NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
ATS,
Posty: 1
Dołączył: 3 Lis 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2006r. 14:37  
Cytuj
Co sadzicie o tej firmie,czy ktoś tam pracuje???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2006r. 14:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 4 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2006r. 21:59  
Cytuj
ja będę pracował

zbyszko
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~uh
ff
Wysłany: 17 Gru 2006r. 18:59  
Cytuj
jedyny pozytyw pracy w ats to po roku umowa na czas nieokreslony , a tak pozatym to chore uklady , chory adam k. i jego wizje , i zapierdziel bez wizji awansu
good

 
 
 
 
~~napoleon :]
ff
Wysłany: 8 Lut 2007r. 21:10  
Cytuj
ja dodam tylko jeszcze od siebie ze najpierw dostaniesz umowe na 3, a potem na 9 miesiecy - po 9 miesiacach pracy czeka cie egzamin ze znajomosci srodowiska pracy, procesu wytwarzania i takie tam. w pierwszych trzech miesiacach dostaniesz na reke 1200 brutto (odjac podatek) pozniej dojda premie i inne pierdoly i jest juz troche lepiej. za kazda dodatkowa dniowke dostaniesz okolo 150 zl brutto (8 godzin). wyplaty sa zawsze na czas na koniec kazdego miesiaca. osobiscie tam pracuje i polecam. tylko kierownictwo poczawszy od zmioanowych w zwyrz jest chore. strasznei sie sr..ą z audytami i wszelkimi kontrolami. pozatym jest ok

 
 
 
 
~~jest super
ff
Wysłany: 8 Lut 2007r. 23:04  
Cytuj
pracuje tam juz 5 lat począwszy od najnizszego stanowiska na wydziale,teraz jestem prawa reką kierownika zmianowego czyli brygadzistą,kasa w porządku jakies 1900 na reke,jezeli chodzi o prace fizyczną to nie narzekam bo jej praktycznie nie ma,no ale kazdy z was musi od czegos zacząc,pewnie którys sie teraz napnie ze dziobak lub cos w tym stylu,komu sie nie chce pracowac to nie bedzie,czyli pozostanie napinanie i narzekanie,pozdrawiamgood

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Lut 2007r. 12:30  
Cytuj
Jestem tam od poczatku i nic pozytywnego w tej firmienie widzialem.i tak pozostanie jesli nie zmieni sie kirownictwo a najbardziej kolat.Jedno co mozna to orobic sie jak wol i zestresowac za niewielkie pieniadze.Radze szukac cos lepszego. powodzenia

 
 
 
 
~~zbyszek
ff
Wysłany: 9 Lut 2007r. 18:54  
Cytuj
A nie sie tam dobrze pracuje. pieniadze wcale nie takie marne, a robota jak to w pracy. czasem wiecej, czasem mniej. Za darmo pieniedzy dawc nie beda.

 
 
 
 
~~zbyszek
ff
Wysłany: 9 Lut 2007r. 18:54  
Cytuj
A mnie sie tam dobrze pracuje. pieniadze wcale nie takie marne, a robota jak to w pracy. czasem wiecej, czasem mniej. Za darmo pieniedzy dawc nie beda. jak ktos chce barc gruba kase, nic nie robiac to nie jest to dobre miejsce ... tylko gdzie takie jest?

 
 
 
 
~~Nowy
ff
Wysłany: 14 Lut 2007r. 10:52  
Cytuj
Napoleon!!!o czym ty mówisz prostaku!!!

 
 
 
 
~~lonis
ff
Wysłany: 14 Lut 2007r. 10:53  
Cytuj
napoleon a na jakim wydziale pracujesz i na jakim stanowisku???

 
 
 
 
~~neo
ff
Wysłany: 23 Lut 2007r. 21:23  
Cytuj
chytry napoleon znalazłem cię, masz przesrane - twój zmianowy :zły:

 
 
 
 
~~ziom
ff
Wysłany: 25 Lut 2007r. 22:06  
Cytuj
jak w ATS?wlasnie tak jak w polskim rządzie,ja zapylam za czterech,i na koniec roku dostaje bezrękawnik,a inni siedzą na necie i dostają 1300(moje netto/miesiąc),nie wiem tylko jakie strony internetowe są tak wysoko premiowane,bo chętnie bym skorzystał.Począwszy od tzw s..kierowników zmianowych(nierobów),którym już nie tylko w głowach się poprzewracało ale i w d... dolnych partiach ciała,na których siedzą twardo i dostają ciężkie pieniądze(narzekając przy tym), a skończywszy na tych najwyższych, na których też musimy robić,poprzez asystentów kierowników,asystentów asystentów i jeszcze ich asystentów.Kto tam zap....(oznał się z organizacją stanowisk i zależnościami służbowymi) ,to wie co mam na myśli.Takich jak ja jest garstka,a darmozjadów KUPA,robić na nich trzeba.pozdrawiam....

 
 
 
 
~~jest spoko
ff
Wysłany: 30 Marz 2007r. 05:49  
Cytuj
nie narzekaj pajacu,jak ci nie pasi to sie zwolnij

 
 
 
 
~~ziom
ff
Wysłany: 30 Marz 2007r. 17:18  
Cytuj
właśnie sie zwolniłem ,chocby z tego powodu, iż jestem takim pajacem,który ma szacunek do samego siebie,a nie na twoją prośbę,a może rozkaz,bo akurat nie z tobą głąbie podpisałem kiedyś umowę i na moje szczęście nie ty rozpatrywałeś moje wypowiedzenie.Pozdrawiam wyzyskiwanych i poniżanych pracowników fizycznych oraz kierowników,asystentów i ich asystentów.... - nie noście wyżej d... niż głowy!!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Marz 2007r. 17:23  
Cytuj
ciekawe,bo mnie tez kazali sie zwolnic jak wyrazilem wlasne zdanie,chyba skorzystam z podpowiedzi, bo moim zdaniem "jest spoko"- jest pajac

 
 
 
 
~~ziom
ff
Wysłany: 30 Marz 2007r. 17:30  
Cytuj
ej,"jest spoko",ja nie narzekam tylko stwierdzam fakty,a tak swoją drogą,godz. 5:49,to dowód na to,że prawdopodobnie kończyleś 3-cią zmianę,oczy bolały cie już od gapienia w monitor,i palce od stukania w klawiaturę,starsznie sie pewnie zmęczyłeś...

 
 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 4 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2007r. 16:10  
Cytuj
czy w ATS nadal grasuje "National Geographic",paparazzi czy jak się tam to nazywa?
z J.D. na czele + J.B.& Canon?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »