NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Podkaszarka Parkside PRTA 20-Li C3 , Głowica
Posty: 349
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2024r. 21:48  
Cytuj
Mam pytanie dla znawców tematu. Czy istnieje jakiś zamiennik głowicy do podkaszarki Parkside PRTA 20-Li C3. Szukając w internecie nie za bardzo idzie coś znaleźć a oryginał kupić to graniczy z cudem. Lidl nie posiada takich części na stanie i dupa zbita. Mam zdjęcie głowicy lecz nie wiem jak tu można go dołączyć.

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2024r. 21:48  
Cytuj

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 463
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2024r. 01:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2024r. 08:03  
Cytuj
CYTAT
Mam pytanie dla znawców tematu. Czy istnieje jakiś zamiennik głowicy do podkaszarki Parkside PRTA 20-Li C3. Szukając w internecie nie za bardzo idzie coś znaleźć a oryginał kupić to graniczy z cudem. Lidl nie posiada takich części na stanie i dupa zbita. Mam zdjęcie głowicy lecz nie wiem jak tu można go dołączyć.
'

Na chińskich portalach są. Ja do swojej kupiłem samą żyłkę, wymiana jest opisana na YT.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 463
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2024r. 22:12  
Cytuj
piejo10 i jak tam sprawa tej głowicy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 349
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2024r. 00:01  
Cytuj
Aktualnie nie ma gdzie dostać. Będę próbował naprawić swoją starą uszkodzona, może klejem 2 skladnikowym. Nie mam jak dodać zdjęć by pokazać rodzaj uszkodzenia.

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »