NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
sataniści w sejmie,
Posty: 865
Dołączył: 13 Marz 2022r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Gru 2023r. 21:22  
Cytuj
Prawdziwy Zyd Polak opisuje wladze w Polsce jako wielka sekte satanistyczna niezaleznie kto ma wladze. Poparcie dla G. Brauna za jego czyn. Podaje wielu politykow , ktorzy naleza do tej sekty razem Duda, Komorowski, Kaczynski, Tusk , Holownia itp.
https://www.tikto(...)4Hw&_r=1

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2023r. 21:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 666
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Gru 2023r. 23:07  
Cytuj
Można sprawdzic relacje dziennikarzy jak manipulowali ,zrobili sondę wsrod ludzi co o tym Braunie sądzą i pokazali tylko tych co potępili Brauna .A tych co poparli Brauna wycieli z filmu .Ale dzieki komentarzom pod filmem widac jak wielu poparlo dzialania Brauna .Manipuluja nami politycy i dziennikarze.Chcą żeby narod potępil Brauna a chwalil palenie świec hanukowych w Sejmie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Gru 2023r. 23:53  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 865
Dołączył: 13 Marz 2022r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Gru 2023r. 00:33  
Cytuj
https://m.youtube.com/watch?v=TqVUM9I7PMs
Kłótnia w Sejmie z udziałem Grzegorza Brauna- czym jest swieto chanuka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Gru 2023r. 02:52  
Cytuj
Braun miał swoje "5 minut".good
Tyle, co pewnie trwa rutynowa wizyta u psychiatry.neutralny

Idiotą można jednak być przez całe życie a on czas ten wykorzystuje maksymalnie...sciana
Gaśnicą "zeszmacić"lokal, gdzie była wystawa, bo świece sie palą?
Niech też je gasi w kościołach KrK.3m sie
Chcę zauważyć,że to urojony powód do manifestacji przeciwko Żydom.nie wiem

Ale...
To że krzyż w Sejmie jest,jakoś mu nie przeszkadza.good
Przypomnę"geniuszowi", że Matka Boska-czyli Maria,patronka Polski, Królowa i Jezus Chrystus-Król Polski,(niedawno mianowany przez episkopat na to"stanowisko"),są pochodzenia żydowskiego.potluczony
Gdzie tu logika?mlotek

PS.Nie jestem pejsaty,nie jestem spokrewniony z Braunem i nie należę do "Konfy".
Jeszcze mnie nie pojebało.zaklopotany

Braun...czyżby to rzeczywiście"czysto"polskie nazwisko? chytry
"Zaciąga" Berlinem.:szok:
Tak pytam,bo podobno osób narodowości niemieckiej nie lubi...Kompleksy co do kraju pochodzenia przodków.jezyk

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 666
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Gru 2023r. 15:39  
Cytuj
Wiekszosc ludzi uwaza posla Brauna za bohatera dlatego szybko ogloszono zbiorke pieniedzy zeby miala bo mu Holownia chce zabrac pensję.151 tys zostlo zebrane w szybkim czasie ,ale żyd rabin zadzwonil do szefa portalu internetowego i kasa zostala zablokowana.Wszystkie zbiorki na posla Brauna zostaly zablokowane.Ludzie uwazaja ze dobrze gasil swiece żydom,a dziennikarze bronia żydow i pokazuja w telewizji tylko osoby polskojezyczne ktore potępily posla Brauna.A te osoby ktore chwalily czyn posla Brauna zostaly ocenzurowane i nie byly pokazane w reportażu. Dziennikarze kolejny raz zdradzili i oszukali narod.uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Gru 2023r. 16:06  
Cytuj
koalicja POKO-PSL-LEWICA-ZIELONI jest tak antypolska ze KONFA od czasu do czasu musi gawiedzi organizować bezproduktywne ogniska patriotyczne ,,, Żeby nie wypaść z roli. A zagłosują przeciwko tym samym, tak jak trzeba będzie.

Rząd nie wniesie zastrzeżeń do wyroku Europejskiego Trybunału Praw Człowieka
w sprawie Wałęsa Przeciwko Polsce - przekazał postępowo halsujący Bodnar, który niedawno zacumował w zatoce sprawiedliwości świn RP.

Panie Marszałku: Czy w parlamencie są zapalane świecie adwentowe?

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »