NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Ave Maryjan,
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 23:38  
Cytuj
Ja na dzisiaj już mówię dobranoc, niestety wstaję o 7.00, ale dobrze wiedzieć, że nie jestem jedyny, którego skrajne i irracjonalne postawy na pewne tematy sztucznie tutaj przedłużane irytują. Śpij dobrze spartan.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 23:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 23:40  
Cytuj
CYTAT
Nie przepraszaj, choć rozumiem, że możesz się czuć winny; nie mam, ale jak będę miał to na pewno nie pozwolę mu na kontakty z kimś kogo będę uważał za zboczeńca lub złodzieja.


winny się nie czuje i nie przepraszam Cię w sensie winny tylko to był zwrot grzecznościowy !!!!!
a skoro nie masz więc nie ma sensu Ci tłumaczyć pewnych elementarnych rodzicielskich zachować bo wydaje mi się ze nie zrozumiesz - bez urazy.
chodzi mi o to ze w Polsce nie ma alternatywy dla dzieci niewierzących-czy ich rodziców !!!!
w szkołach nie ma innej religii czy nawet zajęć dla niewierzących w trakcie kiedy inni chodzą na religię -miała być etyka swojego czasu!!! nie ma tolerancji dla mniejszości religijnej czy tymbardziej ateistów-mam dzieci w szkołach głównie na myśli !!!!
nie jesteś katolikiem- jesteś zły !!!!!
w imię jakich zasad???
wracając do tematu - jak byś wytłumaczył dziecku że nie pójdzie do komuni jeśli ono ma 8 lat i wszyscy z klasy idą ????

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 23:42  
Cytuj
Śpij dobrze spartan.

i nawzajem !!!!!! dobranoc !

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 23:50  
Cytuj
Wytłumacz mi jednak chuopie racjonalnie skąd u Ciebie taka zajadłość w stosunku do kleru ? zapytanie

odpowiadam na pytanie zeby nie było potem ze zostawiłem bez odpowiedzi!!!!

w życiu już tak jest ze jednych "kochasz a innych nienawidzisz"
każdy ma swoje sympatię i swoich wrogów !!!!

a do kleru mam awersję za to że prowadzą swoją wojenkę kosztem biednych ludzi pod przykrywką wiary która niestety z prawdą nie ma nic wspólnego!!!!!!!
z tego co mi wiadomo Jezus nie pobierał opłat za głoszone słowo Boże ani za sakramenty święte !!!!

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 23:54  
Cytuj
spartan wez Ty sie opanuj. Nie musisz dawać na kase. A ksieza tez musza z czegos zyc. Z czego? Nie wszyscy ucza w szkolach. Przejdz sie do klasztoru jakiegos to zobaczysz jaka tam bieda!! Oni sami uprawiaja, sami gotuja, sami sprzataja, nie maja zakonnic do pomocy!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 23:57  
Cytuj
CYTAT


Wytłumacz mi jednak chuopie racjonalnie skąd u Ciebie taka zajadłość w stosunku do kleru ? zapytanie

odpowiadam na pytanie zeby nie było potem ze zostawiłem bez odpowiedzi!!!!

w życiu już tak jest ze jednych \"kochasz a innych nienawidzisz\"
każdy ma swoje sympatię i swoich wrogów !!!!

a do kleru mam awersję za to że prowadzą swoją wojenkę kosztem biednych ludzi pod przykrywką wiary która niestety z prawdą nie ma nic wspólnego!!!!!!!
z tego co mi wiadomo Jezus nie pobierał opłat za głoszone słowo Boże ani za sakramenty święte !!!!


Nadal nie odpowiedziałeś na moje pytanie good

Jeśli zraziłeś się naprawdę maksymalnie do instytucji KK to nie posyłałbyś swojego dzieciaka w ich ramiona good

BTW. Odnoszę wrażenie, że pomimo różnych światopoglądów :cwaniak: przy wódeczce całkiem dobrze by nam się gadało cool girl

potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2009r. 23:58  
Cytuj
k-bix napewno dobrze by sie wam gadalo bo masz w avatarze szatana - a spartan88 uwielbia szatanow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2009r. 00:00  
Cytuj
"Odnoszę wrażenie, że pomimo różnych światopoglądów przy wódeczce całkiem dobrze by nam się gadało "


nie widzę problemu w przyszłości !!!!! zawsze sie można spotkać i obgadać to i owo !!!!
nie mam awersji do ludzi tylko do niektórych instytucji !!!!ok

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2009r. 00:02  
Cytuj
ja wiem co za duzo to i swinia nie chce dlatego juz przy watkach o kosciele na mlodyniu sugerowalem spartanowi by zalozyl 1 watek i tam wszystko wrzucal ;] nie przeszlo i pozostalo omijanie !!!!
pisanie ze sm = portal opiniotworczy to wg mnie lekkie naduzycie ;D jescze chyba zadne inne media stalowego nie cytowaly ]:->
ja za czarnymi tez nie jestem ale ze skrajnosci do skrajnosci to tez nie za bardzo zdrowo ;] ascety w dzisiejszych to prozno szukac ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2009r. 00:05  
Cytuj
oki też muszę się rano zwlec do tyrki !!!!!!
w kazdym razie dziekuje za "żywą" dyskusję i życzę wszystkim dobrej nocy !!!!!!ok

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2009r. 00:05  
Cytuj
CYTAT
k-bix napewno dobrze by sie wam gadalo bo masz w avatarze szatana - a spartan88 uwielbia szatanow.


Hahaha lepszego żartu dawno nie słyszałem good

Potomkowie gościa z mojego avatarka przyjęli chrześcijaństwo na długo przed chrztem Polski jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2009r. 00:08  
Cytuj
CYTAT
ja wiem co za duzo to i swinia nie chce dlatego juz przy watkach o kosciele na mlodyniu sugerowalem spartanowi by zalozyl 1 watek i tam wszystko wrzucal ;] nie przeszlo i pozostalo omijanie !!!!
pisanie ze sm = portal opiniotworczy to wg mnie lekkie naduzycie ;D jescze chyba zadne inne media stalowego nie cytowaly ]:->
ja za czarnymi tez nie jestem ale ze skrajnosci do skrajnosci to tez nie za bardzo zdrowo ;] ascety w dzisiejszych to prozno szukac ;]


Tzw " opiniotwórczość " to tylko chłyt materkindody uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2009r. 00:14  
Cytuj
CYTAT

Potomkowie gościa z mojego avatarka przyjęli chrześcijaństwo na długo przed chrztem Polski jezyk


To koles sie spreza z potomstwem od 966 roku... Musze przyznac, ze mlodo wyglada jak na 1028 latka (przy zalozeniu, ze w dniu chrztu od Czechow delikwent mial lat 15cie umiechumiechumiech

Pojechales k-bix, ojjj, smoczo pojechales smiech2

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2009r. 00:16  
Cytuj
a co do SOAD - teraz to w Polsce wielkie gwiazdyumiech

A jak grali raz przed Slayerem to ich obrzucono jogurtami haha umiech

Nie popieram tego, ale swoja droga chrzescijanie na chrzescijan. Istna wojna religijna smiech2smiech2smiech2

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2009r. 00:21  
Cytuj
CYTAT

Tzw \" opiniotwórczość \" to tylko chłyt materkindody uśmiech


chinszczyzna rzadzi ^^
swojego czasu bylo 80k uzytkownikow miesiecznie to juz nawet nie bylo naduzycie tylko przegiecie ;] portal opiniotworczy wyglada o wiele lepiej :-)

dobranoc stalowa wola :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2009r. 00:57  
Cytuj
CYTAT
pisanie ze sm = portal opiniotworczy to wg mnie lekkie naduzycie ;D jescze chyba zadne inne media stalowego nie cytowaly ]:->


cytowały, cytowały umiech

obecne odsłony to 30 tys dziennie (dane z wczoraj i przed wczoraj), przy liczbie niemal 10 tys unikatów dziennie - co daje 70 tys unikalnych użytkowników na tydzień, co daje 280 tysięcy unikatów na miesiąc - ponad 1/4 miliona umiech
dla porównania TYGODNIOWY nakład sztafety to mniej niż 14 tysięcy, i trzeba zauważyć, że ona "idzie" na 4 powiaty !
Tak więc "najbardziej opiniotwórcze medium" nie jest tylko chwytem marketingowym.
Wielokrotnie sytuacja w mieście zmieniała się po artukułach na SM. Ostatni przykład to znak drogowy. Co też pokazuje, że mamy całkiemn niezłą grupę docelową.

Oczywiście wiele rzeczy można by zrobić lepiej, wiele poprawić. Niestety na wszytsko nie starcza czasu. Ale w najbliższych dniach sporo się tutaj zmieni umiech - prosimy o cierpliwosć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2009r. 09:43  
Cytuj
CYTAT
a co do SOAD - teraz to w Polsce wielkie gwiazdyumiech

A jak grali raz przed Slayerem to ich obrzucono jogurtami haha umiech

Nie popieram tego, ale swoja droga chrzescijanie na chrzescijan. Istna wojna religijna smiech2smiech2smiech2


Szataniści zaatakowali potluczony
Nie wiem co za mózg wymyślił żeby grali jako suport przed Slayerem sciana Mogli spokojnie zagrać kilka koncertów samodzielnie bez obaw o frekwencje good

BTW. Oglądał(a) ? http://www.empik.com/screamers-documentary-muzyka,prod540303,p

ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2009r. 10:12  
Cytuj
CYTAT
Ale w najbliższych dniach sporo się tutaj zmieni - prosimy o cierpliwosć.


Wydaje mi się, że już tu czytałem kiedyś takie obiecanki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2009r. 15:13  
Cytuj
invx podaj te media ktore cytowaly sm i ktory art ;] sory ze na slowo nie wierze, poza jakimis stluczakami, koparka ktora sprzedala huta i ruszyla z kopyta, kierowcami rni nic waszego nie kojarze ;] liczbe gosci wg mnie to pokazaly ankiety :] ile tam bylo glosow ~1000 ? niektorzy nie glosowali niektorzy po kilka razy, a unikaty i ciasteczka mozna o (_._) wytrzec mnie np do tej pory nie pamieta i pewnie wiele osob ma tak samo

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2009r. 15:41  
Cytuj
każda pomiar jest obarczony jakimś błędem. Jednak jeżli przeprowadzimy n pomiarow tym samym sposobem, mzemy oczekiwac ze blad bedzie taki sam przy kazdym pomiarze, co za tym idzie wyniki można ze sobą porównywać, i jest to obiektywny obraz.
Jeśli zatem porównać nasze statystyki z innymi ... niehc każdy się wysili i porówna umiech

P.S.
unikatów nie mierzy sie w oparciu o ciasteczka.

P.P.S.
KPP korzystała z naszych zdjec umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2009r. 19:01  
Cytuj
hehe to wiele sie nie pomylilem nawet nie cytat ale fotka ]:-> kpp medium jak zloto tak btw smiech2
mechanizm zliczania unikalnych userow bazuje na ciasteczkach takie info znajduje mi wyszukiwarka ;] moze mamy inny internet ;p dla mnie ankieta byla najbardziej miarodajna ze wszystkich statystyk ;] jakby tu bylo tylu uzytkownikow o ilu piszesz na forum tworzonych by bylo z 50 tematow dziennie ;] ale mniejsza o drobiazgi^^ pozdro

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2009r. 19:12  
Cytuj
Uważaj ifeel bo bana dostaniesz za herezje, a jeszcze jak któryś reklamodawca zacznie mieć wątpliwości to już nie będziesz miał powrotu smiech2.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2009r. 19:30  
Cytuj
zebym bana na zycie tylko nie dostal to jakos bedzie ;D a potencjalni reklamodawcy za bardzo nie uciekna, bo co by tam zlego prawdziwego^^ o sm nie napisac to i tak alternatywy daleko na plecach :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2009r. 00:28  
Cytuj
CYTAT

Szataniści zaatakowali potluczony
Nie wiem co za mózg wymyślił żeby grali jako suport przed Slayerem sciana Mogli spokojnie zagrać kilka koncertów samodzielnie bez obaw o frekwencje good

BTW. Oglądał(a) ? http://www.empik.com/screamers-documentary-muzyka,prod540303,p

ok


Bo rogaty ma wszedzie swoich agentow (choc i tak jest frajerem, bo jest dz**ka Lordi'ego umiechumiech

Akurat wtedy nie mogli, bo nikt jeszcze o nich za bardzo nie slyszal (takze na zachodzie, American Recordings ich wrzucil bo Slayerowi inny support na Europe wypadl). Nawet ten pacan ze znanej z oszukiwania muzykow i traktowania konsumentow jak co najmniej niepismienne bydlo pseudowytworni muzycznej z pewnego znanego slaskiego grodu nie promowal ich w pewnej gazecie z szumnie zapozyczonym angielskim tytulem umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2009r. 12:20  
Cytuj
Maryjan mi dziś spam wysłał, aby na niego zagłosować. Panie Marianie, a co Pan zrobił dobrego dla Polski podczas rządów AWS?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »