo dzieci??????????

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 23:30  
Cytuj
Nie przepraszaj, choć rozumiem, że możesz się czuć winny; nie mam, ale jak będę miał to na pewno nie pozwolę mu na kontakty z kimś kogo będę uważał za zboczeńca lub złodzieja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 23:34  
Cytuj
CYTAT
\"Powiedz tylko jeszcze, dlaczego mieszasz kler do takich tematów jak ten \"


chyba nie czytasz od poczatku !!!!cofnij sie do pierwszych postów - poczytaj o czym pisaliśmy !!!!!
i sprawdz kto w tym temacie zaczął poruszać watki kościoła -jesli chodzi o ścisłość !!!!!!


Myślę, że nie jesteś głupem jezyk tylko w tym temacie go tniesz potluczony

Wiesz dobrze, że moje pytanie nie tyczyło się tylko tego wątku ale całości Twojej "twórczości" na tym forum cool girl

Tematy o krzyżu, czy też ołtarzu w lasku na Okulickiego strawię, bo prawdą jest, że to co tam się wyprawia to jawne scooorwysyństwo mlotek

Wytłumacz mi jednak chuopie racjonalnie skąd u Ciebie taka zajadłość w stosunku do kleru ? zapytanie

Temat o kominkach był apogeum bezsensu sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »